Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men - Final |
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
383 |
33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
334 |
34.56 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
327 |
34.81 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
322 |
35.00 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
321 |
35.05 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
317 |
35.18 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
281 |
36.63 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
278 |
36.75 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
277 |
36.79 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
262 |
37.47 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
260 |
37.58 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
259 |
37.64 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
240 |
38.59 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
234 |
38.94 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
230 |
39.12 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
222 |
39.62 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
217 |
39.89 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
217 |
39.89 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
217 |
39.92 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
217 |
39.93 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
199 |
41.08 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
198 |
41.11 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
197 |
41.19 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
196 |
41.26 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
189 |
41.82 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
183 |
42.23 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
182 |
42.28 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
182 |
42.33 |
+9.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
180 |
42.44 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ožbe Pfajfar |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
180 |
42.47 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
178 |
42.60 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
176 |
42.78 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
174 |
42.93 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
173 |
42.99 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
169 |
43.35 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
168 |
43.47 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Filip Nahtigal |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
167 |
43.57 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
165 |
43.72 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
161 |
44.05 |
+11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Nejc Bučar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
161 |
44.09 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
157 |
44.45 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
156 |
44.52 |
+11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
154 |
44.73 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
152 |
44.94 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
151 |
45.06 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
150 |
45.08 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Nik Bratkovič Koleša |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
149 |
45.20 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
147 |
45.42 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
145 |
45.67 |
+12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
144 |
45.72 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
143 |
45.83 |
+12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Žiga Karner |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
142 |
45.92 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
142 |
45.95 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
138 |
46.38 |
+13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
137 |
46.45 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
137 |
46.50 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
135 |
46.68 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
132 |
47.03 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
132 |
47.13 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
131 |
47.24 |
+14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
123 |
48.21 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
122 |
48.39 |
+15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
118 |
48.82 |
+15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
118 |
48.86 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
113 |
49.50 |
+16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
113 |
49.51 |
+16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
113 |
49.60 |
+16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
110 |
50.01 |
+16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
110 |
50.01 |
+16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
110 |
50.02 |
+17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
109 |
50.09 |
+17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
108 |
50.35 |
+17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
108 |
50.38 |
+17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
105 |
50.81 |
+17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Bor Vilfan Kožuh |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
91 |
53.20 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
88 |
53.82 |
+20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
83 |
54.90 |
+21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
82 |
55.12 |
+22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
77 |
56.20 |
+23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
74 |
57.01 |
+23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
72 |
57.43 |
+24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
64 |
59.96 |
+26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
52 |
1:04.15 |
+31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
40 |
1:09.72 |
+36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17. 07. 2021 09:30:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-17 16:08:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|