Results for Manse-Uinnit 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
maalis 7, 2020 to maalis 7, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, 200m VU N, T13, T11 11 and younger - Finaali |
|
|
Sponsor: |
Unikie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elina Malinen |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.66 |
|
2:35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Helmi Hinkka |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.86 |
|
2:36.03 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Constable |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:44.62 |
+9.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Attola |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
+1.01 |
|
2:50.71 |
+15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amelie Halkosaari |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.76 |
|
3:05.51 |
+30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Åbo Simklubb |
|
|
3:07.76 |
+32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lotta Uusikartano |
2009 |
Åbo Simklubb |
+0.72 |
|
3:10.38 |
+35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vilma Keski-Korsu |
2009 |
Åbo Simklubb |
|
|
3:13.21 |
+37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.78 |
|
3:13.70 |
+38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Siiri Raunio |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
3:21.32 |
+46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ilona Antila |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
+0.83 |
|
3:29.48 |
+54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matilda Oinonen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.80 |
|
3:33.54 |
+58.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Iitu Olbert |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
+0.91 |
|
3:46.50 |
+1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
4:40.47 |
+2:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iida-Sofia Keränen |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
4:48.79 |
+2:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Toivonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.3.2020 20.15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, 200m VU N, T13, T11 12-13 years - Finaali |
|
|
Sponsor: |
Unikie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anni Frusti |
2007 |
Nokian Pyry |
|
|
2:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:22.23 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Petra Soini |
2007 |
Nokian Pyry |
|
|
2:25.10 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilia Isoviita |
2007 |
Kampuksen Plaani |
|
|
2:25.51 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
|
|
2:27.83 |
+9.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iita Viinisalo |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.69 |
|
2:30.48 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.78 |
|
2:31.75 |
+13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aino Suomalainen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.90 |
|
2:33.41 |
+15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
Åbo Simklubb |
+0.74 |
|
2:35.18 |
+17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.72 |
|
2:37.99 |
+19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lyyli Järvi |
2007 |
Porin Uimaseura |
+0.74 |
|
2:38.08 |
+20.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aino Leipijärvi |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.76 |
|
2:41.77 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veera Mustonen |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
2:42.33 |
+24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.52 |
|
2:42.47 |
+24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Soininen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.61 |
|
2:42.84 |
+24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ella Määttä |
2008 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
|
2:45.33 |
+27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rahma Ezzat |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.71 |
|
2:47.16 |
+29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kätlin Ploompuu |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
2:49.02 |
+30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Helka Känkänen |
2008 |
Porin Uimaseura |
+0.63 |
|
2:58.86 |
+40.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Venla Viitaluoma |
2008 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
2:58.90 |
+40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Venla Rauta |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.88 |
|
3:10.01 |
+51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Liia Kivi |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.88 |
|
3:11.89 |
+53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Yasemin Yilmaz |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.65 |
|
3:16.83 |
+58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nea Veiro |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
3:24.75 |
+1:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Selma Mäenpää |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
3:30.55 |
+1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Margareth Toomet |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
3:40.81 |
+1:22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Kiti Jernström |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.88 |
|
3:43.76 |
+1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Siiri Tarkka |
2008 |
TaTu Tampere |
+1.02 |
|
4:07.06 |
+1:49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nella Nylund |
2008 |
Åbo Simklubb |
+0.64 |
|
4:11.67 |
+1:53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iiris Paloposki |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saga Räikkönen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.3.2020 20.15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, 200m VU N, T13, T11 14 and older - Finaali |
|
|
Sponsor: |
Unikie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.74 |
|
2:09.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mila Manner |
2001 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
2:10.10 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pinja Peippo |
1999 |
Simmis Wanda ry |
+0.60 |
|
2:11.06 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Välimaa |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
|
2:12.69 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
+0.80 |
|
2:13.64 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aino Hinkka |
2005 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.76 |
|
2:14.82 |
+5.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.77 |
|
2:18.53 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anni Törmänen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
+0.90 |
|
2:18.78 |
+9.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
+0.51 |
|
2:18.87 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maria Yritys |
2002 |
Kampuksen Plaani |
+0.79 |
|
2:18.90 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.82 |
|
2:19.60 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Rantanen |
2001 |
TaTu Tampere |
+0.55 |
|
2:20.54 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vivian Heräjärvi |
2001 |
Kampuksen Plaani |
+0.70 |
|
2:21.89 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
|
2:22.34 |
+12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.69 |
|
2:23.76 |
+14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hilla Känkänen |
2006 |
Rauman Uimaseura |
+0.55 |
|
2:24.24 |
+14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
+0.78 |
|
2:25.13 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Elli Kenttälä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
2:25.30 |
+15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sanna Saarinen |
1998 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
|
2:25.67 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elina Gavrilov |
2004 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.71 |
|
2:25.79 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sanni Kilponen |
2001 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.65 |
|
2:25.83 |
+16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
piia lahtinen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
2:25.95 |
+16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nanna Tynkkynen |
2003 |
TaTu Tampere |
+0.89 |
|
2:26.16 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Viivi Pesonen |
2006 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.68 |
|
2:26.33 |
+16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
+0.67 |
|
2:26.46 |
+17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Erin Ekroos |
2002 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.64 |
|
2:26.68 |
+17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ronja Vilska |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.74 |
|
2:27.05 |
+17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ilona Niemi |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
|
2:27.55 |
+18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Kiona Amelia Inkilä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.60 |
|
2:27.87 |
+18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emmi Lapikisto |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
2:29.17 |
+19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
aada hakala |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
2:29.48 |
+20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Oona Parviainen |
2002 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.77 |
|
2:29.97 |
+20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Noora Pätiälä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.96 |
|
2:30.11 |
+20.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Essi Turkki |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.91 |
|
2:30.79 |
+21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
|
|
2:30.89 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Veera Maijala |
2005 |
Rauman Uimaseura |
+0.83 |
|
2:30.91 |
+21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Nita Tenho |
2004 |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
+0.72 |
|
2:34.24 |
+24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ella Nore |
2002 |
Rauman Uimaseura |
+0.67 |
|
2:34.97 |
+25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Anna Hynönen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.82 |
|
2:35.29 |
+25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Anna Selin |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
|
2:37.12 |
+27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Jenna Rajahalme |
2002 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
|
2:37.27 |
+27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Piitu Perkola |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
2:39.17 |
+29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Milja Prepula |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.84 |
|
2:41.03 |
+31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Janica Nieminen |
2005 |
Uinti Hyvinkää |
+0.77 |
|
2:41.59 |
+32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Jenna Helminen |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.69 |
|
2:44.59 |
+35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Milka Tuomela |
2004 |
Vesihelmen Uimaseura |
|
|
2:46.34 |
+36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Neea Väkinen |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.83 |
|
2:50.69 |
+41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Eeva Toroi |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.56 |
|
2:51.68 |
+42.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Erika Pulkkinen |
2000 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.99 |
|
2:55.47 |
+46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Aino-Maija Grönholm |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.79 |
|
2:57.88 |
+48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
maisa savisto |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.82 |
|
2:57.93 |
+48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Karmen Marie Johanson |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.85 |
|
3:05.04 |
+55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Kira Viitanen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.95 |
|
3:17.15 |
+1:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Helmi Kakko |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.84 |
|
3:25.99 |
+1:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ronya Rajala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Kivelä |
2006 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
jonna känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Milla Kähkönen |
2005 |
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kiia Kinnunen |
2003 |
TaTu Tampere |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Senni Mattila |
2003 |
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tessa Tattari |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jenna Päivärinta |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
henna känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.3.2020 20.15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-07 20.22.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|