Resultater for LYHYEN RADAN MASTERSMESTARUUSKILPAILUT 2010
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lauantai
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Virallinen |
Kilpailu | Lyhyen radan Mastersmestaruus | Tulostuspäivämäärä | 27 maaliskuu 2010 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimäki | Tulostusaika | 15:38 | |||
Järjestäjä | RiUS |
Laji 6, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut |
Sij. | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anu Ahlroos | 1981 | Keravan Uimarit | 33.67 | ||||||
2 | Heidi Martin | 1983 | Swimming Jyväskylä | 34.04 | ||||||
3 | Johanna Kara | 1965 | Cetus | 34.59 | ||||||
4 | Marjukka Lyytinen | 1982 | Kuhmon Kiva Uintiseura | 34.68 | ||||||
5 | Petra Thodin | 1968 | JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | 35.44 | ||||||
6 | Stina Karhapää | 1978 | Tuusulan Uimaseura | 36.23 | ||||||
7 | Miia Rintala | 1979 | JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | 36.44 | ||||||
8 | Paula Niinimäki | 1981 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 36.95 | ||||||
9 | Milla Isoaho | 1981 | Seinäjoen Uimarit-58 | 37.26 | ||||||
10 | Hanna-Greta Puurtinen | 1970 | KOO-VEE | 37.30 | ||||||
11 | Niina Siirilä | 1985 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 37.65 | ||||||
12 | Satu Hyvärinen | 1967 | Rauman Uimaseura | 37.85 | ||||||
13 | Claire Gould | 1973 | Helsingfors Simsällskap | 37.89 | ||||||
14 | Tiina Pietikäinen | 1972 | Haapajärven Kiilat | 38.32 | ||||||
15 | Meiju Kosonen | 1985 | Poseidon | 40.55 | ||||||
16 | Katja Mikkola | 1971 | Kouvolan Uimarit | 40.60 | ||||||
17 | Hannamari Lehtinen | 1972 | Helsingfors Simsällskap | 40.79 | ||||||
18 | Maarit Teriö | 1974 | Haapajärven Kiilat | 41.00 | ||||||
19 | Jaana Lundqvist | 1980 | JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | 41.78 | ||||||
20 | Leenamaija Keskinen | 1967 | Aurajoen Uinti | 41.80 | ||||||
21 | Hanna Ampula | 1976 | Haapajärven Kiilat | 41.95 | ||||||
22 | Svetlana Rusina | 1957 | Neva Stars | 42.73 | ||||||
23 | Marjut Hyvönen | 1966 | Tuusulan Uimaseura | 44.96 | ||||||
24 | Taina Miekka | 1959 | Porin Uimaseura | 45.08 | ||||||
25 | Miisa Weuro | 1970 | IF Åland | 45.70 | ||||||
26 | Isa Pietilä | 1978 | Octopus Lohja | 46.84 | ||||||
27 | Sirpa Visakoski | 1952 | Aurajoen Uinti | 46.89 | ||||||
28 | Karita Haapasalo-Tuomaine | 1972 | Keravan Uimarit | 47.06 | ||||||
29 | Suvi Vepsäläinen | 1969 | Brahean Uimarit - Lieksa | 48.22 | ||||||
30 | Hilkka Salo | 1944 | Mikkelin Uimaseura | 48.64 | ||||||
31 | Tiina Tihlman | 1959 | Helsingfors Simsällskap | 48.88 | ||||||
32 | Natalia Belinskaya | 1954 | Neva Stars | 50.70 | ||||||
33 | Meri Lahti | 1965 | Oulun Lohet | 51.06 | ||||||
34 | Saija Tynkkynen | 1971 | Simmis Wanda | 53.04 | ||||||
35 | Mirja Liehunen | 1966 | Tuusulan Uimaseura | 55.82 | ||||||
36 | Anna Pyrrö | 1941 | Swimming Jyväskylä | 1:00.10 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.17.24 | Tulostuspäivämäärä | 27 maaliskuu 2010 |
Lisenssi: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 15:38 |