Results for Ajankello uinnit 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Urheilupuiston uimahalli |
Organizer: |
Kouvolan uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 13, 2019 to loka 13, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m SU P-10, 12, 14, M 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petteri Haverinen |
2001 |
Lahden Uimaseura |
+0.92 |
|
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ossi Kleimola |
2001 |
Kouvolan Uimarit |
+0.69 |
|
28.71 |
+0.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
+0.62 |
|
28.93 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aapo Koskinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.67 |
|
30.88 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eemeli Nylund |
2003 |
Heinolan Isku |
+0.73 |
|
31.59 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.84 |
|
32.24 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Manu Ursin |
2002 |
Kouvolan Uimarit |
+0.80 |
|
32.26 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kai-Asser Skog |
1966 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.86 |
|
37.86 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Daniel Pessi |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.81 |
|
41.58 |
+13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anttoni Sikiö |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.98 |
|
45.27 |
+17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13/10/2019 12.08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m SU P-10, 12, 14, M 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luka Valtonen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.79 |
|
34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miko Virtanen |
2005 |
Lahden Uimaseura |
+0.87 |
|
37.69 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilho Teno |
2006 |
Lahden Uimaseura |
+0.76 |
|
41.37 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leo Lana |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.94 |
|
42.20 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elias Kauppila |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.78 |
|
42.99 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elmeri Tikka |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13/10/2019 12.08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m SU P-10, 12, 14, M 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Raman Bajalan |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.73 |
|
37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.72 |
|
39.17 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivan Fadeechev |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.81 |
|
40.50 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksi Salo |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.86 |
|
42.32 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleks Jermuss |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
+0.73 |
|
43.04 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tuomas Marttila |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.76 |
|
43.15 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Samu Tirkkonen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.83 |
|
44.46 |
+6.93 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Onni Honkanen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.91 |
|
48.44 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Saku Virtanen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
+0.61 |
|
48.55 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jesse Aittola |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
+0.80 |
|
53.04 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sasu Valtonen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.72 |
|
53.07 |
+15.54 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Juho Juurinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.74 |
|
55.26 |
+17.73 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
|
56.59 |
+19.06 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Niila Mattila |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
+1.19 |
|
1:04.33 |
+26.80 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Artem Chornyi |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.79 |
|
DSQ |
|
|
Sw 6.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13/10/2019 12.08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m SU P-10, 12, 14, M 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaakko Bogdanov |
2009 |
Lahden Uimaseura |
+0.77 |
|
42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Denis Karvanen |
2009 |
Lahden Uimaseura |
+0.72 |
|
48.49 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aaro Paasio |
2009 |
Lahden Uimaseura |
+0.81 |
|
50.31 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Santeri Palvanen |
2009 |
Lahden Uimaseura |
+0.65 |
|
52.18 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joel Kauppila |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.78 |
|
55.06 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lenni Mattila |
2010 |
Kouvolan Uimarit |
+0.88 |
|
1:12.94 |
+30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+1.02 |
|
DSQ |
|
|
Sw 6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lennart Salokorpi |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
+0.81 |
|
DSQ |
|
|
Sw 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13/10/2019 12.08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 17.34.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|