2021-04-10   16:52:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Results
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 28, P11,12,13-16 50m SU 11 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jaakko Bogdanov 2009 Lahden Uimaseura +0.61 38.21
Entry time: 38.74 (-0.53)
2 Niko Aaltonen 2009 Hämeenlinnan Uimaseura +0.64 42.95 +4.74
Entry time: 44.16 (-1.21)
3 Max Tamminen 2009 Hämeenlinnan Uimaseura +0.69 43.43 +5.22
4 Eeli Lehtinen 2009 Uinti Tampere +0.92 43.48 +5.27
Entry time: 43.95 (-0.47)
5 Atte Katajisto 2009 Uinti Tampere +0.63 45.09 +6.88
Entry time: 46.59 (-1.50)
6 Matias Haapala 2009 Uinti Tampere +0.70 45.33 +7.12
Entry time: 50.01 (-4.68)
7 Alex Isotalo 2009 Uinti Tampere +0.64 46.42 +8.21
Entry time: 50.13 (-3.71)
8 Hugo Heikkilä 2009 Nokian Pyry +0.68 47.62 +9.41
Entry time: 55.45 (-7.83)
9 Eliel Grönroos 2009 Uinti Tampere +0.79 47.90 +9.69
Entry time: 51.00 (-3.10)
10 Eemeli Pennanen 2009 TaTu Tampere +0.70 48.23 +10.02
Entry time: 51.14 (-2.91)
11 Eino Bucktman 2009 TaTu Tampere +0.82 49.99 +11.78
Entry time: 53.59 (-3.60)
12 Elmeri Osmala 2009 Hämeenlinnan Uimaseura +0.77 55.58 +17.37
Entry time: 56.78 (-1.20)
13 Rasmus Kautto 2009 TaTu Tampere +0.85 57.57 +19.36
Entry time: 1:04.44 (-6.87)
- Sisu Toiva 2009 Uinti Tampere +0.79 DSQ SW6.4
- Elias Leppänen 2009 TaTu Tampere +0.64 DSQ SW4.4
Event official at: 1.11.2020 12.13.48
Event 28, P11,12,13-16 50m SU 12 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nikita Zuravljov 2008 TaTu Tampere +0.87 39.90
Entry time: 43.00 (-3.10)
2 Daniil Tirronen 2008 TaTu Tampere +0.96 40.05 +0.15
Entry time: 44.71 (-4.66)
3 Onni Matti Elmeri Savolainen 2008 Nokian Pyry +0.67 41.50 +1.60
Entry time: 49.01 (-7.51)
4 Elias Manskinen 2008 Heinolan Isku +0.92 42.16 +2.26
Entry time: 42.11 (+0.05)
5 Elias Suominen 2008 TaTu Tampere +0.76 48.09 +8.19
Entry time: 47.82 (+0.27)
6 Antti Sauroja 2008 Hämeenlinnan Uimaseura +0.86 49.09 +9.19
Entry time: 48.07 (+1.02)
- Aleksi Salo 2008 Lahden Uimaseura +0.67 DSQ SW4.4
Event official at: 1.11.2020 12.13.48
Event 28, P11,12,13-16 50m SU 13-16 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Konsta Kallio 2004 TaTu Tampere +0.58 28.97
Entry time: 28.89 (+0.08)
2 Oliver Aspholm 2005 Uinti Tampere +0.67 29.37 +0.40
Entry time: 29.74 (-0.37)
3 Antte Säilä 2004 Uinti Tampere +0.67 29.63 +0.66
Entry time: 29.44 (+0.19)
4 Ilja Syrjä 2004 Uinti Tampere +0.74 29.66 +0.69
Entry time: 30.79 (-1.13)
5 Atte Nieminen 2004 TaTu Tampere +0.69 30.22 +1.25
Entry time: 32.71 (-2.49)
6 Ivan Chupakhin 2005 Uinti Tampere +0.76 30.72 +1.75
Entry time: 30.99 (-0.27)
7 Joni Routamo 2005 Hämeenlinnan Uimaseura +0.69 31.99 +3.02
Entry time: 32.72 (-0.73)
8 Iiro Räty 2006 Nokian Pyry +0.77 32.16 +3.19
9 Kasperi Haverinen 2005 Lahden Uimaseura +0.66 32.18 +3.21
Entry time: 33.62 (-1.44)
10 Osmo Mäkelä 2004 Hämeenlinnan Uimaseura +0.70 33.20 +4.23
Entry time: 32.93 (+0.27)
11 Henrik  Leinonen 2005 Uinti Tampere +0.68 34.52 +5.55
Entry time: 34.65 (-0.13)
12 Miki Vierre 2006 TaTu Tampere +0.77 35.83 +6.86
Entry time: 39.31 (-3.48)
13 Vilho Teno 2006 Lahden Uimaseura +0.80 36.59 +7.62
Entry time: 38.52 (-1.93)
14 Eetu Nieminen 2006 TaTu Tampere +0.76 37.14 +8.17
Entry time: 39.87 (-2.73)
15 Luukas Kallio 2005 TaTu Tampere +0.71 38.38 +9.41
Entry time: 40.85 (-2.47)
16 Niklas Tikkanen 2007 TaTu Tampere +0.72 38.97 +10.00
Entry time: 40.84 (-1.87)
17 Niklas Silfver 2006 Uinti Tampere +0.79 39.36 +10.39
Entry time: 39.96 (-0.60)
18 Raman Bajalan 2007 Lahden Uimaseura +0.64 39.62 +10.65
Entry time: 37.35 (+2.27)
19 Leo Lehtonen 2006 TaTu Tampere +0.80 39.63 +10.66
Entry time: 42.69 (-3.06)
20 Niklas Kallio 2007 TaTu Tampere +0.80 41.25 +12.28
Entry time: 42.56 (-1.31)
21 Veeti Heittokangas 2006 Uinti Tampere +0.77 42.12 +13.15
Entry time: 43.40 (-1.28)
22 Pyry Nieminen 2007 TaTu Tampere +0.87 42.76 +13.79
Entry time: 42.05 (+0.71)
- Elias Molodtsov 2005 Lahden Uimaseura +0.45 DSQ SW4.4
Event official at: 1.11.2020 12.13.48
2020-11-01 12.15.41 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner