Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 50m Breaststroke Women - Final |
|
|
|
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
364 |
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
351 |
41.67 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
284 |
44.71 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
280 |
44.90 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Berčan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
269 |
45.51 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
257 |
46.22 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
254 |
46.39 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
253 |
46.46 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
244 |
47.01 |
+5.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
236 |
47.52 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
236 |
47.52 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alina Polona Hernandez |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
230 |
47.93 |
+6.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
226 |
48.25 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
220 |
48.64 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
219 |
48.74 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
209 |
49.49 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
207 |
49.66 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
206 |
49.74 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nika Eržen |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
202 |
50.03 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
199 |
50.32 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
198 |
50.42 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Vita Slapšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
193 |
50.84 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
186 |
51.46 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anđelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
186 |
51.49 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
184 |
51.62 |
+10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
184 |
51.63 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
183 |
51.70 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Stella Medić |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
181 |
51.90 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nuša Arnuš |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
180 |
51.99 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
178 |
52.20 |
+11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
178 |
52.20 |
+11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
177 |
52.33 |
+11.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
174 |
52.58 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
172 |
52.84 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
171 |
52.93 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
168 |
53.24 |
+12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Mojca Valantič |
2011 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
165 |
53.56 |
+12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
163 |
53.80 |
+12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
161 |
54.02 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
158 |
54.31 |
+13.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rubi Štimec |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
157 |
54.42 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Eva Juretič |
2010 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
142 |
56.28 |
+15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Karmen Jug |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
140 |
56.52 |
+15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
139 |
56.64 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
133 |
57.54 |
+16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
122 |
59.12 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
121 |
59.35 |
+18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
120 |
59.57 |
+18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
96 |
1:04.16 |
+23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Mia Tubin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
69 |
1:11.62 |
+30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18. 07. 2021 10:10:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-18 10:10:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|