2020-06-03   02:20:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  10:21   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
Løb 1, 4X100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m      Opnået  Status 











 
Gsc Piger 1  2006  Gladsaxe Svømmeklub            4:18.71   
  Ida Villemoes Poulsen  2007      29.81  1:03.24      1:03.24   
  Kamma Rasmussen  2006      30.24  1:04.42      2:07.66   
  Lise H. V. Waarst  2007      31.61  1:06.67      3:14.33   
  Silje Nygaard Engedal  2007      30.28  1:04.38      4:18.71   
                     
Gsc Piger 2  2006  Gladsaxe Svømmeklub            4:37.97   
  Maja Damkjær Bartels  2006      33.84  1:11.36      1:11.36   
  Bianca Roos  2006      33.01  1:09.60      2:20.96   
  Maria Claudia S. Hansen  2006      31.93  1:08.56      3:29.52   
  Henriette Roos  2006      32.34  1:08.45      4:37.97   
                     
Gsc Piger 3  2006  Gladsaxe Svømmeklub            5:22.22   
  Sofie Emilie Lange  2007      33.71  1:11.35      1:11.35   
  Laura Kaysfeld  2007      34.29  1:11.86      2:23.21   
  Anna Dicte Bøgeskov  2007      36.35  1:19.43      3:42.64   
  Veronica Dyhre  2009      45.19  1:39.58      5:22.22   
                     
                     
 
Løb 1, 4X100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2009 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m      Opnået  Status 











 
Gsc Piger 4  2008  Gladsaxe Svømmeklub            5:04.35   
  Petrea Asferg Larsson  2008      34.69  1:10.82      1:10.82   
  Laura Klug Christensen  2008      32.90  1:09.77      2:20.59   
  Ella Boisen Tvermoes  2008      37.70  1:20.28      3:40.87   
  Liva Ladefoged Jepsen  2008      39.42  1:23.48      5:04.35   
                     
Gsc Piger 5  2008  Gladsaxe Svømmeklub            6:25.15   
  Mathilde Fallenkamp  2009      41.48  1:30.46      1:30.46   
  Frida Rasmussen Høegh  2009      42.19  1:31.60      3:02.06   
  Katrine Hermansen  2008      43.17  1:36.69      4:38.75   
  Julie Preuss Nielsen  2009      48.58  1:46.40      6:25.15   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  10:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark