Results for GSC Medleystævne 2019
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 33 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | GSC medeystævne | Udskriftsdato | 22 december 2019 | |||
Stævne by | Søborg | Udskriftstidspunkt | 13:24 | |||
Arrangør | GSC | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 21 december 2019 |
Løb 33, 8X50FRI, Finaler Årg. 2005-2006 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Tonserne | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 3:50.20 | ||||||
August Arup Neergaard | 2005 | 25.87 | 25.87 | |||||||
Liva la Cour | 2006 | 29.46 | 55.33 | |||||||
Maximillian Udar | 2006 | 28.04 | 1:23.37 | |||||||
Dikte Johanne Schrøder | 2006 | 30.38 | 1:53.75 | |||||||
Carl Emil Lundgaard | 2005 | 28.49 | 2:22.24 | |||||||
Julie Heurlin Lunding | 2006 | 29.57 | 2:51.81 | |||||||
Oscar Rybak-Andersen | 2005 | 28.21 | 3:20.02 | |||||||
Nina Griffin | 2007 | 30.18 | 3:50.20 | |||||||
2 | Søhestene | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 3:52.34 | ||||||
Erik Schmidt | 2005 | 27.57 | 27.57 | |||||||
Maja Vejborg | 2007 | 29.81 | 57.38 | |||||||
Lucas Misander | 2007 | 27.43 | 1:24.81 | |||||||
Christine Stubbe Lundsby | 2006 | 30.34 | 1:55.15 | |||||||
Louie Hansen | 2005 | 28.08 | 2:23.23 | |||||||
Ada Hasløv Brunsgaard | 2006 | 30.37 | 2:53.60 | |||||||
Oswald Lindquist | 2006 | 28.06 | 3:21.66 | |||||||
Sophie Flamand | 2007 | 30.68 | 3:52.34 | |||||||
3 | Gsc2 Mix 3 | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 3:55.72 | ||||||
William Bendix Schmidt | 2005 | 27.27 | 27.27 | |||||||
Jasmine Løkkegaard | 2006 | 29.81 | 57.08 | |||||||
Christian Moefelt | 2006 | 28.78 | 1:25.86 | |||||||
Lise H. V. Waarst | 2007 | 30.31 | 1:56.17 | |||||||
Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | 28.13 | 2:24.30 | |||||||
Silje Nygaard Engedal | 2007 | 29.56 | 2:53.86 | |||||||
Christian Alexander Nimb | 2006 | 30.65 | 3:24.51 | |||||||
Sofie Emilie Lange | 2007 | 31.21 | 3:55.72 | |||||||
4 | Gsc2 Mix 2 | 2005 | Gladsaxe Svømmeklub | 3:56.34 | ||||||
William Bogø Andersen | 2005 | 26.74 | 26.74 | |||||||
Kamma Rasmussen | 2006 | 28.53 | 55.27 | |||||||
Nicholas H. Hansen | 2005 | 27.71 | 1:22.98 | |||||||
Maria Claudia S. Hansen | 2006 | 31.00 | 1:53.98 | |||||||
Andreas Kelstrup Schou | 2005 | 29.67 | 2:23.65 | |||||||
Henriette Roos | 2006 | 30.68 | 2:54.33 | |||||||
Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | 29.56 | 3:23.89 | |||||||
Laura Kaysfeld | 2007 | 32.45 | 3:56.34 | |||||||
- | Gsc2 Mix 1 | 2005 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Løb 33, 8X50FRI, Finaler Årg. 2007-2018 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Gsc Mix 6 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:34.05 | ||||||
Lukas Peacock | 2007 | 30.73 | 30.73 | |||||||
Laura Klug Christensen | 2008 | 31.90 | 1:02.63 | |||||||
William Bendixen | 2007 | 30.54 | 1:33.17 | |||||||
Sigrid Mygind | 2008 | 35.14 | 2:08.31 | |||||||
Nikolaj Skak Pedersen | 2008 | 32.84 | 2:41.15 | |||||||
Ella Boisen Tvermoes | 2008 | 37.26 | 3:18.41 | |||||||
Hubert Fosbøl | 2007 | 32.50 | 3:50.91 | |||||||
Julie Preuss Nielsen | 2009 | 43.14 | 4:34.05 | |||||||
2 | Gsc Mix 5 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:34.71 | ||||||
Walter N Falborg Pedersen | 2007 | 29.42 | 29.42 | |||||||
Augusta Blom | 2008 | 32.89 | 1:02.31 | |||||||
Magnus Gimsing Åhman | 2007 | 29.94 | 1:32.25 | |||||||
Emma Mcpherran | 2009 | 34.83 | 2:07.08 | |||||||
Villads Moefelt | 2008 | 33.14 | 2:40.22 | |||||||
Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | 36.87 | 3:17.09 | |||||||
William Bank Jørgensen | 2008 | 37.01 | 3:54.10 | |||||||
Katrine Hermansen | 2008 | 40.61 | 4:34.71 | |||||||
3 | Gsc Mix 7 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:35.05 | ||||||
Nikolai Stender-Petersen | 2007 | 30.53 | 30.53 | |||||||
Petrea Asferg Larsson | 2008 | 32.67 | 1:03.20 | |||||||
Damjan Kruc | 2008 | 30.68 | 1:33.88 | |||||||
Katrine Schou Jagd | 2008 | 33.30 | 2:07.18 | |||||||
Sebastian Brice Meierhans | 2008 | 33.71 | 2:40.89 | |||||||
Kamille Løkkegaard Hansen | 2009 | 35.43 | 3:16.32 | |||||||
Nicklas Hiort | 2008 | 35.04 | 3:51.36 | |||||||
Veronica Dyhre | 2009 | 43.69 | 4:35.05 | |||||||
4 | Gsc Mix 4 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:48.95 | ||||||
Victor Juhl Hansen | 2007 | 29.66 | 29.66 | |||||||
Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | 32.96 | 1:02.62 | |||||||
Andreas Bartholin Bruhn | 2008 | 31.86 | 1:34.48 | |||||||
Freya Valentin | 2008 | 35.21 | 2:09.69 | |||||||
Rasmus Edske | 2007 | 33.38 | 2:43.07 | |||||||
Mathilde Fallenkamp | 2009 | 40.01 | 3:23.08 | |||||||
Laurits Bach Holm | 2008 | 44.19 | 4:07.27 | |||||||
Frida Rasmussen Høegh | 2009 | 41.68 | 4:48.95 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 december 2019 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:24 |