Tulokset Pokal Kopra 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Olimpijski bazen Koper |
Organizer: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Oct 10, 2021 to Oct 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Backstroke Women A 15 and older - Final |
|
|
Rek. SLO |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maruška Starin |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
357 |
1:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 10:22:57 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Backstroke Women B 13-14 years - Final |
|
|
Rek. SLO |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
517 |
1:11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
382 |
1:19.31 |
+7.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
328 |
1:23.40 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
274 |
1:28.57 |
+16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 10:22:57 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Backstroke Women C 11-12 years - Final |
|
|
Rek. SLO |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
397 |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
362 |
1:20.76 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
301 |
1:25.86 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
293 |
1:26.58 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 10:22:57 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Backstroke Women D 10 and younger - Final |
|
|
Rek. SLO |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
276 |
1:28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
260 |
1:30.11 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
243 |
1:32.16 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
188 |
1:40.45 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
137 |
1:51.66 |
+23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 10:22:57 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-10 10:49:02 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|