Resultater for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Søndag Damer Junior og Senior
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 50m Frisvømning Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.67 |
|
26.29 |
|
|
DM krav sen |
|
|
|
Entry time: 25.95 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.63 |
|
28.24 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.62 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.80 |
|
28.72 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.77 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
+0.80 |
|
28.85 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.80 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
|
|
29.00 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.37 |
(-0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
+0.71 |
|
29.46 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.00 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
|
29.85 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.12 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.78 |
|
29.89 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.01 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.66 |
|
29.98 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.61 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.80 |
|
30.12 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.76 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.77 |
|
30.35 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.00 |
(-0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
|
30.37 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.82 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.77 |
|
30.92 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.24 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
|
|
30.97 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.73 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.68 |
|
31.73 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.05 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.79 |
|
32.36 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.41 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.80 |
|
33.14 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.67 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emilia Høffer |
2001 |
Swim Team Taastrup |
+0.78 |
|
33.19 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.76 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
|
|
DNS |
|
|
Akut Syg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 15-11-2020 17:38:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:58.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|