Tulokset Swimshop-uinnit 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Ulpukka |
Organizer: |
RaisU |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 24, 2020 to loka 24, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m VU T9, 11, N 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vivi Lobbas |
2012 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siiri Alaluusua |
2011 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:36.97 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Ääri |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:42.34 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Rauta |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:44.13 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Venla Pentikäinen |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:47.48 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Oikarainen |
2011 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:49.33 |
+13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elli Kiviluoto |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:54.72 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Edith Syrjänen |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:56.44 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lotta Kunttu |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:58.33 |
+22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 24.10.2020 10.43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m VU T9, 11, N 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:20.60 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
|
1:21.16 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:22.14 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:22.20 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:23.74 |
+11.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:24.42 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:24.61 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nea Hovinmäki |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:27.78 |
+15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ilona Antila |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
1:30.11 |
+18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:30.26 |
+18.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:31.69 |
+19.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:34.12 |
+22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Senni Soininen |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:34.39 |
+22.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:35.98 |
+23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:36.20 |
+24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Siiri Kinos |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:37.52 |
+25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:38.42 |
+26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:40.31 |
+28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aino-Ilona Lehtonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:43.06 |
+31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Olivia Vanne |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:44.93 |
+32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Iina Raitaluoma |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:48.81 |
+36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ella Kannisto |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
2:00.87 |
+48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tianna Vuorio |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
2:18.95 |
+1:06.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peppi Pulkkinen |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oosa Mäkipää |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 24.10.2020 10.43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m VU T9, 11, N 12 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Konkka |
2000 |
Åbo Simklubb |
|
|
56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Weuro |
2002 |
Raision Urheilijat |
|
|
57.05 |
+0.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rebekka Luoto |
2003 |
Raision Urheilijat |
|
|
58.63 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sini Silvennoinen |
2002 |
Åbo Simklubb |
|
|
58.98 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:00.38 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Enni Lahtinen |
2002 |
TaTu Tampere |
|
|
1:00.86 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:01.10 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
|
|
1:01.35 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kerttu Taponen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:01.94 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maija Nurmi |
2003 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:02.03 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kerttu Nurmi |
2003 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:02.13 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Daniela Degenhardt |
2003 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:02.18 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
|
|
1:02.33 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
|
1:02.96 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
|
|
1:03.55 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
|
|
1:03.72 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Anni Hyttinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:03.97 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Cecilia Rönnlund |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:04.13 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
roosa Aho |
2003 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:04.85 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aino Laine |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:04.88 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jasmin Vacker |
1999 |
Vanders |
|
|
1:04.98 |
+8.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sanni Knuutila |
1997 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:05.18 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Agnes Ruusumo |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:05.75 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:06.77 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maria Karvonen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:06.82 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:06.84 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:08.30 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Emilia Wall |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:08.46 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:09.24 |
+12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Maikki Hämäläinen |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:09.32 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:09.74 |
+12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jenna Rautava |
2003 |
Vesihelmen Uimaseura |
|
|
1:10.46 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Maija Salokorpi |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:11.58 |
+14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:11.74 |
+14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Laura Kinnunen |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:12.06 |
+15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:12.24 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Saara Seppälä |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:12.54 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Saara Pakomäki |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:12.90 |
+16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:12.97 |
+16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Amanda Ruusuvaara |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:13.16 |
+16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Emilia Johanna Pakkanen |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:13.27 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Roosa Lahti |
2004 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:13.44 |
+16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Peppi Siurola |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:13.78 |
+16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Irina Karvonen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:13.85 |
+17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:14.89 |
+18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Linnea Ström |
2003 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:15.40 |
+18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Elsi Tuominen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:17.36 |
+20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:17.97 |
+21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Alina Vanhatalo |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:18.30 |
+21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Unna Heino |
2006 |
Vesihelmen Uimaseura |
|
|
1:18.91 |
+22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Nella Hyvärinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:19.29 |
+22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Mandi Hämäläinen |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:19.52 |
+22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Celina Bäckström |
2008 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:20.58 |
+23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Aino Norrdal |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:25.91 |
+29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Yasemin Yilmaz |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:27.55 |
+30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Eevi Klaara Orenshtein |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:27.83 |
+30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:29.58 |
+32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tarrah Anne Bickford |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilia Tähkänen |
2007 |
Uinti-Vakka |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tiia Mattila |
2008 |
Uinti-Vakka |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 24.10.2020 10.43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-24 10.49.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|