2021-03-08   13:51:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM 2020 Lšnsi-Suomi

Alla lŲytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Results
IKM 2020 Länsi-Suomi
Place: Organizer: SeUi
Pool: 25m Competition Date: loka 30, 2020 to marras 1, 2020
Event 3, T13,14,15 800m VU 13 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura 9:39.77
50m: 34.29
100m: 1:10.38
(36.09)
150m: 1:47.44
(37.06)
200m: 2:23.62
(36.18)
250m: 2:59.76
(36.14)
300m: 3:35.74
(35.98)
350m: 4:12.11
(36.37)
400m: 4:48.46
(36.35)
450m: 5:24.60
(36.14)
500m: 6:00.81
(36.21)
550m: 6:37.88
(37.07)
600m: 7:14.61
(36.73)
650m: 7:51.32
(36.71)
700m: 8:27.89
(36.57)
750m: 9:04.70
(36.81)
800m: 9:39.77
(35.07)
2 Joanna Högback 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:55.02 +15.25
50m: 33.59
100m: 1:10.35
(36.76)
150m: 1:47.89
(37.54)
200m: 2:25.28
(37.39)
250m: 3:02.70
(37.42)
300m: 3:40.35
(37.65)
350m: 4:17.80
(37.45)
400m: 4:55.29
(37.49)
450m: 5:32.99
(37.70)
500m: 6:10.66
(37.67)
550m: 6:48.27
(37.61)
600m: 7:26.16
(37.89)
650m: 8:04.08
(37.92)
700m: 8:41.66
(37.58)
750m: 9:19.14
(37.48)
800m: 9:55.02
(35.88)
3 Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura 9:59.74 +19.97
50m: 33.06
100m: 1:09.74
(36.68)
150m: 1:47.20
(37.46)
200m: 2:24.30
(37.10)
250m: 3:01.74
(37.44)
300m: 3:39.41
(37.67)
350m: 4:17.31
(37.90)
400m: 4:55.36
(38.05)
450m: 5:33.10
(37.74)
500m: 6:10.84
(37.74)
550m: 6:49.03
(38.19)
600m: 7:27.63
(38.60)
650m: 8:05.95
(38.32)
700m: 8:44.53
(38.58)
750m: 9:23.01
(38.48)
800m: 9:59.74
(36.73)
4 Aina Keiski 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 10:09.36 +29.59
50m: 33.60
100m: 1:11.07
(37.47)
150m: 1:48.84
(37.77)
200m: 2:26.54
(37.70)
250m: 3:04.28
(37.74)
300m: 3:42.39
(38.11)
350m: 4:20.65
(38.26)
400m: 4:58.83
(38.18)
450m: 5:37.19
(38.36)
500m: 6:15.77
(38.58)
550m: 6:54.54
(38.77)
600m: 7:33.72
(39.18)
650m: 8:13.28
(39.56)
700m: 8:52.80
(39.52)
750m: 9:31.77
(38.97)
800m: 10:09.36
(37.59)
5 Tiia Reini 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 10:44.88 +1:05.11
50m: 34.69
100m: 1:13.99
(39.30)
150m: 1:55.02
(41.03)
200m: 2:36.96
(41.94)
250m: 3:18.36
(41.40)
300m: 3:58.55
(40.19)
350m: 4:40.06
(41.51)
400m: 5:21.31
(41.25)
450m: 6:01.82
(40.51)
500m: 6:42.88
(41.06)
550m: 7:23.37
(40.49)
600m: 8:05.17
(41.80)
650m: 8:46.50
(41.33)
700m: 9:27.77
(41.27)
750m: 10:08.23
(40.46)
800m: 10:44.88
(36.65)
Event official at: 30.10.2020 20.09.39
Event 3, T13,14,15 800m VU 14 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Hannah Lamminmäki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:39.14
50m: 33.44
100m: 1:10.17
(36.73)
150m: 1:46.96
(36.79)
200m: 2:25.04
(38.08)
250m: 3:01.76
(36.72)
300m: 3:39.02
(37.26)
350m: 4:16.57
(37.55)
400m: 4:53.66
(37.09)
450m: 5:29.97
(36.31)
500m: 6:06.79
(36.82)
550m: 6:43.08
(36.29)
600m: 7:19.83
(36.75)
650m: 7:55.35
(35.52)
700m: 8:31.66
(36.31)
750m: 9:06.29
(34.63)
800m: 9:39.14
(32.85)
2 Noora-Maria Linna 2006 Vieskan Uimarit 10:02.08 +22.94
50m: 33.25
100m: 1:10.35
(37.10)
150m: 1:47.48
(37.13)
200m: 2:25.22
(37.74)
250m: 3:03.00
(37.78)
300m: 3:40.97
(37.97)
350m: 4:19.14
(38.17)
400m: 4:57.37
(38.23)
450m: 5:35.64
(38.27)
500m: 6:14.02
(38.38)
550m: 6:52.47
(38.45)
600m: 7:31.11
(38.64)
650m: 8:09.66
(38.55)
700m: 8:47.58
(37.92)
750m: 9:25.54
(37.96)
800m: 10:02.08
(36.54)
3 Anni Turunen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 10:11.82 +32.68
50m: 33.83
100m: 1:11.20
(37.37)
150m: 1:48.62
(37.42)
200m: 2:26.80
(38.18)
250m: 3:05.16
(38.36)
300m: 3:43.96
(38.80)
350m: 4:23.12
(39.16)
400m: 5:01.70
(38.58)
450m: 5:40.22
(38.52)
500m: 6:19.08
(38.86)
550m: 6:57.85
(38.77)
600m: 7:36.98
(39.13)
650m: 8:16.24
(39.26)
700m: 8:55.39
(39.15)
750m: 9:34.48
(39.09)
800m: 10:11.82
(37.34)
4 Olivia Kivelä 2006 Kokkolan Uimaseura 10:43.53 +1:04.39
50m: 34.52
100m: 1:13.68
(39.16)
150m: 1:53.69
(40.01)
200m: 2:34.36
(40.67)
250m: 3:14.58
(40.22)
300m: 3:55.87
(41.29)
350m: 4:37.46
(41.59)
400m: 5:18.22
(40.76)
450m: 5:59.30
(41.08)
500m: 6:40.23
(40.93)
550m: 7:21.22
(40.99)
600m: 8:02.64
(41.42)
650m: 8:44.30
(41.66)
700m: 9:25.63
(41.33)
750m: 10:05.10
(39.47)
800m: 10:43.53
(38.43)
5 Tilda Saarela 2006 Vieskan Uimarit 10:49.35 +1:10.21
50m: 34.37
100m: 1:13.33
(38.96)
150m: 1:54.50
(41.17)
200m: 2:35.85
(41.35)
250m: 3:17.09
(41.24)
300m: 3:59.12
(42.03)
350m: 4:40.77
(41.65)
400m: 5:22.43
(41.66)
450m: 6:04.68
(42.25)
500m: 6:46.13
(41.45)
550m: 7:27.04
(40.91)
600m: 8:08.51
(41.47)
650m: 8:49.40
(40.89)
700m: 9:30.02
(40.62)
750m: 10:10.04
(40.02)
800m: 10:49.35
(39.31)
6 siiri suominen 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry 11:28.87 +1:49.73
50m: 35.47
100m: 1:16.13
(40.66)
150m: 1:58.99
(42.86)
200m: 2:43.69
(44.70)
250m: 3:27.70
(44.01)
300m: 4:12.47
(44.77)
350m: 4:55.87
(43.40)
400m: 5:40.47
(44.60)
450m: 6:24.96
(44.49)
500m: 7:10.08
(45.12)
550m: 7:54.39
(44.31)
600m: 8:38.56
(44.17)
650m: 9:21.98
(43.42)
700m: 10:04.86
(42.88)
750m: 10:47.91
(43.05)
800m: 11:28.87
(40.96)
7 Lovisa Karlsson 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry 12:06.91 +2:27.77
50m: 39.04
100m: 1:23.04
(44.00)
150m: 2:08.65
(45.61)
200m: 2:54.55
(45.90)
250m: 3:41.30
(46.75)
300m: 4:27.63
(46.33)
350m: 5:14.87
(47.24)
400m: 6:01.34
(46.47)
450m: 6:46.69
(45.35)
500m: 7:33.00
(46.31)
550m: 8:19.36
(46.36)
600m: 9:05.73
(46.37)
650m: 9:51.27
(45.54)
700m: 10:38.10
(46.83)
750m: 11:23.20
(45.10)
800m: 12:06.91
(43.71)
Event official at: 30.10.2020 20.09.39
Event 3, T13,14,15 800m VU 15 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Matilda Holmlund 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:43.59
50m: 32.00
100m: 1:08.76
(36.76)
150m: 1:45.93
(37.17)
200m: 2:23.41
(37.48)
250m: 3:00.46
(37.05)
300m: 3:37.80
(37.34)
350m: 4:15.35
(37.55)
400m: 4:53.12
(37.77)
450m: 5:30.23
(37.11)
500m: 6:07.44
(37.21)
550m: 6:44.13
(36.69)
600m: 7:21.08
(36.95)
650m: 7:57.74
(36.66)
700m: 8:34.26
(36.52)
750m: 9:10.20
(35.94)
800m: 9:43.59
(33.39)
2 Anni Törmänen 2005 Rauman Uimaseura 9:43.77 +0.18
50m: 32.84
100m: 1:09.17
(36.33)
150m: 1:45.53
(36.36)
200m: 2:21.83
(36.30)
250m: 2:57.84
(36.01)
300m: 3:34.12
(36.28)
350m: 4:10.81
(36.69)
400m: 4:47.76
(36.95)
450m: 5:24.62
(36.86)
500m: 6:01.37
(36.75)
550m: 6:38.61
(37.24)
600m: 7:15.96
(37.35)
650m: 7:53.50
(37.54)
700m: 8:31.12
(37.62)
750m: 9:08.89
(37.77)
800m: 9:43.77
(34.88)
3 Veera Tall 2005 Rauman Uimaseura 10:05.97 +22.38
50m: 33.18
100m: 1:10.36
(37.18)
150m: 1:47.78
(37.42)
200m: 2:25.99
(38.21)
250m: 3:03.85
(37.86)
300m: 3:41.20
(37.35)
350m: 4:19.22
(38.02)
400m: 4:57.26
(38.04)
450m: 5:35.54
(38.28)
500m: 6:13.75
(38.21)
550m: 6:52.68
(38.93)
600m: 7:31.14
(38.46)
650m: 8:10.07
(38.93)
700m: 8:48.50
(38.43)
750m: 9:26.69
(38.19)
800m: 10:05.97
(39.28)
4 Vilma Rintala 2005 Kokkolan Uimaseura 10:14.72 +31.13
50m: 32.94
100m: 1:10.11
(37.17)
150m: 1:47.74
(37.63)
200m: 2:26.23
(38.49)
250m: 3:04.76
(38.53)
300m: 3:43.68
(38.92)
350m: 4:22.66
(38.98)
400m: 5:01.49
(38.83)
450m: 5:40.47
(38.98)
500m: 6:20.20
(39.73)
550m: 6:59.99
(39.79)
600m: 7:39.54
(39.55)
650m: 8:18.72
(39.18)
700m: 8:58.06
(39.34)
750m: 9:36.70
(38.64)
800m: 10:14.72
(38.02)
5 Aamu Kannosto 2005 Seinäjoen Uimarit -58 ry 10:18.96 +35.37
50m: 33.69
100m: 1:11.43
(37.74)
150m: 1:50.29
(38.86)
200m: 2:29.67
(39.38)
250m: 3:09.14
(39.47)
300m: 3:49.27
(40.13)
350m: 4:28.42
(39.15)
400m: 5:08.48
(40.06)
450m: 5:48.26
(39.78)
500m: 6:27.46
(39.20)
550m: 7:06.73
(39.27)
600m: 7:46.07
(39.34)
650m: 8:24.62
(38.55)
700m: 9:03.70
(39.08)
750m: 9:42.12
(38.42)
800m: 10:18.96
(36.84)
6 Oosa Paavola 2005 Kokkolan Uimaseura 10:56.55 +1:12.96
50m: 35.25
100m: 1:14.86
(39.61)
150m: 1:56.16
(41.30)
200m: 2:38.14
(41.98)
250m: 3:19.91
(41.77)
300m: 4:02.33
(42.42)
350m: 4:44.00
(41.67)
400m: 5:26.86
(42.86)
450m: 6:08.80
(41.94)
500m: 6:51.11
(42.31)
550m: 7:32.06
(40.95)
600m: 8:13.61
(41.55)
650m: 8:55.68
(42.07)
700m: 9:36.22
(40.54)
750m: 10:17.04
(40.82)
800m: 10:56.55
(39.51)
7 Sofia Heiskanen 2005 Kokkolan Uimaseura 11:13.77 +1:30.18
50m: 35.30
100m: 1:15.08
(39.78)
150m: 1:56.86
(41.78)
200m: 2:39.46
(42.60)
250m: 3:22.67
(43.21)
300m: 4:05.78
(43.11)
350m: 4:49.62
(43.84)
400m: 5:32.25
(42.63)
450m: 6:15.67
(43.42)
500m: 6:59.73
(44.06)
550m: 7:43.01
(43.28)
600m: 8:25.36
(42.35)
650m: 9:08.42
(43.06)
700m: 9:51.75
(43.33)
750m: 10:34.08
(42.33)
800m: 11:13.77
(39.69)
Event official at: 30.10.2020 20.09.39
2020-10-30 21.09.17 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner