Results for 2019 SiWa Aktia Viestit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Hakunilan uimahalli |
Organizer: |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 12, 2019 to loka 12, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 200m Sekauinti Naiset 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
|
3:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Venla Hoffren |
2009 |
Simmis Wanda ry |
|
|
3:22.14 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
3:34.20 |
+18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
3:34.66 |
+18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
3:36.89 |
+21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
3:40.43 |
+24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
3:40.92 |
+25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Leonie Hildén |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
3:46.75 |
+31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ronja Taskinen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
3:49.44 |
+33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Fanni Laakkio |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
8.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elsaliisa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
8.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12.10.2019 11.36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 200m Sekauinti Naiset 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vilma Leppähaara |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
2:30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
2:34.56 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
2:38.54 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iina Vänttinen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
|
|
2:46.84 |
+15.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Henni Havén |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
2:50.09 |
+19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Milja Aarnivuo |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
3:00.34 |
+29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
3:32.68 |
+1:01.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oosa Mattila |
2006 |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12.10.2019 11.36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 200m Sekauinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
2:33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12.10.2019 11.36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 11.36.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|