Results for Lidl uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenranta |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 21, 2019 to syys 21, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100 RU T-12, T-14, N 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
1:32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
1:41.69 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
1:46.85 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noora Salo |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
1:48.30 |
+15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Uski |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
1:53.79 |
+21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Paulina Pessi |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
1:54.30 |
+21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Tuominen |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
1:55.20 |
+22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Venla Rikkonen |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
2:02.36 |
+30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Ahokas |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 21.9.2019 12.44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100 RU T-12, T-14, N 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nelli Hytti |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
1:38.84 |
+15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Kullberg |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
|
1:38.88 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Amanda Pekkola |
2006 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 21.9.2019 12.44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100 RU T-12, T-14, N 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iida Heikkinen |
2004 |
Uinti Imatra |
-.-- |
|
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noora Koukkari |
2004 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
1:23.63 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilma Puisto |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
|
1:25.93 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oona Kokko |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
|
1:28.10 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Sopanen |
2002 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
|
1:30.70 |
+14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Silja Kinnunen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
1:34.09 |
+17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 21.9.2019 12.44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-21 19.46.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|