2021-04-10   17:26:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Results
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 27, T10,11,12-15 50m SU 10 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura +0.68 39.11
Entry time: 42.41 (-3.30)
2 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry +0.80 39.90 +0.79
Entry time: 42.78 (-2.88)
3 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry +0.95 41.14 +2.03
Entry time: 44.18 (-3.04)
4 Anni Lappalainen 2010 Nokian Pyry +0.92 43.73 +4.62
Entry time: 43.91 (-0.18)
5 Alisa Välimaa 2010 Uinti Tampere +0.81 44.01 +4.90
Entry time: 48.68 (-4.67)
6 Annabel Salo 2010 Lahden Uimaseura +0.79 44.84 +5.73
Entry time: 44.61 (+0.23)
7 Emmi Lehtonen 2010 Uinti Tampere +0.74 45.13 +6.02
Entry time: 47.57 (-2.44)
8 Iina Tieaho 2010 Nokian Pyry +0.98 46.67 +7.56
Entry time: 47.88 (-1.21)
9 Milla Pylvänäinen 2010 Lahden Uimaseura +0.76 46.82 +7.71
Entry time: 46.16 (+0.66)
10 Tilda Somervuori 2010 Hämeenlinnan Uimaseura +0.72 47.70 +8.59
Entry time: 49.94 (-2.24)
11 Hertta Myllymäki 2010 TaTu Tampere +0.78 48.36 +9.25
Entry time: 49.73 (-1.37)
12 Minja Kautto 2010 TaTu Tampere +0.80 48.93 +9.82
Entry time: 55.88 (-6.95)
13 Lilia Listenmaa 2010 Uinti Tampere +0.84 49.09 +9.98
Entry time: 47.57 (+1.52)
14 Emma Relander 2010 Hämeenlinnan Uimaseura +0.69 49.36 +10.25
Entry time: 48.59 (+0.77)
15 saaga hakala 2010 Uinti Tampere +0.78 50.45 +11.34
Entry time: 52.65 (-2.20)
16 Sina Huvila 2010 TaTu Tampere +0.71 51.39 +12.28
Entry time: 52.53 (-1.14)
Event official at: 1.11.2020 12.05.20
Event 27, T10,11,12-15 50m SU 11 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Anni Eskelinen 2009 Lahden Uimaseura +0.80 38.14
Entry time: 41.90 (-3.76)
2 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere +0.85 38.51 +0.37
Entry time: 43.59 (-5.08)
3 Noora Ekman 2009 TaTu Tampere +0.64 39.67 +1.53
Entry time: 42.19 (-2.52)
4 Adele Luukkonen 2009 TaTu Tampere +0.79 39.98 +1.84
Entry time: 44.02 (-4.04)
5 Olivia Saukko 2009 TaTu Tampere +0.91 41.28 +3.14
Entry time: 41.79 (-0.51)
6 Aida Laukkanen 2009 Lahden Uimaseura +0.81 42.71 +4.57
Entry time: 46.21 (-3.50)
7 Aino Koivuluoma 2009 Lahden Uimaseura +0.70 43.79 +5.65
8 Venla Eronkoski 2009 Hämeenlinnan Uimaseura +0.68 43.90 +5.76
Entry time: 47.43 (-3.53)
9 Seela Sora 2009 Hämeenlinnan Uimaseura +0.90 44.22 +6.08
Entry time: 46.55 (-2.33)
10 Lotta Malmelin 2009 Nokian Pyry +0.88 44.40 +6.26
Entry time: 46.64 (-2.24)
11 Minea Moisio 2009 TaTu Tampere +0.86 44.52 +6.38
Entry time: 45.66 (-1.14)
12 Unna Timonen 2009 Hämeenlinnan Uimaseura +0.63 45.83 +7.69
Entry time: 47.70 (-1.87)
13 Edith Råtts 2009 Uinti Tampere +0.59 48.79 +10.65
Entry time: 46.27 (+2.52)
14 Juuli Pulkkinen 2009 Uinti Tampere +0.80 49.13 +10.99
Entry time: 50.23 (-1.10)
15 Peppi Pohjanen 2009 Uinti Tampere +0.76 54.83 +16.69
Entry time: 51.46 (+3.37)
16 Iina Mäntylä 2009 Hämeenlinnan Uimaseura +0.70 57.57 +19.43
Entry time: 1:00.50 (-2.93)
- Iita Helminen 2009 Uinti Tampere +0.33 DSQ SW4.4
Event official at: 1.11.2020 12.05.20
Event 27, T10,11,12-15 50m SU 12-15 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aino Hinkka 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.66 30.25
Entry time: 29.64 (+0.61)
2 Moona Korpikoski 2005 Nokian Pyry +0.72 31.15 +0.90
Entry time: 30.38 (+0.77)
3 Isla Leinonen 2006 Uinti Tampere +0.64 31.27 +1.02
Entry time: 31.45 (-0.18)
4 Veera Malmelin 2007 Nokian Pyry +0.72 33.47 +3.22
Entry time: 36.01 (-2.54)
5 Anna Hynönen 2006 Uinti Tampere +0.68 33.64 +3.39
Entry time: 34.80 (-1.16)
6 Nelli Lehmijoki 2005 Nokian Pyry +0.62 33.82 +3.57
Entry time: 33.83 (-0.01)
7 Tiinu Tamminen 2006 Lahden Uimaseura +0.86 34.30 +4.05
Entry time: 32.59 (+1.71)
8 Tytti Rantanen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura +0.71 35.07 +4.82
Entry time: 35.66 (-0.59)
9 Veera Rantala 2006 Uinti Tampere +0.60 35.41 +5.16
Entry time: 35.06 (+0.35)
10 Veera Viskari 2005 Hämeenlinnan Uimaseura +0.78 36.00 +5.75
Entry time: 36.55 (-0.55)
11 Emilia Peuhkurinen 2005 Uinti Tampere +0.83 36.12 +5.87
Entry time: 35.14 (+0.98)
12 Krista Kurvinen 2007 Heinolan Isku +0.71 36.43 +6.18
Entry time: 36.99 (-0.56)
13 Emmiina Eho 2007 Uinti Tampere +0.71 37.18 +6.93
Entry time: 36.49 (+0.69)
14 Iida Salonen 2005 Hämeenlinnan Uimaseura +0.69 37.60 +7.35
Entry time: 40.49 (-2.89)
15 Martta Mäkinen 2008 TaTu Tampere +0.84 37.86 +7.61
Entry time: 41.14 (-3.28)
16 Saimi Lanki 2008 Hämeenlinnan Uimaseura +0.77 37.94 +7.69
Entry time: 37.53 (+0.41)
17 Saaga Pitkänen 2008 Lahden Uimaseura +0.76 38.28 +8.03
Entry time: 49.67 (-11.39)
18 Ilona Salonen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura +0.68 38.53 +8.28
Entry time: 38.18 (+0.35)
19 Riia Pietilä 2006 Uinti Tampere +0.75 39.18 +8.93
Entry time: 40.31 (-1.13)
20 Soila Nevalainen 2005 Uinti Tampere +0.71 39.56 +9.31
21 Anna Selin 2006 Uinti Tampere +0.69 40.01 +9.76
Entry time: 40.30 (-0.29)
22 maisa savisto 2006 Uinti Tampere +0.81 41.44 +11.19
Entry time: 45.01 (-3.57)
23 Pihla Lehtivuori 2008 TaTu Tampere +0.69 41.71 +11.46
Entry time: 42.35 (-0.64)
24 Jenna Myllyntausta 2006 Uinti Tampere +0.70 42.02 +11.77
Entry time: 41.81 (+0.21)
25 Lotta Laine 2008 Uinti Tampere +0.62 42.18 +11.93
Entry time: 42.43 (-0.25)
26 Emmi Jokinen 2008 Uinti Tampere +0.69 42.93 +12.68
Entry time: 43.92 (-0.99)
27 Viiu Levola 2008 TaTu Tampere +0.73 42.99 +12.74
Entry time: 45.20 (-2.21)
28 Minttu Mäkihannu 2008 TaTu Tampere +0.80 44.30 +14.05
Entry time: 41.75 (+2.55)
29 Grenarlyn Kippola 2007 Uinti Tampere +0.99 44.93 +14.68
Entry time: 44.03 (+0.90)
30 Olivia Gadd 2008 Uinti Tampere +0.84 48.01 +17.76
Entry time: 46.78 (+1.23)
31 Pinja Savioja 2005 Uinti Tampere +0.81 49.94 +19.69
Entry time: 49.95 (-0.01)
- Margareth Toomet 2008 TaTu Tampere +0.68 DSQ SW6.2
Event official at: 1.11.2020 12.05.20
2020-11-01 12.15.28 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner