Tulokset Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Regionalt Børnestævne 2019 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 | |||
Stævne by | Frederikssund | Udskriftstidspunkt | 14:18 | |||
Arrangør | Dansk Svømmeunion og Frederikssund Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 26 oktober 2019 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2007-2008 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Gsc Drenge 1 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:13.76 | ||||||
Walter N Falborg Pedersen | 2007 | 33.73 | 33.73 | |||||||
Nikolai Stender-Petersen | 2007 | 37.73 | 1:11.46 | |||||||
Lukas Peacock | 2007 | 31.78 | 1:43.24 | |||||||
Victor Juhl Hansen | 2007 | 30.52 | 2:13.76 | |||||||
2 | A6 Drenge 1 | 2007 | A6 | 2:17.08 | ||||||
Jacob Uldall-Jessen | 2007 | 38.03 | 38.03 | |||||||
Jonas Tornow Rasmussen | 2007 | 36.74 | 1:14.77 | |||||||
Harald Rasmus Svendsen | 2007 | 31.72 | 1:46.49 | |||||||
Frederik Kepp Jensen | 2007 | 30.59 | 2:17.08 | |||||||
3 | Gentofte Drenge 1 | 2007 | Gentofte Svømme Klub | 2:19.30 | ||||||
Vitus Skovbjerg | 2007 | 37.43 | 37.43 | |||||||
Frederik Mindegaard | 2007 | 40.15 | 1:17.58 | |||||||
Lucas Misander | 2007 | 31.08 | 1:48.66 | |||||||
August Due | 2007 | 30.64 | 2:19.30 | |||||||
4 | Helsingør Drenge 1 | 2007 | Helsingør Svømmeklub | 2:23.02 | ||||||
Anders Rye Gefke | 2008 | 36.17 | 36.17 | |||||||
Andreas Frommelt Hertz | 2008 | 42.01 | 1:18.18 | |||||||
Asger Hvilsom | 2007 | 31.68 | 1:49.86 | |||||||
Otto Damsgaard Reinicke | 2007 | 33.16 | 2:23.02 | |||||||
5 | Gsc Drenge 2 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:24.10 | ||||||
Magnus Gimsing Åhman | 2007 | 36.36 | 36.36 | |||||||
Rasmus Edske | 2007 | 40.65 | 1:17.01 | |||||||
Villads Moefelt | 2008 | 36.23 | 1:53.24 | |||||||
Damjan Kruc | 2008 | 30.86 | 2:24.10 | |||||||
6 | Lyngby Super Boys | 2007 | Lyngby Svømmeklub | 2:26.00 | ||||||
Mathias Hemmingsen | 2007 | 35.73 | 35.73 | |||||||
Benjamin Bonde | 2007 | 41.01 | 1:16.74 | |||||||
Sander F. Høyrup Johnsen | 2007 | 33.65 | 1:50.39 | |||||||
Mathias Riis | 2008 | 35.61 | 2:26.00 | |||||||
7 | Sigma Drenge 1 | 2007 | Sigma Swim | 2:27.25 | ||||||
Joe Hargreaves | 2008 | 40.42 | 40.42 | |||||||
Frederik F. Jacobsen | 2007 | 41.78 | 1:22.20 | |||||||
Lucas Linderoth | 2007 | 33.50 | 1:55.70 | |||||||
Lucas Korger | 2007 | 31.55 | 2:27.25 | |||||||
8 | Roskilde Vikinger | 2007 | Roskilde Svømning | 2:28.32 | ||||||
Sebastian Bruun Ibsen | 2007 | 1:21.48 | 1:21.48 | |||||||
Frederik Isaksen | 2007 | 35.05 | 1:56.53 | |||||||
Christoffer Bo Andersen | 2007 | 31.79 | 2:28.32 | |||||||
Jonathan Nyegaard | 2007 | 2:28.32 | ||||||||
9 | Søllerød Sharknados 1 | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 2:30.86 | ||||||
Mathias Garset Petersen | 2007 | 38.88 | 38.88 | |||||||
Sebastian R. Bjerg | 2007 | 43.19 | 1:22.07 | |||||||
Thor Andersen | 2007 | 34.95 | 1:57.02 | |||||||
Mads Bruhn Aaby | 2008 | 33.84 | 2:30.86 | |||||||
10 | Gentofte Drenge 2 | 2007 | Gentofte Svømme Klub | 2:31.89 | ||||||
William Diness Vindeløv | 2007 | 37.81 | 37.81 | |||||||
Fang Qi | 2008 | 43.69 | 1:21.50 | |||||||
Theodor Nytoft Bergmann | 2007 | 36.19 | 1:57.69 | |||||||
Valdemar Hoffmann Hyldig | 2008 | 34.20 | 2:31.89 | |||||||
11 | Herlevs Kanon Konger | 2007 | Herlev Svømning | 2:37.17 | ||||||
Magne Waag Kallesøe | 2008 | 43.15 | 43.15 | |||||||
Storm Bargmann | 2007 | 43.62 | 1:26.77 | |||||||
Viktor Nymark Føge | 2008 | 38.56 | 2:05.33 | |||||||
Victor Rønne | 2007 | 31.84 | 2:37.17 | |||||||
12 | Frederikssund Drenge | 2007 | Frederikssund Svømmeklub | 2:37.52 | ||||||
Loui Krag | 2007 | 36.94 | 36.94 | |||||||
Balder H. Mikkelsen | 2007 | 45.19 | 1:22.13 | |||||||
Rasmus Nyland | 2007 | 41.98 | 2:04.11 | |||||||
Jonathan van der Rijt | 2007 | 33.41 | 2:37.52 | |||||||
13 | Gsc Drenge 4 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:46.83 | ||||||
Andreas Molin | 2008 | 43.65 | 43.65 | |||||||
Cornelius Borgaard Bang | 2007 | 43.05 | 1:26.70 | |||||||
Nikolaj Skak Pedersen | 2008 | 39.09 | 2:05.79 | |||||||
William Bank Jørgensen | 2008 | 41.04 | 2:46.83 | |||||||
14 | Sigma Drenge 2 | 2007 | Sigma Swim | 2:57.59 | ||||||
Frey Egholm Høgh | 2008 | 48.39 | 48.39 | |||||||
Lukas Højfeldt | 2008 | 53.29 | 1:41.68 | |||||||
Jonathan Vallentin | 2008 | 40.45 | 2:22.13 | |||||||
Jeppe Borring Andersen | 2008 | 35.46 | 2:57.59 | |||||||
15 | Helsingør Drenge 2 | 2007 | Helsingør Svømmeklub | 3:01.63 | ||||||
Tobias Sune Andersen | 2008 | 47.79 | 47.79 | |||||||
Otto Rud Wiberg | 2008 | 51.84 | 1:39.63 | |||||||
Luca de Masi | 2008 | 41.54 | 2:21.17 | |||||||
Magnus Morthorst-Greve | 2008 | 40.46 | 3:01.63 | |||||||
- | Ronnie | 2007 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
Emil Slente Türck | 2008 | |||||||||
William Brigsted Vissing | 2008 | |||||||||
Emil Arnum Kofoed | 2008 | |||||||||
Lucas Hermann-Grund | 2007 | DNS | ||||||||
- | Gentofte Drenge 3 | 2007 | Gentofte Svømme Klub | DSQ | Tyvstart | |||||
Frederik Find | 2007 | 38.30 | 38.30 | |||||||
- | Gsc Drenge 3 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Nicklas Hiort | 2008 | 40.56 | 40.56 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:18 |