Tulokset Umestänket 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
PASS 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Arrangör: |
Umeå SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 feb 2020 till den 23 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
NM Kval |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
26.17 |
|
|
|
Johannes Skagius |
1995 |
SK Neptun (SWE) |
Hangzhou (CHN) |
2018-12-15 |
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Henze |
2010 |
Umeå Simsällskap |
+0.53 |
86 |
57.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustav Svärdby |
2012 |
Höga Kustens Simsällskap |
|
35 |
1:16.84 |
+19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Cewin Nilsson |
2011 |
Piteå Sim |
+0.57 |
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig VÄ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-23 15:28:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
NM Kval |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
26.17 |
|
|
|
Johannes Skagius |
1995 |
SK Neptun (SWE) |
Hangzhou (CHN) |
2018-12-15 |
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Theodore Brändström |
2009 |
Umeå Simsällskap |
|
146 |
47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Theo Forsberg |
2008 |
Umeå Simsällskap |
+0.75 |
96 |
54.99 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Paulus Ojmaya |
2009 |
Umeå Simsällskap |
+0.60 |
92 |
55.85 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
August Grundberg |
2008 |
IKSU Simning |
+0.58 |
74 |
59.98 |
+12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Edvin Svärdby |
2009 |
Höga Kustens Simsällskap |
|
55 |
1:06.07 |
+18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samuel Henze |
2008 |
Umeå Simsällskap |
+0.32 |
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig ST |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Milton Hammarström |
2008 |
IKSU Simning |
+0.75 |
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig MÅ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viggo Wennberg |
2008 |
IKSU Simning |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig ST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-23 15:28:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
NM Kval |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
26.17 |
|
|
|
Johannes Skagius |
1995 |
SK Neptun (SWE) |
Hangzhou (CHN) |
2018-12-15 |
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Philip Sandström |
2006 |
Skellefteå Simklubb |
+0.87 |
272 |
38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Andersson |
2006 |
Luleå Simsällskap |
+0.81 |
265 |
39.28 |
+0.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Prinsback |
2007 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.52 |
182 |
44.51 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leo Nordberg |
2006 |
Umeå Simsällskap |
+0.68 |
169 |
45.62 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elliot Lundberg |
2007 |
Skellefteå Simklubb |
+0.69 |
145 |
48.03 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
William Mostén |
2006 |
Umeå Simsällskap |
+0.96 |
129 |
49.96 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lukas Jakobsson |
2006 |
Björna Idrottsförening |
+0.75 |
101 |
54.20 |
+15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Davud Sultan |
2007 |
IKSU Simning |
+0.67 |
79 |
58.82 |
+19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alvar Svärdby |
2007 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.92 |
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig MÅ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viktor Hvid Persson |
2007 |
Umeå Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-23 15:28:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
NM Kval |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
26.17 |
|
|
|
Johannes Skagius |
1995 |
SK Neptun (SWE) |
Hangzhou (CHN) |
2018-12-15 |
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iyas Kalash |
2004 |
Umeå Simsällskap |
+0.67 |
532 |
31.15 |
|
|
|
NM Kval |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arvid Holmlund |
2004 |
Dorotea IF |
+0.60 |
365 |
35.31 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hubert Konopka |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.74 |
318 |
36.99 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Reijk Rombouts |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
+0.80 |
299 |
37.74 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Johan Dellbring |
2005 |
Umeå Simsällskap |
+0.70 |
287 |
38.24 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Melwin Magnusson |
2005 |
Skellefteå Simklubb |
+0.83 |
277 |
38.69 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noel Sullivan |
2005 |
IKSU Simning |
|
266 |
39.25 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Erik Palm |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.64 |
232 |
41.07 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Axel Fällman |
2005 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
+0.84 |
210 |
42.42 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jonah Norberg |
2005 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
+0.82 |
171 |
45.42 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ömär Sultan |
2004 |
IKSU Simning |
+1.23 |
112 |
52.30 |
+21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Edvin Lideskog |
2005 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-23 15:28:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 17 och äldre - Final |
|
|
NM Kval |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
26.17 |
|
|
|
Johannes Skagius |
1995 |
SK Neptun (SWE) |
Hangzhou (CHN) |
2018-12-15 |
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felix Bengs Stattin |
2002 |
Umeå Simsällskap |
+0.63 |
577 |
30.32 |
|
|
|
NM Kval |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henrik Lidström |
2003 |
Umeå Simsällskap |
+0.74 |
421 |
33.67 |
+3.35 |
|
NM Kval |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Fahlander |
2003 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
+0.67 |
406 |
34.08 |
+3.76 |
|
NM Kval |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ji An Wang |
2003 |
Luleå Simsällskap |
+0.66 |
405 |
34.12 |
+3.80 |
|
NM Kval |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Unai Izarra |
2003 |
Umeå Simsällskap |
+0.69 |
308 |
37.38 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Larsson |
2002 |
Björna Idrottsförening |
+0.72 |
293 |
38.01 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-23 15:28:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-23 15:28:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|