Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tampereen uintikeskus |
Järjestäjä: |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
syys 25, 2021 to syys 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet 12 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joel Kontio |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
1:34.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.23 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olli Vanne |
2009 |
Swimming Team Rauma |
+0.70 |
|
1:37.09 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.07 |
(-6.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luka Heikkuri |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
1:39.40 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.07 |
(-2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:40.13 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.16 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elmeri Osmala |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:44.23 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.68 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:45.69 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.18 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTu Tampere |
+0.77 |
|
1:46.26 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.79 |
(-2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
1:47.30 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.46 |
(-10.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elias From |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:47.30 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.26 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eino Tonteri |
2010 |
Nokian Pyry |
|
|
1:47.73 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.29 |
(-15.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jose Bly |
2009 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:50.87 |
+15.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.20 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ilmari Pohja |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:56.57 |
+21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matias Haapala |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:57.84 |
+22.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:01.99 |
(-4.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sisu Eino Antero Kuusisto |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:59.68 |
+24.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:01.31 |
(-1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Niilo Rantala |
2012 |
Porin Uimaseura |
+0.76 |
|
2:00.00 |
+25.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.72 |
(-3.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Otto Heinonen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
2:01.94 |
+26.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.29 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sisu Toiva |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
2:03.06 |
+28.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.41 |
(-8.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luukas Jokinen |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samuel Jokinen |
2011 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.42 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Milo Viskari |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskari Luopajärvi |
2010 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 15.35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet 13-14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.69 |
|
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.24 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Väinö Hinkka |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.77 |
|
1:14.02 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.95 |
(-1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexandro Sivenius |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.62 |
|
1:16.97 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.84 |
(-2.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:21.88 |
+11.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.99 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Juho Kallio |
2007 |
Porin Uimaseura |
+0.58 |
|
1:22.16 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.33 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemeli Salo |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:22.77 |
+12.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.34 |
(-3.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Miika Toivonen |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.83 |
|
1:24.61 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.74 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ossi Nevalainen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
1:24.81 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.19 |
(-8.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Veeti Puustinen |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.55 |
|
1:25.07 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.29 |
(-2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Markus Levonoja |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.71 |
|
1:28.89 |
+19.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.86 |
(-5.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Samu Nurminen |
2008 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:38.55 |
+28.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.66 |
(-6.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elias Eironen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:39.00 |
+29.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.20 |
(-2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aapo Pajunen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:41.77 |
+31.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.35 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Simo Yli-Äyhö |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.80 |
|
2:00.60 |
+50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jesse Virta |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 15.35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet 15-16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
TaTu Tampere |
+0.60 |
|
1:07.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.80 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.75 |
|
1:08.13 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.40 |
(-4.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilho Tikkanen |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
1:09.39 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.09 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ilmari Partanen |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:12.93 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.97 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Kontula |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:13.61 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.32 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anton Helén |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.77 |
|
1:14.03 |
+6.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.89 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tuomas Lehtonen |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
1:16.22 |
+8.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.28 |
(-7.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:17.37 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.55 |
(-3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ivan Chupakhin |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.52 |
|
1:18.29 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.95 |
(+3.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Luka Hirvonen |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:19.04 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.72 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Áron Zautasvili |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:22.93 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.44 |
(-7.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Henri Porma |
2006 |
Vesihelmen Uimaseura |
+0.57 |
|
1:26.27 |
+19.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.63 |
(-5.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aleksi Luopajärvi |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.74 |
|
1:28.16 |
+20.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.40 |
(+2.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rasmus Ruotoistenmäki |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:28.56 |
+21.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.57 |
(-5.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elias Tuukkanen |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.62 |
|
1:29.96 |
+22.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.56 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Henrik Leinonen |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
|
1:32.06 |
+24.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.84 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Julius Järveläinen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.63 |
|
1:34.68 |
+27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aamos Järveläinen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.63 |
|
1:35.73 |
+28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Rafael Mouna |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.91 |
|
1:36.29 |
+29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Konsta Iskala |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:38.33 |
+31.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.61 |
(-5.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 15.35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olli Kokko |
1994 |
TaTu Tampere |
+0.68 |
|
59.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.91 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jami Ihalainen |
2003 |
TaTu Tampere |
+0.50 |
|
1:01.65 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.97 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.55 |
|
1:09.44 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.68 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vilho Verronen |
2004 |
Swimming Team Rauma |
+0.57 |
|
1:13.17 |
+13.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.36 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lassi Walden |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.49 |
|
1:14.93 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.78 |
(-3.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Santeri Ahinko |
2004 |
Vesihelmen Uimaseura |
+0.37 |
|
1:20.90 |
+21.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.06 |
(+6.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iliad Sioofy Khojine |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
1:22.79 |
+23.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.48 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 15.35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 15.35.56 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|