Resultater for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Damer Børn
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 105, 50m Brystsvømning Damer - Final |
|
|
|
38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
+0.59 |
|
47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.83 |
(-5.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
+0.74 |
|
49.97 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.11 |
(-25.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
+0.74 |
|
50.00 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.44 |
(-1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
+0.70 |
|
51.21 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.97 |
(-9.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.65 |
|
51.28 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.06 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carla Milling |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
+0.81 |
|
1:03.97 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.25 |
(-16.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
+0.88 |
|
1:10.16 |
+22.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.23 |
(+15.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
1:14.16 |
+26.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.00 |
(-17.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.70 |
|
1:14.60 |
+27.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.00 |
(-14.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
+0.91 |
|
1:21.63 |
+34.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.84 |
(-22.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 14-11-2020 09:10:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:54.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|