Results for Santa Claus uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Santaclaus uinnit | Tulostuspäivämäärä | 26 lokakuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 11:49 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 26 lokakuu 2019 |
Laji 12, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 37.65 | ||||||
2 | Aleksandr Sakaluk | 2010 | Kovdor | 38.45 | ||||||
3 | Oskari Salo | 2009 | Oulun Lohet | 41.24 | ||||||
4 | Eero Ranta-Valkama | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 42.82 | ||||||
5 | Iivari Tihinen | 2009 | Kemin Työväen Uimarit | 43.83 | ||||||
6 | Aleksi Kallioinen | 2009 | Kemin Työväen Uimarit | 50.65 | ||||||
Laji 12, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jeriko Helanen | 2008 | Oulun Lohet | 34.78 | ||||||
2 | Nikita Glybin | 2008 | Kovdor | 35.27 | ||||||
3 | Veeti Riskilä | 2007 | Rovaniemen Uimaseura | 35.52 | ||||||
4 | Simon Hiltunen | 2008 | Oulun Lohet | 35.93 | ||||||
5 | Aatu Pesonen | 2007 | Kuusamon Erä-Veikot | 36.02 | ||||||
6 | Tuomas Nissinen | 2008 | Kemin Työväen Uimarit | 36.10 | ||||||
7 | Henri Heiskanen | 2007 | Kemin Uimaseura | 36.33 | ||||||
8 | Rasmus Kinnunen | 2007 | Kemin Työväen Uimarit | 36.46 | ||||||
9 | Kim Salonen | 2008 | Oulun Lohet | 37.98 | ||||||
10 | Oliver Rannanpää | 2008 | Oulun Lohet | 39.61 | ||||||
11 | Veeti Polojärvi | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 40.43 | ||||||
12 | Jonne Rantakeisu | 2008 | Oulun Lohet | 41.72 | ||||||
13 | Eemeli Tihinen | 2008 | Kemin Työväen Uimarit | 42.21 | ||||||
14 | Kristian Juutilainen | 2008 | Rovaniemen Uimaseura | 42.23 | ||||||
Laji 12, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Torsti Saarela | 2006 | Vieskan Uimarit | 29.61 | ||||||
2 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 30.90 | ||||||
3 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 32.70 | ||||||
4 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 38.23 | ||||||
5 | Julius Turunen | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 40.28 | ||||||
Laji 12, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 28.13 | ||||||
2 | Juho Tarvainen | 2004 | Kuusamon Erä-Veikot | 31.07 | ||||||
Laji 12, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 24.89 | ||||||
2 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 25.37 | ||||||
3 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 26.55 | ||||||
4 | Aleksanteri Angelva | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 30.63 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 26 lokakuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 11:49 |