Tulokset Sigma Allerød Open 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 22 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Sigma Allerød Open | Udskriftsdato | 01 februar 2020 | |||
Stævne by | Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:22 | |||
Arrangør | Sigma Swim Allerød | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 31 januar 2020 |
Løb 22, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 0-2006 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Ssk Drenge 1 | 2004 | Slagelse Svømmeklub | 2:21.65 | ||||||
Julius Vadmand | 2005 | 33.80 | 33.80 | |||||||
Mikkel Prüsse-Olsen | 2009 | 47.00 | 1:20.80 | |||||||
Viktor Kristiansen | 2006 | 34.67 | 1:55.47 | |||||||
Tobias Wiegaard Hansen | 2004 | 26.18 | 2:21.65 | |||||||
Løb 22, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2007-2020 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Gsc Drenge 1 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:07.31 | ||||||
Walter N Falborg Pedersen | 2007 | 32.95 | 32.95 | |||||||
Nikolai Stender-Petersen | 2007 | 35.86 | 1:08.81 | |||||||
Victor Juhl Hansen | 2007 | 30.04 | 1:38.85 | |||||||
Lukas Peacock | 2007 | 28.46 | 2:07.31 | |||||||
2 | Bøllerne | 2007 | GTI | 2:19.67 | ||||||
Victor Bjørneborg | 2007 | 37.79 | 37.79 | |||||||
Frederik William Holm | 2007 | 37.99 | 1:15.78 | |||||||
Marius Hedvang Segato | 2007 | 31.63 | 1:47.41 | |||||||
Nicolai Østergaard Hansen | 2007 | 32.26 | 2:19.67 | |||||||
3 | Sigma Drenge 1 | 2007 | Sigma Swim | 2:22.05 | ||||||
Lucas Korger | 2007 | 37.38 | 37.38 | |||||||
Joe Hargreaves | 2008 | 41.60 | 1:18.98 | |||||||
Lucas Linderoth | 2007 | 32.42 | 1:51.40 | |||||||
Frederik F. Jacobsen | 2007 | 30.65 | 2:22.05 | |||||||
4 | Gsc Drenge 2 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:23.12 | ||||||
Magnus Gimsing Åhman | 2007 | 35.46 | 35.46 | |||||||
Rasmus Edske | 2007 | 40.90 | 1:16.36 | |||||||
William Bendixen | 2007 | 34.18 | 1:50.54 | |||||||
Hubert Fosbøl | 2007 | 32.58 | 2:23.12 | |||||||
5 | Køge Drenge 1 | 2007 | Køge Svømmeklub | 2:27.77 | ||||||
Charlie Bastillini-Noval | 2007 | 39.06 | 39.06 | |||||||
Hjalte Lildballe Møller | 2007 | 43.13 | 1:22.19 | |||||||
Malthe Sommer | 2009 | 35.82 | 1:58.01 | |||||||
Kristoffer Fjeldsted | 2008 | 29.76 | 2:27.77 | |||||||
6 | Sigma Drenge 2 | 2007 | Sigma Swim | 2:36.60 | ||||||
Joachim Sundbæk Villadsen | 2007 | 40.36 | 40.36 | |||||||
Jeppe Borring Andersen | 2008 | 46.28 | 1:26.64 | |||||||
Jonathan Vallentin | 2008 | 37.41 | 2:04.05 | |||||||
Sofus Borlund Dahl | 2007 | 32.55 | 2:36.60 | |||||||
7 | Gentofte Drenge 1 | 2008 | Gentofte Svømme Klub | 2:37.71 | ||||||
Vincent W. Takla | 2008 | 41.53 | 41.53 | |||||||
Valther B. Wadstrøm | 2008 | 43.89 | 1:25.42 | |||||||
Valdemar Hoffmann Hyldig | 2008 | 38.09 | 2:03.51 | |||||||
Johan Schrøder | 2008 | 34.20 | 2:37.71 | |||||||
8 | Ronnie | 2007 | Hørsholm Svømmeforening | 2:53.93 | ||||||
William Brigsted Vissing | 2008 | 46.62 | 46.62 | |||||||
Robert Nordby | 2009 | 52.11 | 1:38.73 | |||||||
Lucas Hermann-Grund | 2007 | 39.13 | 2:17.86 | |||||||
Hugo Krage Lykke | 2010 | 36.07 | 2:53.93 | |||||||
9 | Gentofte Drenge 2 | 2008 | Gentofte Svømme Klub | 2:57.01 | ||||||
Rafael Ha | 2008 | 43.32 | 43.32 | |||||||
Gustav Hørlykke | 2008 | 48.78 | 1:32.10 | |||||||
Storm Krogh Kaastrup | 2009 | 50.54 | 2:22.64 | |||||||
Anders Christensen | 2008 | 34.37 | 2:57.01 | |||||||
10 | Hils 3 Drenge | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 3:06.01 | ||||||
Malte Scott Jensen | 2009 | 50.30 | 50.30 | |||||||
Oliver Deren | 2007 | 1:00.13 | 1:50.43 | |||||||
Sebastian Kjær Sørensen | 2007 | 43.43 | 2:33.86 | |||||||
Storm Købke | 2007 | 32.15 | 3:06.01 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 01 februar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:22 |