Results for Cetus GP 1 su
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
48.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.20 |
(-2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
49.13 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
50.06 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.15 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
50.27 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
50.67 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.37 |
(-3.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
54.36 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
55.68 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.16 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
58.04 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.44 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
43.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.06 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
43.89 |
+0.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.15 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Inokentij Kucharev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
47.67 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.46 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
48.85 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.11 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Tavilahti |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
54.22 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.04 |
(-1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Gültekin |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
54.72 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.92 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
58.84 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.20 |
(-5.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
46.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.21 |
(-2.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
47.93 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.92 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eelis Nyholm |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
49.82 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.65 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
50.80 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.63 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
53.75 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.76 |
(-3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
40.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 45.94 |
(-5.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vladimir Chubiev |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
42.29 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.10 |
(-3.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
43.68 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.96 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
44.12 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.13 |
(-2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mark Pokidko |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
44.42 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.88 |
(-4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
53.57 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.75 |
(-3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Heinola |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
37.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.55 |
(-1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jermu Jääskö |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
38.75 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niilo Helkearo |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
41.15 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.42 |
(-2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
29.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.60 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
25.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.63 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
26.90 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.37 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.53 |
|
27.06 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.24 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
28.05 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.83 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
29.31 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.47 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|