Tulokset Speedo Swim 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 sep 2020 till den 20 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 200m Bröstsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Persson |
1994 |
Kungsbacka Simsällskap |
+0.68 |
|
2:06.17 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.80 |
(+3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hjalmar Mueller |
2004 |
Simklubben Neptun |
+0.65 |
|
2:19.54 |
+13.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.07 |
(-3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elliot Fielder |
2003 |
Motala Simsällskap |
+0.71 |
|
2:21.82 |
+15.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.90 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anton Hegmegi |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
2:27.24 |
+21.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.79 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Fredrik Ekholm |
2004 |
Kungsbacka Simsällskap |
+0.62 |
|
2:28.06 |
+21.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.39 |
(-6.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Job Sanders |
2003 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.70 |
|
2:31.11 |
+24.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.91 |
(+5.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Richard Ekholm |
2002 |
Kungsbacka Simsällskap |
+0.67 |
|
2:31.59 |
+25.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.18 |
(+8.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jibbe Schimmel |
2004 |
Skövde Simsällskap |
+0.69 |
|
2:31.82 |
+25.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.89 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
David Bergqvist |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.80 |
|
2:32.16 |
+25.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.47 |
(+3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jasper Schimmel |
2006 |
Skövde Simsällskap |
+0.75 |
|
2:32.23 |
+26.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.33 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jack Sjöberg |
2005 |
Wisby Simsällskap |
|
|
2:35.36 |
+29.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.09 |
(+3.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maximus Murray |
2003 |
Simklubben S02 |
+0.77 |
|
2:35.89 |
+29.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.27 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Theo Nordholm |
2006 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.82 |
|
2:36.17 |
+30.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.75 |
(-8.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Melker Åkesson |
2006 |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
2:36.49 |
+30.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.88 |
(-8.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Olle Sköld |
2004 |
Simklubben S02 |
|
|
2:36.51 |
+30.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.67 |
(-7.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Starkenberg |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.56 |
|
2:37.91 |
+31.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.62 |
(-2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jonathan Larsson |
2006 |
Göteborg Sim |
+0.73 |
|
2:41.77 |
+35.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.04 |
(-6.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
2:41.93 |
+35.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.55 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elias Eriksson Hejmar |
2005 |
Lidköpings Gymnastik o SS |
+0.74 |
|
2:43.82 |
+37.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.24 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Frej Andersson-Öberg |
2006 |
Kungälvs Simsällskap |
+0.72 |
|
2:47.53 |
+41.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.41 |
(-8.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Junes Khattab |
2006 |
Väsby Simsällskap |
+0.77 |
|
2:50.96 |
+44.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.09 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Barnabás Tóth |
2005 |
Karlskrona Simsällskap |
|
|
2:59.73 |
+53.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.96 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-09-20 17:44:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 17:44:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|