Tulokset Aquanetti-uinnit 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
RaisU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
syys 18, 2021 to syys 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m sku, M, P13, 11 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:25.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.42 |
(-8.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:28.88 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.13 |
(-9.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matias Holma |
2011 |
Loimaan Uimaseura |
|
|
1:41.01 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venni Alho |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:43.59 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mikael Hammarberg |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:50.66 |
+25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nooa Ansamaa |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:51.41 |
+25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:52.94 |
+27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 18.9.2021 15.03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m sku, M, P13, 11 12-13 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:12.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.10 |
(-14.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:12.70 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.08 |
(-6.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niklas Honkanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:13.59 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.23 |
(-9.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:14.56 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.04 |
(-4.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:16.43 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.14 |
(-7.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Milo Kallio |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:17.14 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.32 |
(-14.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:20.40 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matias Rauhala |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:22.33 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.78 |
(-8.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:26.62 |
+14.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.71 |
(-16.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Leevi Suna |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:31.56 |
+19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eloi Norrman |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:34.77 |
+22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Veeti Elonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:37.58 |
+25.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.72 |
(-2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veikka Kiukkonen |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:37.70 |
+25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Veikko Mikander |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:37.72 |
+25.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.79 |
(-8.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Max Kulmala |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:42.58 |
+30.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.17 |
(-2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oliver Rantanen |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:42.61 |
+30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Werneri Toivanen |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
|
|
1:44.28 |
+32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Topi Heinonen |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:44.68 |
+32.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.46 |
(+5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper Snickars |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Roope Rantanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 18.9.2021 15.03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m sku, M, P13, 11 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aku Kaila |
2003 |
Cetus Espoo |
|
|
59.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.30 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:04.65 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.90 |
(+2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:07.73 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.79 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Max Allén |
2005 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:07.96 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.86 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julius Linde |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:10.18 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.82 |
(-5.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:10.50 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.06 |
(-5.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:10.79 |
+11.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.03 |
(-7.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:11.27 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.10 |
(-2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Veeti Valdolin |
2005 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:11.39 |
+11.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.89 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:11.93 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.23 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:12.01 |
+12.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.10 |
(-14.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:12.70 |
+12.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.08 |
(-6.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Frans Sandblom |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:13.18 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.42 |
(-6.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Niklas Honkanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:13.59 |
+13.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.23 |
(-9.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:14.32 |
+14.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.87 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:14.56 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.04 |
(-4.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:14.63 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.18 |
(-11.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Roope Käär |
2007 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:14.88 |
+15.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.50 |
(-5.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tomas Laine |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:15.02 |
+15.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.04 |
(-2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Miika Tuominen |
2005 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:15.83 |
+16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:16.43 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.14 |
(-7.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Milo Kallio |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:17.14 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.32 |
(-14.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Roope Piironen |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
|
|
1:19.05 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.10 |
(-4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
1:19.64 |
+19.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.26 |
(-7.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:20.40 |
+20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matias Rauhala |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:22.33 |
+22.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.78 |
(-8.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ilari Linderborg |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:22.74 |
+22.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.35 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ivan Blagodetelev |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:25.08 |
+25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:25.65 |
+25.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.42 |
(-8.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:26.62 |
+26.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.71 |
(-16.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:28.88 |
+29.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.13 |
(-9.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Leevi Suna |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:31.56 |
+31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Eloi Norrman |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:34.77 |
+35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Veeti Elonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:37.58 |
+37.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.72 |
(-2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Veikka Kiukkonen |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:37.70 |
+37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Veikko Mikander |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:37.72 |
+37.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.79 |
(-8.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Matias Holma |
2011 |
Loimaan Uimaseura |
|
|
1:41.01 |
+41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Max Kulmala |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:42.58 |
+42.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.17 |
(-2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Oliver Rantanen |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:42.61 |
+42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Venni Alho |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:43.59 |
+43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Werneri Toivanen |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
|
|
1:44.28 |
+44.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Topi Heinonen |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:44.68 |
+44.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.46 |
(+5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mikael Hammarberg |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:50.66 |
+50.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Nooa Ansamaa |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:51.41 |
+51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:52.94 |
+53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper Snickars |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Roope Rantanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 18.9.2021 15.03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-09-2021 15.04.39 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|