Resultater for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Damer Junior og Senior
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 100m Butterfly Damer - Final |
|
|
|
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
+0.79 |
|
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.70 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.84 |
|
1:08.02 |
+0.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.55 |
(-1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
+0.74 |
|
1:08.38 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.01 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.70 |
|
1:08.83 |
+0.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.25 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.76 |
|
1:11.70 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.68 |
(-1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.69 |
|
1:11.92 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.24 |
(-2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.73 |
|
1:12.75 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.47 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.74 |
|
1:13.47 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.20 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
+0.67 |
|
1:15.72 |
+7.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.39 |
(-2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
+0.64 |
|
1:16.48 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.58 |
(+2.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.69 |
|
1:25.24 |
+17.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.97 |
(+3.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 14-11-2020 17:08:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:55.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|