Results for Martti Ollgren Uinnit 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martti Ollgren –Uinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 26, 2020 to syys 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 50m Selkäuinti Naiset 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Martta Koponen |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.92 |
|
47.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.99 |
(-3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eeva Montonen |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.95 |
|
48.09 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Edith Råtts |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
|
48.57 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.47 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Relander |
2010 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.85 |
|
48.59 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emmi Lehtonen |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
|
49.15 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.57 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Unna Timonen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.69 |
|
49.35 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sanni Mäkelä |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.83 |
|
49.66 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.50 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lucie Ruoho |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.68 |
|
49.78 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.40 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sofia Viitanen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.79 |
|
49.98 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.41 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elisa Leinonen |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.94 |
|
50.26 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tilda Somervuori |
2010 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.77 |
|
50.53 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.28 |
(-5.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Inari Rahtu |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
52.11 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sina Huvila |
2010 |
TaTu Tampere |
+0.78 |
|
52.53 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.71 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kiia Väänänen |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
|
53.72 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Maija Oikemus |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.87 |
|
55.31 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Peppi Pohjanen |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
55.95 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Iina Holmberg |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.65 |
|
56.62 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lumi Kotiniitty |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.86 |
|
58.20 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lilli Lento |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
58.51 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Iina Mäntylä |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.80 |
|
1:02.00 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.21 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hertta Myllymäki |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
sw6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.9.2020 14.48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 50m Selkäuinti Naiset 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmiina Eho |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
36.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.84 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alissa Silfver |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
|
43.06 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.70 |
(-2.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pinja Metsäpelto |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.80 |
|
43.55 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.75 |
(-5.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iina Mäensivu |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.84 |
|
43.97 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.20 |
(-4.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilia Ådjers |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.80 |
|
44.84 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.80 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Olivia Gadd |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.80 |
|
46.78 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.46 |
(-2.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.9.2020 14.48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-26 16.31.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|