Results for II Oskareiden jatkot
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Aalto Alvari |
Järjestäjä: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 6, 2021 to kesä 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 100m Perhosuinti Miehet 16 ja nuoremmat - Final |
|
|
SR |
53.08 |
|
|
|
Jere Hård |
1978 |
SWIM (FIN) |
Fukuoka |
23.7.2001 |
|
|
|
|
NEM A |
54.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OA |
51.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OB |
53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuomas Lehtonen |
2005 |
Nokian Pyry |
0.78 |
426 |
1:05.78 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.59 |
(-1.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Väinö Hinkka |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
0.58 |
411 |
1:06.57 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.80 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leevi Sammalmaa |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
362 |
1:09.42 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.69 |
(+1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
Uinti Tampere |
0.77 |
357 |
1:09.74 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.82 |
(-4.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
0.69 |
341 |
1:10.81 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.22 |
(-3.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kasper Kytö |
2005 |
Nokian Pyry |
0.73 |
321 |
1:12.22 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.83 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tatu Yli-houhala |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
0.52 |
310 |
1:13.13 |
+7.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.31 |
(-4.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Saku Pietilä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
277 |
1:15.88 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.40 |
(-2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Roope Piironen |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
0.81 |
234 |
1:20.27 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.81 |
(-6.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Niilo Kankainen |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
0.74 |
224 |
1:21.50 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.67 |
(+1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
Uinti Tampere |
0.62 |
220 |
1:21.90 |
+16.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.74 |
(-1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Onni Eronen |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
0.68 |
197 |
1:24.95 |
+19.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.28 |
(+6.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emil Koskela |
2008 |
Vieskan Uimarit |
0.77 |
189 |
1:26.18 |
+20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eemeli Salo |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
0.72 |
182 |
1:27.24 |
+21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Markus Levonoja |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
0.36 |
162 |
1:30.63 |
+24.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.05 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eino Tonteri |
2010 |
Nokian Pyry |
|
136 |
1:36.08 |
+30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jouko Raunio |
2008 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
0.79 |
|
DSQ |
|
|
|
SW8.2 käsien pal.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 6.6.2021 13:43:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 100m Perhosuinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
SR |
53.08 |
|
|
|
Jere Hård |
1978 |
SWIM (FIN) |
Fukuoka |
23.7.2001 |
|
|
|
|
NEM A |
54.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OA |
51.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OB |
53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikko Sihvo |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
0.65 |
474 |
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.69 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda ry |
0.65 |
437 |
1:05.22 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.58 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veeti Vilén |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
0.76 |
360 |
1:09.58 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.46 |
(-6.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rasmus Ikonen |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
0.71 |
247 |
1:18.89 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 6.6.2021 13:43:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-06-2021 13:43:41 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|