2021-03-01   11:05:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Results
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 3, T13,14,15 800m VU 13 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry +0.73 9:28.61
Entry time: 10:53.29 (-1:24.68)
50m: 32.77
100m: 1:08.58
(35.81)
150m: 1:44.57
(35.99)
200m: 2:20.63
(36.06)
250m: 2:57.05
(36.42)
300m: 3:32.99
(35.94)
350m: 4:09.18
(36.19)
400m: 4:44.59
(35.41)
450m: 5:19.88
(35.29)
500m: 5:55.33
(35.45)
550m: 6:31.09
(35.76)
600m: 7:07.37
(36.28)
650m: 7:42.65
(35.28)
700m: 8:18.38
(35.73)
750m: 8:54.11
(35.73)
800m: 9:28.61
(34.50)
2 Ebba Simberg 2007 Lahden Uimaseura +0.59 9:35.26 +6.65
Entry time: 10:10.95 (-35.69)
50m: 32.30
100m: 1:08.24
(35.94)
150m: 1:44.12
(35.88)
200m: 2:20.41
(36.29)
250m: 2:56.74
(36.33)
300m: 3:32.80
(36.06)
350m: 4:09.24
(36.44)
400m: 4:45.25
(36.01)
450m: 5:21.54
(36.29)
500m: 5:58.39
(36.85)
550m: 6:35.14
(36.75)
600m: 7:11.93
(36.79)
650m: 7:48.37
(36.44)
700m: 8:25.16
(36.79)
750m: 9:00.85
(35.69)
800m: 9:35.26
(34.41)
3 Hanni Koski 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu 9:36.94 +8.33
800m: 9:36.94
(9:36.94)
4 Nella Kortteinen 2007 Uinti Tampere 9:58.75 +30.14
Entry time: 10:02.70 (-3.95)
50m: 33.53
100m: 1:10.37
(36.84)
150m: 1:47.32
(36.95)
200m: 2:24.72
(37.40)
250m: 3:01.96
(37.24)
300m: 3:40.30
(38.34)
350m: 4:18.61
(38.31)
400m: 4:56.54
(37.93)
450m: 5:34.50
(37.96)
500m: 6:12.56
(38.06)
550m: 6:50.58
(38.02)
600m: 7:28.89
(38.31)
650m: 8:07.06
(38.17)
700m: 8:44.91
(37.85)
750m: 9:22.65
(37.74)
800m: 9:58.75
(36.10)
Event official at: 30.10.2020 20.38.04
Event 3, T13,14,15 800m VU 14 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 piia lahtinen 2006 Uinti Tampere +0.74 10:09.62
Entry time: 10:12.02 (-2.40)
50m: 34.06
100m: 1:11.56
(37.50)
150m: 1:49.28
(37.72)
200m: 2:26.74
(37.46)
250m: 3:04.63
(37.89)
300m: 3:42.78
(38.15)
350m: 4:20.97
(38.19)
400m: 4:58.77
(37.80)
450m: 5:37.08
(38.31)
500m: 6:15.69
(38.61)
550m: 6:54.58
(38.89)
600m: 7:34.19
(39.61)
650m: 8:13.40
(39.21)
700m: 8:52.69
(39.29)
750m: 9:32.10
(39.41)
800m: 10:09.62
(37.52)
2 Piitu Perkola 2006 TaTu Tampere 11:12.62 +1:03.00
Entry time: 11:22.71 (-10.09)
50m: 34.67
100m: 1:14.35
(39.68)
150m: 1:55.33
(40.98)
200m: 2:37.35
(42.02)
250m: 3:19.71
(42.36)
300m: 4:02.21
(42.50)
350m: 4:44.75
(42.54)
400m: 5:27.33
(42.58)
450m: 6:10.22
(42.89)
500m: 6:53.42
(43.20)
550m: 7:37.30
(43.88)
600m: 8:21.21
(43.91)
650m: 9:04.10
(42.89)
700m: 9:47.36
(43.26)
750m: 10:30.16
(42.80)
800m: 11:12.62
(42.46)
3 Helmi Heinonen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura +0.87 11:34.24 +1:24.62
Entry time: 13:00.97 (-1:26.73)
800m: 11:34.24
(11:34.24)
4 Neea Väkinen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura +0.57 11:41.82 +1:32.20
Entry time: 12:55.29 (-1:13.47)
800m: 11:41.82
(11:41.82)
5 Isabel Rumask 2006 Lahden Uimaseura +0.87 12:15.74 +2:06.12
Entry time: 14:52.69 (-2:36.95)
800m: 12:15.74
(12:15.74)
- Milja Prepula 2006 Uinti Tampere DNF
Event official at: 30.10.2020 20.38.04
Event 3, T13,14,15 800m VU 15 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aino Hinkka 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu 9:18.36
Entry time: 9:15.18 (+3.18)
50m: 32.61
100m: 1:07.99
(35.38)
150m: 1:42.19
(34.20)
200m: 2:16.65
(34.46)
250m: 2:51.55
(34.90)
300m: 3:26.42
(34.87)
350m: 4:01.39
(34.97)
400m: 4:36.55
(35.16)
450m: 5:12.31
(35.76)
500m: 5:47.81
(35.50)
550m: 6:23.48
(35.67)
600m: 6:59.53
(36.05)
650m: 7:35.31
(35.78)
700m: 8:10.78
(35.47)
750m: 8:45.54
(34.76)
800m: 9:18.36
(32.82)
2 Veera Viskari 2005 Hämeenlinnan Uimaseura 10:23.98 +1:05.62
Entry time: 10:28.55 (-4.57)
50m: 34.78
100m: 1:13.05
(38.27)
150m: 1:52.33
(39.28)
200m: 2:31.79
(39.46)
250m: 3:11.78
(39.99)
300m: 3:50.99
(39.21)
350m: 4:30.45
(39.46)
400m: 5:09.92
(39.47)
450m: 5:49.17
(39.25)
500m: 6:28.72
(39.55)
550m: 7:08.62
(39.90)
600m: 7:47.89
(39.27)
650m: 8:27.79
(39.90)
700m: 9:07.40
(39.61)
750m: 9:46.18
(38.78)
800m: 10:23.98
(37.80)
3 Emmi Lapikisto 2005 Uinti Tampere 10:28.20 +1:09.84
Entry time: 10:16.66 (+11.54)
50m: 33.68
100m: 1:10.91
(37.23)
150m: 1:49.45
(38.54)
200m: 2:28.93
(39.48)
250m: 3:08.67
(39.74)
300m: 3:48.65
(39.98)
350m: 4:29.13
(40.48)
400m: 5:08.82
(39.69)
450m: 5:48.99
(40.17)
500m: 6:29.45
(40.46)
550m: 7:10.30
(40.85)
600m: 7:49.84
(39.54)
650m: 8:29.47
(39.63)
700m: 9:10.35
(40.88)
750m: 9:50.28
(39.93)
800m: 10:28.20
(37.92)
4 Ilona Niemi 2005 Uinti Tampere 11:04.98 +1:46.62
800m: 11:04.98
(11:04.98)
Event official at: 30.10.2020 20.38.04
2020-10-30 21.30.38 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner