Resultater for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Damer Junior og Senior
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Medley Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.69 |
|
1:04.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.33 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
|
1:11.22 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.37 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.81 |
|
1:11.63 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.67 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.68 |
|
1:11.95 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.90 |
(-2.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.73 |
|
1:12.31 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.91 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
+0.79 |
|
1:12.52 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.48 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.63 |
|
1:13.97 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.12 |
(+1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.70 |
|
1:14.89 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.94 |
(+2.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
+0.69 |
|
1:17.97 |
+13.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.62 |
(-2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.65 |
|
1:17.99 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.45 |
(-3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
+0.78 |
|
1:19.54 |
+15.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.00 |
(-5.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.73 |
|
1:26.03 |
+21.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.91 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.91 |
|
1:31.98 |
+27.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.42 |
(-2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
|
|
DNS |
|
|
Akut Syg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 14-11-2020 17:34:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:56.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|