Tulokset DM kortbane
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danmarksmesterskaber kortbane 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Svømmestadion Danmark |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
16. dec 2021 to 19. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Medley Herrer - Indledende heat |
|
|
DJR |
54.39 |
|
|
|
Daniel Skaaning |
1993 |
|
Bellahøj, Danmark |
02-12-2010 |
|
|
|
|
DR |
53.17 |
|
|
|
Daniel Skaaning |
1993 |
|
Greve, Danmark |
09-11-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Juul |
2000 |
Vejle Svømmeklub |
+0.64 |
703 |
55.41 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 56.77 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andreas Hansen |
2000 |
Vejle Svømmeklub |
+0.67 |
686 |
55.87 |
+0.46 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 56.15 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mathias Christensen |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.68 |
677 |
56.11 |
+0.70 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 56.07 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jacob M. Jørgensen |
1997 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.68 |
676 |
56.15 |
+0.74 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 55.98 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gustav Klit Stjernholm |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.69 |
673 |
56.21 |
+0.80 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 55.08 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Frans Johannessen |
1992 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.69 |
673 |
56.21 |
+0.80 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 55.91 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Viktor B. Bromer |
1993 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.65 |
672 |
56.26 |
+0.85 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 54.73 |
(+1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.69 |
672 |
56.26 |
+0.85 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 55.97 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Frederik Møller |
2002 |
GTI - Tune I.F. |
+0.64 |
668 |
56.36 |
+0.95 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 55.39 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Hørsholm Svømmeforening |
-.-- |
663 |
56.49 |
+1.08 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 55.49 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mikkel Thagaard Jakobsen |
2000 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.64 |
662 |
56.52 |
+1.11 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 56.52 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Patrick Zakaryan Olsen |
2002 |
Horsens Svømmeklub |
+0.66 |
660 |
56.59 |
+1.18 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 56.82 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Magnus Dyg Holme |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
+0.63 |
641 |
57.14 |
+1.73 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 57.92 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jet Li Fuhrmann |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.67 |
639 |
57.19 |
+1.78 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 55.90 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gustav Dalby Østerberg |
2005 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.64 |
628 |
57.54 |
+2.13 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 57.72 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Alfred Højberg |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.65 |
625 |
57.62 |
+2.21 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 57.44 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elias Hanghøj Jonsson |
2002 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.70 |
619 |
57.80 |
+2.39 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 57.84 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tobias Boström |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.64 |
618 |
57.84 |
+2.43 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 59.22 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Emil Austevoll Harlem |
2005 |
Bergens SC |
+0.64 |
617 |
57.87 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.38 |
(+1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.59 |
603 |
58.30 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.70 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sebastian Greisen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.71 |
599 |
58.43 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.19 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Frederik Junker Neldeberg |
2000 |
Helsinge Svømmeklub |
+0.75 |
592 |
58.66 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.05 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
592 |
58.67 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.43 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Oscar Isberg |
2004 |
GTI - Tune I.F. |
+0.73 |
591 |
58.69 |
+3.28 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:00.01 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tobias Rosengaard |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.62 |
591 |
58.72 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.08 |
(-2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Asger Væver Hartvig |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
+0.65 |
589 |
58.77 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.68 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
+0.70 |
584 |
58.94 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.82 |
(+2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matthias Hansen |
2001 |
Køge Svømmeklub |
+0.65 |
583 |
58.98 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.03 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Christian Crone |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.64 |
582 |
59.02 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.33 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mads Peter Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
+0.65 |
581 |
59.04 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.13 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Kristoffer Desmareth |
2000 |
Ringe Svømme Klub |
+0.64 |
579 |
59.11 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.33 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tobias Daniel Larsen |
2001 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.68 |
569 |
59.44 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.04 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Mathias Lindberg Laursen |
2003 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.66 |
568 |
59.49 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.95 |
(+2.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Nikolai Sørebø |
2001 |
Bergensvømmerne |
+0.70 |
567 |
59.54 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.77 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Andreas Egemose Gregersen |
2003 |
Horsens Svømmeklub |
+0.61 |
564 |
59.64 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.64 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Jeppe Vestergaard Jensen |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
+0.64 |
563 |
59.67 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.37 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Bendik Pleym Olsen |
2002 |
Bergensvømmerne |
+0.68 |
562 |
59.71 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.46 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Daniel Damsbo |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
+0.67 |
561 |
59.75 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.31 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
556 |
59.90 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.99 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
+0.65 |
556 |
59.91 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.49 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Nicolai Wiuff |
2002 |
A6 JGI-Swim |
+0.63 |
556 |
59.92 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.86 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.62 |
554 |
59.98 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.75 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mads Mikkelsen |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.66 |
545 |
1:00.31 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.65 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Mathias Rasmussen |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.72 |
545 |
1:00.33 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.30 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Karl Anton Kristensen |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.74 |
544 |
1:00.35 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.31 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
+0.76 |
542 |
1:00.44 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.04 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.66 |
541 |
1:00.47 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.23 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
+0.69 |
539 |
1:00.53 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.58 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Magnus Løhr |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
+0.71 |
537 |
1:00.61 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.00 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Erik Schmidt |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.71 |
535 |
1:00.69 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.23 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Oliver Fenger |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
+0.72 |
532 |
1:00.81 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.80 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Noah Bred |
2003 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.62 |
530 |
1:00.89 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.96 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Marcus Hiort |
2003 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.65 |
529 |
1:00.93 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.24 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Lawrence Langley |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.70 |
528 |
1:00.94 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.81 |
(+2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Mads Sander Andersen |
2004 |
Thisted Svømmeklub |
+0.64 |
519 |
1:01.30 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.52 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Sander Kudahl Zaccarin |
2003 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.70 |
518 |
1:01.35 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.49 |
(-0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Villads Seneca |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.69 |
512 |
1:01.60 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.70 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Emil Togsverd |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.70 |
498 |
1:02.17 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.07 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Andreas Nikolajsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.65 |
495 |
1:02.27 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.35 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
-.-- |
492 |
1:02.41 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.89 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.68 |
476 |
1:03.08 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.91 |
(-2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Alexander Hillhouse |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.58 |
472 |
1:03.27 |
+7.86 |
|
|
SM14 |
|
|
|
Entry time: 1:05.16 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Lars Thor Sørensen |
1999 |
Vest-Brøndby |
+0.63 |
470 |
1:03.37 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.77 |
(+2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Borg Hjort |
2000 |
Lyseng IF |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8,5 |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 16-12-2021 10:00:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-12-2021 10:51.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|