Resultater for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Søndag Herre Børn
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 118, 100m Rygsvømning Herrer - Final |
|
|
|
1:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:00.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
+0.86 |
|
1:15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.12 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
+0.77 |
|
1:19.01 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.16 |
(-2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.85 |
|
1:30.50 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.03 |
(-14.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
+0.73 |
|
1:37.57 |
+22.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.23 |
(-1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
+0.72 |
|
1:50.64 |
+35.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:05.00 |
(-14.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
+0.59 |
|
1:52.29 |
+37.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:05.00 |
(-12.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
+0.89 |
|
2:04.67 |
+49.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:01.00 |
(+3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
+0.67 |
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 15-11-2020 11:25:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:57.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|