Tulokset Høststævne 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 10:40 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Rema1000 Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Laura Storm Frimann | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:11.84 | ||||||
2 | Mia Erica Armstead Evans | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:13.76 | ||||||
3 | Thea Fritz Larsen | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:14.86 | ||||||
4 | Karoline Koch Juhl | 2009 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:17.19 | ||||||
5 | Thilde Bødiker | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 1:17.21 | ||||||
6 | Maya Victoria Hornbeck | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:19.39 | ||||||
7 | Lisa Koerver Schmidt | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 1:19.63 | ||||||
8 | Klara Christiansen | 2009 | Kalundborg SK | 1:24.73 | ||||||
9 | Emma Østergaard | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:30.86 | ||||||
10 | Bianca Uhl | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:30.97 | ||||||
11 | Sophia Augustesen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:31.26 | ||||||
12 | Malena Vágsheyg Sigurdsson | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:35.98 | ||||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Rema1000 Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Ella Kruse Enemærke | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:15.23 | ||||||
2 | Nora Rosenkrantz | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:17.01 | ||||||
3 | Asta Kruse Enemærke | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:18.29 | ||||||
4 | Annika Skovgren | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:20.23 | ||||||
5 | Nicoline Svarrer | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:20.56 | ||||||
6 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:22.67 | ||||||
7 | Adrianna Isabel Romero | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:24.05 | ||||||
8 | Hannah Hultquist Moll | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:29.80 | ||||||
9 | Laura Keller Thorgrimson | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:32.33 | ||||||
10 | Sofia Alichkina | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:37.22 | ||||||
11 | Rosa Pico | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:40.04 | ||||||
12 | Laura Johansson | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:40.38 | ||||||
13 | Selma Linde Petersen | 2010 | Kalundborg SK | 1:40.45 | ||||||
14 | Katrine Barslund Ellehauge | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:42.66 | ||||||
15 | Tilde Jensen | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:44.81 | ||||||
16 | Emmy Mynster | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:50.18 | ||||||
17 | Ella Maj | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 2:01.12 | ||||||
- | Andrea Fredenslund | 2010 | Svømmeklubben MK31 | DNS | ||||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2011-2011 |
Sponsor: Rema1000 Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Frida Fobian Hvidberg | 2011 | Kalundborg SK | 1:28.33 | ||||||
2 | Victoria B. Aagaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:38.59 | ||||||
3 | Frida Grydgaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:44.62 | ||||||
4 | Flora Vinge-Maigaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:48.27 | ||||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2012-2021 |
Sponsor: Rema1000 Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Karla Bødiker | 2012 | Glostrup Svømmeklub | 1:26.04 | ||||||
2 | Evvel Eminovski | 2012 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:56.31 | ||||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Rema1000 Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mille Bækmark | 2008 | Albertslund IF | 1:13.18 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 10:40 |
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 10:39 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Rema1000 Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:00.57 | ||||||
2 | Emil Mandsberg | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:02.57 | ||||||
3 | David Stoklund | 2008 | Kalundborg SK | 1:04.88 | ||||||
4 | Thor Rosselló-Tang | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:05.21 | ||||||
5 | Eran Akar | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:07.25 | ||||||
6 | Emil Harpøth | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:09.89 | ||||||
7 | Áron Barnabás Jurák | 2008 | Kalundborg SK | 1:16.17 | ||||||
8 | Matti Miklos Júrak | 2008 | Kalundborg SK | 1:16.93 | ||||||
- | Johan Reimer Ørsberg | 2008 | Kalundborg SK | DNS | ||||||
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Rema1000 Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Jonatan Thrysøe | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:11.13 | ||||||
2 | Mikkel Prüsse-Olsen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:17.26 | ||||||
3 | Marco Leang | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 1:17.39 | ||||||
4 | Sander Y Hansen | 2009 | Kalundborg SK | 1:18.48 | ||||||
5 | Thias Roland Zimling | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:21.16 | ||||||
6 | Sigurd Poulin Pedersen | 2009 | Kalundborg SK | 1:21.96 | ||||||
7 | Malthe Brun Hansen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:24.48 | ||||||
8 | Hampus de Neergaard | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:27.33 | ||||||
9 | Oskar Julius Krogh Bill | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:27.77 | ||||||
10 | Amil Alibasic | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:31.86 | ||||||
11 | Jonathan Hornbech | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:33.74 | ||||||
- | Emil Hung-Møller | 2009 | Svømmeklubben MK31 | DNS | ||||||
- | Arthur Okholm | 2009 | Svømmeklubben MK31 | DSQ | SW4.1-Tyvstart | |||||
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Rema1000 Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Victor Schou | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:13.71 | ||||||
2 | Felix Erlendsson | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:20.25 | ||||||
3 | Oscar G. Lopez Nielsen | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:20.99 | ||||||
4 | Asbjørn Kristiansen | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:23.83 | ||||||
5 | Villads Sigmann Dreyer | 2010 | Kalundborg SK | 1:24.06 | ||||||
6 | Sixten Blicher Retpen | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:28.71 | ||||||
7 | Valdemar Hvid | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:29.05 | ||||||
8 | Thøger Løvig Strand | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:29.69 | ||||||
9 | Jeppe Denholt | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:33.84 | ||||||
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2011-2021 |
Sponsor: Rema1000 Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Traian Zacharias Pedersen | 2011 | Slagelse Svømmeklub | 1:32.62 | ||||||
2 | Christoffer Nielsen | 2012 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:46.70 | ||||||
3 | Emil Larsen | 2012 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:51.37 | ||||||
4 | Eskild Skovgren | 2013 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:58.61 | ||||||
- | Matti Mejlby Ditlefsen | 2011 | Kalundborg SK | DNS | ||||||
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Sponsor: Rema1000 Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:01.02 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 10:39 |
Resultat Løb 3 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 10:46 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer, Finaler |
Sponsor: JH Transport |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Silke Svendsen | 2009 | Herlev Svømning | 44.06 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 10:46 |
Resultat Løb 4 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 10:46 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler |
Sponsor: JH Transport |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Willads Schou | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.02 | ||||||
2 | Benjamin Rasmussen | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 59.35 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 10:46 |
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 10:50 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mia Erica Armstead Evans | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:32.53 | ||||||
2 | Laura Krak Hjorth | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:37.54 | ||||||
3 | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:59.90 | ||||||
Løb 5, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Victoria Dolling | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:32.17 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 10:50 |
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 10:57 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Emil Mandsberg | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:15.38 | ||||||
2 | Holger Larsen | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:33.81 | ||||||
Løb 6, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Kalle Grydgaard | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:29.35 | ||||||
Løb 6, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:40.65 | ||||||
Løb 6, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Sponsor: Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Storm Melgaard | 2007 | Køge Svømmeklub | 1:08.76 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 10:57 |
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:31 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Pias Blomster |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Alberte Hansen | 2009 | 3:13.08 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
2 | Adrianna Pedersen | 2009 | 3:15.30 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 3:49.94 | |||||||||
3 | Bianca Uhl | 2009 | 3:47.06 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 4:07.03 | |||||||||
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Pias Blomster |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Maria Gandrup Nygaard | 2010 | 3:20.06 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 3:25.29 | |||||||||
- | Alberte Hjarbæk | 2010 | DSQ | Ej afsl.på.ryg v100m | ||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
- | Rosa Pico | 2010 | DSQ | Ej afsl.på.ryg.v100m | ||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:31 |
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:31 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 8, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Pias Blomster |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Emil Franck Kastrup | 2009 | 2:59.78 | |||||||
Svømmeklubben MK31 | 3:00.00 | |||||||||
2 | Florian Westarp Zornhagen | 2009 | 3:31.08 | |||||||
Glostrup Svømmeklub | 3:38.93 | |||||||||
3 | Malthe Brun Hansen | 2009 | 3:33.04 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Løb 8, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Pias Blomster |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Felix Erlendsson | 2010 | 3:25.51 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 3:52.31 | |||||||||
- | Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | DSQ | Ej.samt.berør.v.150m | ||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 3:36.67 | |||||||||
Løb 8, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2011-2021 |
Sponsor: Pias Blomster |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Traian Zacharias Pedersen | 2011 | 4:08.32 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:31 |
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:31 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2009-2010 |
Sponsor: PNT Tryk |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Super Sild | 2009 | 2:38.79 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 2:34.87 | |||||||||
Annika Skovgren | 2010 | 39.96 | 39.96 | |||||||
Alberte Hansen | 2009 | |||||||||
Mia Erica Armstead Evans | 2009 | |||||||||
Victoria Dolling | 2010 | 2:38.79 | 2:38.79 | |||||||
2 | Svømsk Piger 1 | 2009 | 2:44.60 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 2:46.60 | |||||||||
Alberte Hjarbæk | 2010 | 48.21 | 48.21 | |||||||
Maria Gandrup Nygaard | 2010 | |||||||||
Adrianna Pedersen | 2009 | |||||||||
Laura Storm Frimann | 2009 | 2:44.60 | 2:44.60 | |||||||
3 | Svømsk Piger 2 | 2009 | 3:17.24 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 3:10.68 | |||||||||
Sophia Augustesen | 2009 | 50.05 | 50.05 | |||||||
Laura Keller Thorgrimson | 2010 | |||||||||
Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | |||||||||
Bianca Uhl | 2009 | 3:17.24 | 3:17.24 | |||||||
- | Svømsk Piger 3 | 2009 | DSQ | 1 hånd v.150m. | ||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Hannah Hultquist Moll | 2010 | 48.65 | 48.65 | |||||||
Nikoline Nielsen | 2011 | |||||||||
Løb 9, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2011-2021 |
Sponsor: PNT Tryk |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Frugtsalat | 2011 | 3:58.43 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Flora Vinge-Maigaard | 2011 | 54.87 | 54.87 | |||||||
Frida Grydgaard | 2011 | |||||||||
Victoria B. Aagaard | 2011 | |||||||||
Evvel Eminovski | 2012 | 3:58.43 | 3:58.43 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:31 |
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:48 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2008-2009 |
Sponsor: PNT Tryk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Kalundborg Drenge08/09 | 2008 | Kalundborg SK | 2:43.91 | ||||||
Áron Barnabás Jurák | 2008 | 41.94 | 41.94 | |||||||
David Stoklund | 2008 | |||||||||
Sander Y Hansen | 2009 | |||||||||
Sigurd Poulin Pedersen | 2009 | 2:43.91 | 2:43.91 | |||||||
2 | Svømsk Drenge | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 2:46.20 | OD Rettelse | |||||
Amil Alibasic | 2009 | 47.62 | 47.62 | |||||||
Mikkel Prüsse-Olsen | 2009 | |||||||||
Jonatan Thrysøe | 2009 | |||||||||
Malthe Brun Hansen | 2009 | 2:46.20 | 2:46.20 | |||||||
Løb 10, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2010-2021 |
Sponsor: PNT Tryk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Torpedos | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:58.46 | ||||||
Valdemar Hvid | 2010 | 44.55 | 44.55 | |||||||
Felix Erlendsson | 2010 | |||||||||
Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | |||||||||
Willads Schou | 2011 | 2:58.46 | 2:58.46 | |||||||
2 | Pingvinerne Fra Madagascar | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:59.67 | ||||||
Emil Larsen | 2012 | 1:00.56 | 1:00.56 | |||||||
Christoffer Nielsen | 2012 | |||||||||
Benjamin Rasmussen | 2011 | |||||||||
Eskild Skovgren | 2013 | 3:59.67 | 3:59.67 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:39 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Louisa Kjerulf | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:22.90 | ||||||
2 | Thea Fritz Larsen | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:24.14 | ||||||
3 | Alberte Hansen | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:26.48 | ||||||
4 | Lisa Koerver Schmidt | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 1:29.22 | ||||||
5 | Laura Storm Frimann | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:30.09 | ||||||
6 | Sophia Augustesen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:45.62 | ||||||
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Annika Skovgren | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:27.01 | ||||||
2 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:32.12 | ||||||
3 | Hannah Hultquist Moll | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:46.54 | ||||||
4 | Laura Keller Thorgrimson | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:46.55 | ||||||
5 | Emmy Mynster | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:53.68 | ||||||
6 | Laura Johansson | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:54.65 | ||||||
7 | Katrine Barslund Ellehauge | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:58.40 | ||||||
8 | Tilde Jensen | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:59.00 | ||||||
9 | Ella Maj | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 2:05.03 | ||||||
- | Andrea Fredenslund | 2010 | Svømmeklubben MK31 | DNS | ||||||
- | Sofia Alichkina | 2010 | Svømmeklubben MK31 | DSQ | Svøm på mav v.50m | |||||
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2011-2011 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Lærke Kunoy Laugesen | 2011 | Glostrup Svømmeklub | 1:32.83 | ||||||
2 | Nikoline Nielsen | 2011 | Slagelse Svømmeklub | 1:37.08 | ||||||
3 | Frida Fobian Hvidberg | 2011 | Kalundborg SK | 1:47.48 | ||||||
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2012-2021 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Evvel Eminovski | 2012 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:01.41 | ||||||
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mille Bækmark | 2008 | Albertslund IF | 1:29.07 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:39 |
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:43 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rasmus Alexander Nielsen | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:20.72 | ||||||
2 | Thor Rosselló-Tang | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:21.30 | ||||||
3 | Holger Larsen | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:23.21 | ||||||
4 | Áron Barnabás Jurák | 2008 | Kalundborg SK | 1:31.25 | ||||||
5 | Matti Miklos Júrak | 2008 | Kalundborg SK | 1:35.52 | ||||||
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Jonatan Thrysøe | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:23.59 | ||||||
2 | Kalle Grydgaard | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:27.27 | ||||||
3 | Sander Y Hansen | 2009 | Kalundborg SK | 1:30.85 | ||||||
4 | Mikkel Prüsse-Olsen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:40.03 | ||||||
5 | Amil Alibasic | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:42.42 | ||||||
6 | Hampus de Neergaard | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:52.55 | ||||||
- | Emil Hung-Møller | 2009 | Svømmeklubben MK31 | DNS | ||||||
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Victor Schou | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:25.34 | ||||||
2 | Sixten Blicher Retpen | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:39.31 | ||||||
3 | Felix Erlendsson | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:41.43 | ||||||
4 | Asbjørn Kristiansen | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:52.44 | ||||||
5 | Jeppe Denholt | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:56.66 | ||||||
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2011-2021 |
Sponsor: Kryddergrønt |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Emil Larsen | 2012 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:00.48 | ||||||
2 | Christoffer Nielsen | 2012 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:02.27 | ||||||
- | Matti Mejlby Ditlefsen | 2011 | Kalundborg SK | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:43 |
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:59 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Frisør Tronsi |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Alberte Hansen | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.71 | ||||||
2 | Maya Victoria Hornbeck | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 35.31 | ||||||
3 | Adrianna Pedersen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 35.75 | ||||||
4 | Laura Krak Hjorth | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 35.80 | ||||||
5 | Klara Christiansen | 2009 | Kalundborg SK | 36.41 | ||||||
6 | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 36.89 | ||||||
Løb 13, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Frisør Tronsi |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Victoria Dolling | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.64 | ||||||
2 | Maria Gandrup Nygaard | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 36.69 | ||||||
3 | Alberte Hjarbæk | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 38.31 | ||||||
4 | Selma Linde Petersen | 2010 | Kalundborg SK | 42.17 | ||||||
5 | Emmy Mynster | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 47.03 | ||||||
6 | Tilde Jensen | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 48.22 | OD1 | |||||
7 | Ella Maj | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 52.13 | ||||||
- | Andrea Fredenslund | 2010 | Svømmeklubben MK31 | DNS | ||||||
Løb 13, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2011-2011 |
Sponsor: Frisør Tronsi |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Nikoline Nielsen | 2011 | Slagelse Svømmeklub | 36.57 | ||||||
2 | Lærke Kunoy Laugesen | 2011 | Glostrup Svømmeklub | 39.93 | ||||||
3 | Frida Fobian Hvidberg | 2011 | Kalundborg SK | 41.83 | ||||||
4 | Victoria B. Aagaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.28 | ||||||
5 | Frida Grydgaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 48.22 | OD2 | |||||
6 | Flora Vinge-Maigaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 51.88 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Resultat Løb 14 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:02 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Frisør Tronsi |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 27.59 | ||||||
2 | David Stoklund | 2008 | Kalundborg SK | 28.41 | ||||||
3 | Áron Barnabás Jurák | 2008 | Kalundborg SK | 34.93 | ||||||
4 | Matti Miklos Júrak | 2008 | Kalundborg SK | 35.18 | ||||||
- | Johan Reimer Ørsberg | 2008 | Kalundborg SK | DNS | ||||||
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Frisør Tronsi |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Emil Franck Kastrup | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 32.84 | ||||||
2 | Marco Leang | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 35.25 | ||||||
3 | Kalle Grydgaard | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.35 | ||||||
4 | Thias Roland Zimling | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 36.74 | ||||||
5 | Florian Westarp Zornhagen | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 36.97 | ||||||
6 | Sigurd Poulin Pedersen | 2009 | Kalundborg SK | 37.07 | ||||||
7 | Jonathan Hornbech | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 40.23 | ||||||
8 | Arthur Okholm | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 47.30 | ||||||
- | Emil Hung-Møller | 2009 | Svømmeklubben MK31 | DNS | ||||||
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Frisør Tronsi |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.39 | ||||||
2 | Villads Sigmann Dreyer | 2010 | Kalundborg SK | 37.90 | ||||||
3 | Thøger Løvig Strand | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 39.44 | ||||||
4 | Valdemar Hvid | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.17 | ||||||
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2011-2021 |
Sponsor: Frisør Tronsi |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Willads Schou | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.78 | ||||||
2 | Benjamin Rasmussen | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.84 | ||||||
3 | Eskild Skovgren | 2013 | Vallensbæk IF Af 1939 | 54.49 | ||||||
- | Matti Mejlby Ditlefsen | 2011 | Kalundborg SK | DNS | ||||||
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Sponsor: Frisør Tronsi |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 27.83 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:02 |
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:12 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Thilde Bødiker | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 1:35.78 | ||||||
2 | Louisa Kjerulf | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:42.31 | ||||||
3 | Mia Erica Armstead Evans | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:48.64 | ||||||
4 | Emma Østergaard | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:55.93 | ||||||
5 | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:56.08 | ||||||
6 | Klara Christiansen | 2009 | Kalundborg SK | 1:59.19 | ||||||
7 | Bianca Uhl | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 2:01.36 | ||||||
8 | Malena Vágsheyg Sigurdsson | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 2:19.99 | ||||||
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Victoria Dolling | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:39.87 | ||||||
2 | Nicoline Svarrer | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:39.92 | ||||||
3 | Maria Gandrup Nygaard | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:43.46 | ||||||
4 | Adrianna Isabel Romero | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:47.89 | ||||||
5 | Nora Rosenkrantz | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:52.60 | ||||||
6 | Laura Keller Thorgrimson | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:58.43 | ||||||
7 | Rosa Pico | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 2:06.14 | ||||||
8 | Selma Linde Petersen | 2010 | Kalundborg SK | 2:11.21 | ||||||
9 | Laura Johansson | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 2:16.64 | ||||||
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2012-2021 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Karla Bødiker | 2012 | Glostrup Svømmeklub | 2:02.69 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:12 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Emil Harpøth | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:40.60 | ||||||
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oskar Julius Krogh Bill | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:41.57 | ||||||
2 | Jonatan Thrysøe | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:50.24 | ||||||
3 | Florian Westarp Zornhagen | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 1:57.77 | ||||||
4 | Malthe Brun Hansen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:58.62 | ||||||
- | Marco Leang | 2009 | Glostrup Svømmeklub | DSQ | 1 hånd v.50m. | |||||
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Villads Sigmann Dreyer | 2010 | Kalundborg SK | 1:50.63 | ||||||
2 | Oscar G. Lopez Nielsen | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:59.20 | ||||||
3 | Jeppe Denholt | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 2:20.36 | ||||||
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2011-2021 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Traian Zacharias Pedersen | 2011 | Slagelse Svømmeklub | 2:16.23 | ||||||
- | Matti Mejlby Ditlefsen | 2011 | Kalundborg SK | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:51 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 17, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Tømrermeste M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Laura Storm Frimann | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:26.30 | ||||||
2 | Thilde Bødiker | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 1:30.26 | ||||||
3 | Thea Fritz Larsen | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:30.68 | ||||||
4 | Adrianna Pedersen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:32.20 | ||||||
5 | Silke Svendsen | 2009 | Herlev Svømning | 1:35.19 | ||||||
6 | Lisa Koerver Schmidt | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 1:35.61 | ||||||
7 | Karoline Koch Juhl | 2009 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:36.98 | ||||||
8 | Klara Christiansen | 2009 | Kalundborg SK | 1:42.34 | ||||||
9 | Sophia Augustesen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:45.12 | ||||||
Løb 17, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Tømrermeste M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Annika Skovgren | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:32.37 | ||||||
2 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:35.53 | ||||||
3 | Alberte Hjarbæk | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:42.41 | ||||||
4 | Hannah Hultquist Moll | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 1:48.83 | ||||||
5 | Sofia Alichkina | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:58.86 | ||||||
6 | Katrine Barslund Ellehauge | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 2:00.56 | ||||||
Løb 17, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2011-2011 |
Sponsor: Tømrermeste M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Nikoline Nielsen | 2011 | Slagelse Svømmeklub | 1:35.36 | ||||||
2 | Frida Fobian Hvidberg | 2011 | Kalundborg SK | 1:52.22 | ||||||
Løb 17, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2012-2021 |
Sponsor: Tømrermeste M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Karla Bødiker | 2012 | Glostrup Svømmeklub | 1:48.91 | ||||||
Løb 17, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Tømrermeste M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mille Bækmark | 2008 | Albertslund IF | 1:27.81 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Resultat Løb 18 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:51 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 18, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Sponsor: Tømrer M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:10.46 | ||||||
2 | Emil Mandsberg | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:14.12 | ||||||
3 | Rasmus Alexander Nielsen | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:18.39 | ||||||
4 | Eran Akar | 2008 | Svømmeklubben MK31 | 1:19.45 | ||||||
- | Johan Reimer Ørsberg | 2008 | Kalundborg SK | DNS | ||||||
Løb 18, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Sponsor: Tømrer M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Prüsse-Olsen | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:30.13 | ||||||
2 | Sander Y Hansen | 2009 | Kalundborg SK | 1:32.91 | ||||||
3 | Sigurd Poulin Pedersen | 2009 | Kalundborg SK | 1:40.25 | ||||||
4 | Amil Alibasic | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 1:41.82 | ||||||
5 | Hampus de Neergaard | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:44.80 | ||||||
6 | Jonathan Hornbech | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 1:48.93 | ||||||
7 | Arthur Okholm | 2009 | Svømmeklubben MK31 | 2:00.53 | ||||||
Løb 18, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Sponsor: Tømrer M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Victor Schou | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:28.41 | ||||||
2 | Villads Sigmann Dreyer | 2010 | Kalundborg SK | 1:38.99 | ||||||
3 | Oscar G. Lopez Nielsen | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 1:39.91 | ||||||
4 | Valdemar Hvid | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:41.09 | ||||||
5 | Thøger Løvig Strand | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:43.78 | ||||||
6 | Sixten Blicher Retpen | 2010 | Svømmeklubben MK31 | 1:47.25 | ||||||
- | Asbjørn Kristiansen | 2010 | Slagelse Svømmeklub | DSQ | Afsl.på mav.v.50m | |||||
Løb 18, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Sponsor: Tømrer M.Christensen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Nikolaj Nielsen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:21.52 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Resultat Løb 19 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:39 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2010 |
Sponsor: EDC Mæglerne Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Super Sild | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:17.92 | ||||||
Victoria Dolling | 2010 | 34.71 | 34.71 | |||||||
Mia Erica Armstead Evans | 2009 | |||||||||
Alberte Hansen | 2009 | |||||||||
Thea Fritz Larsen | 2009 | 2:17.92 | 2:17.92 | |||||||
2 | Svømsk Piger 2 | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 2:33.21 | ||||||
Laura Storm Frimann | 2009 | 32.79 | 32.79 | |||||||
Adrianna Pedersen | 2009 | |||||||||
Maria Gandrup Nygaard | 2010 | |||||||||
Alberte Hjarbæk | 2010 | 2:33.21 | 2:33.21 | |||||||
3 | Svømsk Piger 1 | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 2:50.05 | ||||||
Bianca Uhl | 2009 | 42.11 | 42.11 | |||||||
Rosa Pico | 2010 | |||||||||
Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | |||||||||
Laura Keller Thorgrimson | 2010 | 2:50.05 | 2:50.05 | |||||||
4 | Svømsk Piger 3 | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 2:55.90 | ||||||
Sophia Augustesen | 2009 | 43.54 | 43.54 | |||||||
Laura Johansson | 2010 | |||||||||
Hannah Hultquist Moll | 2010 | |||||||||
Nikoline Nielsen | 2011 | 2:55.90 | 2:55.90 | |||||||
Løb 19, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2011-2021 |
Sponsor: EDC Mæglerne Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Frugtsalat | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:22.08 | ||||||
Flora Vinge-Maigaard | 2011 | 54.31 | 54.31 | |||||||
Frida Grydgaard | 2011 | |||||||||
Evvel Eminovski | 2012 | |||||||||
Victoria B. Aagaard | 2011 | 3:22.08 | 3:22.08 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:39 |
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:34 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2009 |
Sponsor: EDC Mæglerne Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Kalundborg Drenge08/09 | 2008 | Kalundborg SK | 2:18.48 | ||||||
David Stoklund | 2008 | 28.88 | 28.88 | |||||||
Sander Y Hansen | 2009 | |||||||||
Sigurd Poulin Pedersen | 2009 | |||||||||
Matti Miklos Júrak | 2008 | 2:18.48 | 2:18.48 | |||||||
2 | Svømsk Drenge | 2009 | Slagelse Svømmeklub | 2:29.29 | ||||||
Jonatan Thrysøe | 2009 | 31.79 | 31.79 | |||||||
Malthe Brun Hansen | 2009 | |||||||||
Mikkel Prüsse-Olsen | 2009 | |||||||||
Amil Alibasic | 2009 | 2:29.29 | 2:29.29 | |||||||
Løb 20, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2021 |
Sponsor: EDC Mæglerne Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Torpedos | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:38.40 | ||||||
Felix Erlendsson | 2010 | 39.23 | 39.23 | |||||||
Valdemar Hvid | 2010 | |||||||||
Willads Schou | 2011 | |||||||||
Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | 2:38.40 | 2:38.40 | |||||||
2 | Pingvinerne Fra Madagascar | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:22.69 | ||||||
Benjamin Rasmussen | 2011 | 44.56 | 44.56 | |||||||
Emil Larsen | 2012 | |||||||||
Christoffer Nielsen | 2012 | |||||||||
Eskild Skovgren | 2013 | 3:22.69 | 3:22.69 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:34 |
Resultat Løb 21 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:33 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 100m | 200m | 300m | Opnået | Status | ||
1 | Nikolaj Nielsen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 5:18.24 | ||||||
2 | Traian Zacharias Pedersen | 2011 | Slagelse Svømmeklub | 7:19.29 | ||||||
3 | Asbjørn Kristiansen | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 7:20.13 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:33 |
Resultat Løb 22 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:33 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Anna Bay-Jensen | 2006 | Helsingør Svømmeklub | 2:48.31 | ||||||
2 | Nikoline Nielsen | 2011 | Slagelse Svømmeklub | 3:36.84 | ||||||
- | Alberte Hjarbæk | 2010 | Slagelse Svømmeklub | DSQ | 1 hånd vend v 25m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:33 |
Resultat Løb 23 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:33 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 100m | 200m | 300m | Opnået | Status | ||
1 | Laura Johansson | 2010 | Slagelse Svømmeklub | 8:17.70 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:33 |
Resultat Løb 24 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:37 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 24, 50m Frisvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 27.36 | ||||||
- | Emil Mandsberg | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Resultat Løb 25 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Høststævne 2021 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:38 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 oktober 2021 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Victoria B. Aagaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.43 | ||||||
2 | Frida Grydgaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.39 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:38 |