2020-05-25   02:56:48
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  11:58   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Lucas Misander  2007  Gentofte Svømme Klub    30.58        1:02.60   
Victor Juhl Hansen  2007  Gladsaxe Svømmeklub    30.41        1:02.78   
Lukas Peacock  2007  Gladsaxe Svømmeklub    31.70        1:07.44   
William Diness Vindeløv  2007  Gentofte Svømme Klub    32.71        1:07.81   
Magnus Gimsing Åhman  2007  Gladsaxe Svømmeklub    33.12        1:08.63   
Nikolai Stender-Petersen  2007  Gladsaxe Svømmeklub    32.84        1:08.68   
William Bendixen  2007  Gladsaxe Svømmeklub    32.97        1:09.62   
August Due  2007  Gentofte Svømme Klub    33.08        1:10.11   
Theodor Nytoft Bergmann  2007  Gentofte Svømme Klub    33.86        1:10.30   
10  Vitus Skovbjerg  2007  Gentofte Svømme Klub    34.53        1:10.88   
11  August Bülow Sandersen  2007  Gentofte Svømme Klub    34.54        1:11.22   
12  Rasmus Edske  2007  Gladsaxe Svømmeklub    33.82        1:11.33   
13  Frederik Mindegaard  2007  Gentofte Svømme Klub    34.64        1:12.78   
14  Alexander Dorph Jensen  2007  Gentofte Svømme Klub    35.18        1:13.53   
15  Hubert Fosbøl  2007  Gladsaxe Svømmeklub    36.29        1:14.72   
16  Cornelius Borgaard Bang  2007  Gladsaxe Svømmeklub    37.67        1:22.34   
Walter N Falborg Pedersen  2007  Gladsaxe Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Damjan Kruc  2008  Gladsaxe Svømmeklub    32.39        1:07.85   
Andreas Bartholin Bruhn  2008  Gladsaxe Svømmeklub    33.20        1:09.75   
Andreas Molin  2008  Gladsaxe Svømmeklub    36.23        1:14.94   
Villads Moefelt  2008  Gladsaxe Svømmeklub    35.13        1:14.95   
Nicklas Hiort  2008  Gladsaxe Svømmeklub    37.49        1:18.20   
Nikolaj Skak Pedersen  2008  Gladsaxe Svømmeklub    37.73        1:18.57   
Sebastian Brice Meierhans  2008  Gladsaxe Svømmeklub    1:20.46        1:20.46   
William Bank Jørgensen  2008  Gladsaxe Svømmeklub    40.33        1:29.12   
Laurits Bach Holm  2008  Gladsaxe Svømmeklub    47.89        1:42.93   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  11:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark