Results for Saltis Cup 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 nov 2019 till den 3 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 4X50m Frisim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
- |
|
Stockholms Kappsimningsklub |
14 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
1:59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
|
30.30 |
|
|
|
|
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Klara Svenheim |
2005 |
AT9205 |
|
29.05 |
|
|
|
|
59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
Lina Ahlström |
2005 |
AS6805 |
|
29.62 |
|
|
|
|
1:28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
|
30.04 |
|
|
|
|
1:59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gustavsbergs Simsällskap lag 1 |
13 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:05.50 |
+6.49 |
|
|
|
|
Bonnie Tham |
2006 |
BG5406 |
|
30.23 |
|
|
|
|
30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
|
31.15 |
|
|
|
|
1:01.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Sandström |
2007 |
AB3207 |
|
31.26 |
|
|
|
|
1:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
BK0806 |
|
32.86 |
|
|
|
|
2:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Skuru Idrottsklubb lag 2 |
14 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:08.81 |
+9.80 |
|
|
|
|
Nicole Wahlström |
2005 |
AN3405 |
|
32.32 |
|
|
|
|
32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Bäckström |
2006 |
AH8806 |
|
30.89 |
|
|
|
|
1:03.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Salmi |
2006 |
AL2606 |
|
30.45 |
|
|
|
|
1:33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aurora Pinho |
2006 |
BJ3206 |
|
35.15 |
|
|
|
|
2:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stockholms Kappsimningsklub |
16 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
|
29.10 |
|
|
|
|
29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Lövqvist |
2006 |
AN2206 |
|
30.50 |
|
|
|
|
59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alva Herlitz |
2005 |
BF4805 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gustavsbergs Simsällskap lag 2 |
15 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Ethel Nordman |
2004 |
AX1804 |
|
51.89 |
|
|
|
|
51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
Natalie Wahlström |
2008 |
AI6608 |
|
48.06 |
|
|
|
|
1:39.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stina Österberg |
2008 |
AR3208 |
|
39.76 |
|
|
|
|
2:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victoria Jensen |
2009 |
AM7009 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 03/11/2019 11:51:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-03 11:56:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|