Resultat för LYHYEN RADAN MASTERSMESTARUUSKILPAILUT 2010
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lauantai
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Virallinen |
Kilpailu | Lyhyen radan Mastersmestaruus | Tulostuspäivämäärä | 27 maaliskuu 2010 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimäki | Tulostusaika | 15:38 | |||
Järjestäjä | RiUS |
Laji 4, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut |
Sij. | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Johanna Kara | 1965 | Cetus | 39.41 | 1:23.17 | |||||
2 | Marina Perepelkina | 1972 | Neva Stars | 38.95 | 1:23.24 | |||||
3 | Anu Ahlroos | 1981 | Keravan Uimarit | 39.03 | 1:24.06 | |||||
4 | Maria Zelentsova | 1969 | Neva Stars | 39.11 | 1:24.58 | |||||
5 | Annika Aspholm | 1963 | IF Åland | 39.37 | 1:24.63 | |||||
6 | Meri Viljanen | 1980 | Nummelan Kisaajat | 40.88 | 1:26.40 | |||||
7 | Anne-Mari Käräjämies | 1964 | Nummelan Kisaajat | 41.50 | 1:26.93 | |||||
8 | Eija Sipinen | 1981 | JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | 42.42 | 1:27.78 | |||||
9 | Anu Ilander | 1968 | Vetehiset | 41.30 | 1:28.63 | |||||
10 | Päivi Soininen | 1974 | Seinäjoen Uimarit-58 | 42.42 | 1:29.71 | |||||
11 | Mari Luoto | 1975 | Helsingfors Simsällskap | 42.56 | 1:29.78 | |||||
12 | Paula Niinimäki | 1981 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 43.93 | 1:30.02 | |||||
13 | Krista Käkelä | 1975 | Tuusulan Uimaseura | 43.35 | 1:30.24 | |||||
14 | Minna Luomakortes-Klutas | 1967 | Seinäjoen Uimarit-58 | 42.99 | 1:30.84 | |||||
15 | Outi Kaarnamo | 1969 | Tuusulan Uimaseura | 43.66 | 1:32.15 | |||||
16 | Hannamari Lehtinen | 1972 | Helsingfors Simsällskap | 42.70 | 1:32.58 | |||||
17 | Paula Mäkelä | 1983 | Vetehiset | 45.61 | 1:34.19 | |||||
18 | Nanna Holmberg | 1983 | Helsingfors Simsällskap | 44.18 | 1:34.70 | |||||
19 | Salla Laakso | 1980 | Helsingfors Simsällskap | 44.70 | 1:35.21 | |||||
20 | Päivi Rantala | 1967 | Riihimäen Uimaseura | 46.32 | 1:38.66 | |||||
21 | Merja Salonen-Piira | 1958 | KOO-VEE | 47.02 | 1:38.75 | |||||
22 | Mona Mattila | 1961 | Helsingfors Simsällskap | 45.95 | 1:39.36 | |||||
23 | Elina Pekansaari | 1985 | Vetehiset | 46.96 | 1:39.56 | |||||
24 | Kerstin Rehnström | 1957 | Ekenäs Simsällskap | 46.77 | 1:40.59 | |||||
25 | Liisa Tirkkonen-Grönholm | 1963 | Lappeenrannan Kisa-Toverit | 48.78 | 1:41.35 | |||||
26 | Sanna Rouvinen | 1969 | Tuusulan Uimaseura | 49.12 | 1:44.21 | |||||
27 | Kaarina Markkula | 1952 | Cetus | 49.34 | 1:44.92 | |||||
28 | Benita Virkki | 1950 | Aurajoen Uinti | 50.02 | 1:44.94 | |||||
29 | Inga Siro | 1945 | KOO-VEE | 50.64 | 1:45.47 | |||||
30 | Sanna Lauslahti | 1966 | Cetus | 49.87 | 1:47.15 | |||||
31 | Pirjo-Leena Pitkänen | 1945 | Swimming Jyväskylä | 51.51 | 1:47.71 | |||||
32 | Hanna Putkuri | 1978 | Keravan Uimarit | 50.73 | 1:49.19 | |||||
33 | Ulla Järvinen | 1957 | Swimming Jyväskylä | 52.99 | 1:51.75 | |||||
34 | Eve-Mai Maurer | 1936 | U-Club Tallinna | 53.75 | 1:53.98 | |||||
35 | Monica Paavilainen | 1960 | Nummelan Kisaajat | 54.90 | 1:54.34 | |||||
36 | Merja Pulli | 1963 | Nummelan Kisaajat | 53.66 | 1:54.77 | |||||
37 | Kaisa Bullat | 1968 | Vetehiset | 52.38 | 1:57.00 | |||||
38 | Tuula Koskivirta | 1941 | Punkaharjun Urheilijat | 55.99 | 1:57.18 | |||||
39 | Tanja Laine | 1986 | Swimming Jyväskylä | 56.94 | 2:03.08 | |||||
40 | Olga Kokorina | 1923 | Neva Stars | 1:02.34 | 2:10.58 | |||||
41 | Lea Varvio | 1936 | Tampereen Uimaseura | 1:03.58 | 2:15.42 | |||||
42 | Soile Sillanpää | 1946 | Helsingfors Simsällskap | 1:10.88 | 2:26.85 | |||||
- | Anja Selenius | 1938 | Punkaharjun Urheilijat | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.17.24 | Tulostuspäivämäärä | 27 maaliskuu 2010 |
Lisenssi: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 15:38 |