Results for IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tre Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 30, P13,14,15,16 200m RU 14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.74 |
|
2:42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.02 |
(-14.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ilmari Partanen |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.59 |
|
2:45.39 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.98 |
(-3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matias Leiwo |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.48 |
|
2:49.82 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luka Hirvonen |
2006 |
Nokian Pyry |
+0.82 |
|
2:49.91 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.61 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Casper Kvist |
2006 |
Nokian Pyry |
+0.54 |
|
2:55.35 |
+12.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.91 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tobias Syrjä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
2:56.23 |
+13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saku Pietilä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
2:58.39 |
+15.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.00 |
(+4.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksi Luopajärvi |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.76 |
|
3:13.77 |
+31.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:30.36 |
(-16.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rasmus Ruotoistenmäki |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.38 |
|
3:16.21 |
+33.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:15.71 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ferdinand Backman |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.76 |
|
3:35.28 |
+52.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:36.44 |
(-1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sami Schrader |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW7.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.11.2020 12.41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 30, P13,14,15,16 200m RU 15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.66 |
|
2:31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.20 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.54 |
|
2:33.14 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.31 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oliver Priimägi |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
2:38.95 |
+7.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Kontula |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
2:44.25 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.29 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
2:45.35 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.55 |
(-8.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Leevi Luoma |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
2:59.19 |
+27.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.40 |
(+3.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Timi Louhe |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.74 |
|
3:07.98 |
+36.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.23 |
(-4.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.11.2020 12.41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 30, P13,14,15,16 200m RU 16 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jesse Hyppönen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.64 |
|
2:37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.59 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.69 |
|
2:40.59 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.09 |
(+6.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aapo Koskinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.65 |
|
2:41.26 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.27 |
(+3.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Antero Ruban |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.74 |
|
2:43.31 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.33 |
(-12.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.11.2020 12.41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 30, P13,14,15,16 200m RU 13 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Vlasov |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
2:38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.54 |
(-2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.43 |
|
2:46.41 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.47 |
(-22.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Thomas Jürgens |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
2:59.17 |
+20.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:03.09 |
(-3.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.64 |
|
2:59.76 |
+21.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.93 |
(+1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leevi Immonen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
|
|
3:09.11 |
+30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.78 |
|
3:10.05 |
+31.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.23 |
(-3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Markus Levonoja |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.43 |
|
3:26.82 |
+48.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juhani Antti Tapio Ritakallio |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.79 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.11.2020 12.41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-01 12.41.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|