Results for Saltis Cup 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 nov 2019 till den 3 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.71 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
47.81 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
50.67 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Broms |
2009 |
Turebergs Simklubb |
|
|
52.27 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
55.05 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Henry Svenarud |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Haobo Zhao |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 03/11/2019 10:50:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stefan Doan |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Samuel Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
41.67 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arvid Löwenborg |
2007 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
45.34 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
45.56 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilgot Hårding-Nordkvist |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
45.99 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
46.23 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Nättinen |
2007 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
46.77 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
47.11 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.52 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Adrian Eriksson |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
48.20 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
48.39 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nils Zander |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
50.96 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hugo Leiderman |
2008 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
51.24 |
+10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ted Körberg |
2008 |
Turebergs Simklubb |
|
|
52.05 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
isak käck |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
53.87 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Henrik Renvall |
2008 |
Turebergs Simklubb |
|
|
53.90 |
+12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Oliver Crawford |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
55.29 |
+14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Viktor Skalmstad |
2007 |
Turebergs Simklubb |
|
|
55.77 |
+14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Christian Ghose |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
55.91 |
+14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Hugo Eriksson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
57.49 |
+16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emanuel Liljestedt |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Raoul Eneskjöld |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 03/11/2019 10:50:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-03 10:51:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|