Tulokset Brøndby Swim Cup 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 18 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Brøndby Swim Cup 2020 | Udskriftsdato | 18 januar 2020 | |||
Stævne by | Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:54 | |||
Arrangør | Vest-Brøndby | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 18 januar 2020 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2007-2020 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Kvik K3-Drenge | 2007 | 283 | 2:17.68 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:18.99 | |||||||||
Herman Plehn Prehn | 2007 | 36.00 | 36.00 | |||||||
Thorkild Bjørn | 2007 | 36.64 | 1:12.64 | |||||||
Otto Cairo | 2007 | 33.57 | 1:46.21 | |||||||
Mathias Larsen | 2007 | 31.47 | 2:17.68 | |||||||
2 | Fs Boys 3 | 2007 | 210 | 2:32.05 | ||||||
Frederikssund Svømmeklub | 2:22.54 | |||||||||
Loui Krag | 2007 | 35.62 | 35.62 | |||||||
Jonathan van der Rijt | 2007 | 44.67 | 1:20.29 | |||||||
Balder H. Mikkelsen | 2007 | 40.55 | 2:00.84 | |||||||
Rasmus Nyland | 2007 | 31.21 | 2:32.05 | |||||||
3 | Kvik K3-Drenge 2 | 2007 | 198 | 2:35.14 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:36.06 | |||||||||
Hector Vildrik Thougaard | 2007 | 39.90 | 39.90 | |||||||
Malte Bøgelund Høpfner | 2008 | 45.91 | 1:25.81 | |||||||
Jacob Riiber Hvid | 2007 | 35.97 | 2:01.78 | |||||||
Stefan Birkhøj Kjærstad | 2007 | 33.36 | 2:35.14 | |||||||
4 | Kvik K3-Drenge 3 | 2007 | 177 | 2:40.88 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:46.96 | |||||||||
Marcus Bilberg Lund | 2008 | 40.96 | 40.96 | |||||||
Samuel Lourenco | 2007 | 43.49 | 1:24.45 | |||||||
Jonathan Petersen | 2007 | 39.83 | 2:04.28 | |||||||
William R. Blaasvær | 2008 | 36.60 | 2:40.88 | |||||||
5 | Gsk´s Snuskebasser 1 | 2008 | 175 | 2:41.61 | ||||||
Glostrup Svømmeklub | 2:42.17 | |||||||||
Tristan Nygaard | 2008 | 37.47 | 37.47 | |||||||
Jonathan V Ahm-Jantzen | 2009 | 47.60 | 1:25.07 | |||||||
Daniel Holger Dyhr | 2008 | 38.62 | 2:03.69 | |||||||
Peter Emil Dyhr | 2008 | 37.92 | 2:41.61 | |||||||
6 | V1 - Bois | 2008 | 141 | 2:53.53 | ||||||
Vest-Brøndby | 2:51.41 | |||||||||
Oliver Hentzen Tordrup | 2008 | 47.01 | 47.01 | |||||||
Mads Duer Laurberg | 2008 | 42.50 | 1:29.51 | |||||||
Cornelius K. Andreassen | 2008 | 41.65 | 2:11.16 | |||||||
Mads Ulslev Parbst | 2008 | 42.37 | 2:53.53 | |||||||
7 | Fs Boys 4 | 2007 | 130 | 2:58.50 | ||||||
Frederikssund Svømmeklub | 2:32.44 | |||||||||
Emil Bantz Nielsen | 2007 | 45.33 | 45.33 | |||||||
Mads Dencher Nielsen | 2007 | 43.36 | 1:28.69 | |||||||
Lauritz Viborg Husum | 2007 | 42.78 | 2:11.47 | |||||||
Villads Pehrsson | 2008 | 47.03 | 2:58.50 | |||||||
8 | Grønkål | 2009 | 63 | 3:46.14 | ||||||
Glostrup Svømmeklub | 4:22.23 | |||||||||
Marco Leang | 2009 | 1:58.18 | 1:58.18 | |||||||
Oscar G. Lopez Nielsen | 2010 | 1:00.36 | 2:58.54 | |||||||
Florian Westarp Zornhagen | 2009 | 47.60 | 3:46.14 | |||||||
Storm Bachman Holmtoft | 2010 | 3:46.14 | ||||||||
Løb 18, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 1921-2006 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Sunswim D1 | 2000 | 461 | 1:57.01 | ||||||
Solrød Svømmeklub | 2:00.63 | |||||||||
Benjamin Koch Andersen | 2004 | 31.11 | 31.11 | |||||||
Mads Mørkhøj Hartington | 2006 | 33.33 | 1:04.44 | |||||||
Casper Mørkhøj Hartington | 2002 | 26.27 | 1:30.71 | |||||||
Morten Kilhof | 2000 | 26.30 | 1:57.01 | |||||||
2 | Kvik Drenge 1 | 2004 | 456 | 1:57.42 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:59.26 | |||||||||
Casper Puggaard | 2005 | 26.82 | 26.82 | |||||||
Lucas Svej | 2005 | 33.14 | 59.96 | |||||||
Gustav Majkjær Mikkelsen | 2005 | 29.46 | 1:29.42 | |||||||
Frederik Grove Ankerdal | 2005 | 28.00 | 1:57.42 | |||||||
3 | Fs Boys 1 | 2001 | 445 | 1:58.42 | ||||||
Frederikssund Svømmeklub | 1:58.11 | |||||||||
Victor Dyrhauge | 2004 | 31.08 | 31.08 | |||||||
William S. Michaelsen | 2001 | 33.01 | 1:04.09 | |||||||
Lucas Nielsen | 2004 | 28.66 | 1:32.75 | |||||||
Bertram Olesen | 2005 | 25.67 | 1:58.42 | |||||||
4 | Vg17 H2 Søpølser | 2005 | 427 | 2:00.02 | ||||||
VG 17 | 2:03.04 | |||||||||
Hugo Haakansson | 2006 | 30.57 | 30.57 | |||||||
Magnus Rasmussen | 2006 | 33.15 | 1:03.72 | |||||||
Theodor Møller | 2005 | 29.06 | 1:32.78 | |||||||
Carl Emil Ljungdahl | 2006 | 27.24 | 2:00.02 | |||||||
5 | Kvik Drenge 2 | 2004 | 361 | 2:06.96 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:07.61 | |||||||||
Tobias Melhede | 2006 | 33.03 | 33.03 | |||||||
Karl Svane Kristensen | 2005 | 35.70 | 1:08.73 | |||||||
Martin Svendson | 2005 | 29.83 | 1:38.56 | |||||||
Alexander Hillhouse | 2004 | 28.40 | 2:06.96 | |||||||
6 | Kvik Drenge 3 | 2005 | 344 | 2:09.02 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:11.71 | |||||||||
Emil Espinoza | 2006 | 33.34 | 33.34 | |||||||
Sebastian Højer Øster | 2006 | 34.70 | 1:08.04 | |||||||
Carl S. Sørensen | 2006 | 33.12 | 1:41.16 | |||||||
Carlo-Viggo Cairo | 2005 | 27.86 | 2:09.02 | |||||||
7 | Vg17 H2 Vandbavianer | 2005 | 327 | 2:11.15 | ||||||
VG 17 | 2:12.64 | |||||||||
Xander Ravn Grønholt | 2006 | 33.14 | 33.14 | |||||||
Mauritz Otzen | 2005 | 37.70 | 1:10.84 | |||||||
Rodi Cetinkaya | 2006 | 29.45 | 1:40.29 | |||||||
Sebastian Egenhardt | 2006 | 30.86 | 2:11.15 | |||||||
8 | Rsk3 | 2003 | 259 | 2:21.82 | ||||||
Rønne Svømme Klub | 2:22.05 | |||||||||
Laurits Erichsen | 2007 | 39.72 | 39.72 | |||||||
Elias Løkken Boss | 2008 | 49.22 | 1:28.94 | |||||||
Malthe Berlin | 2005 | 26.84 | 1:55.78 | |||||||
Phillip Quist | 2003 | 26.04 | 2:21.82 | |||||||
- | Fs Boys 2 | 2004 | DSQ | Forkert rækkefølge | ||||||
Frederikssund Svømmeklub | 2:12.44 | |||||||||
Jonathan Kristensen | 2006 | 34.36 | 34.36 | |||||||
Gustavs Lopacinskis | 2009 | 48.12 | 1:22.48 | |||||||
Mads Bantz Nielsen | 2004 | 30.33 | 1:52.81 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 januar 2020 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:54 |