Results for Lappiuinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:52 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 4X100m SKUV P14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Apatity Junior 1 |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
4:59.72 |
|
|
Ivan Lobanov |
2006 |
|
|
35.23 |
1:11.43 |
|
|
1:11.43 |
|
|
Ilya Uss |
2006 |
|
|
41.69 |
1:28.94 |
|
|
2:40.37 |
|
|
Artem Klishin |
2006 |
|
|
32.96 |
1:14.94 |
|
|
3:55.31 |
|
|
Egor Arsentiev |
2006 |
|
|
30.51 |
1:04.41 |
|
|
4:59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Apatity Junior 2 |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
5:24.91 |
|
|
Aleksey Tahmanov |
2007 |
|
|
38.26 |
1:20.73 |
|
|
1:20.73 |
|
|
Lev Glushenkov |
2007 |
|
|
40.61 |
1:28.25 |
|
|
2:48.98 |
|
|
Pavel Bykov |
2007 |
|
|
37.97 |
1:26.18 |
|
|
4:15.16 |
|
|
Yan Fedorov |
2007 |
|
|
33.02 |
1:09.75 |
|
|
5:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 4X100m SKUV P14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Apatity 1 |
1990 |
APATITY |
|
|
|
|
|
4:54.92 |
|
|
Ilya Kozhukhov |
2005 |
|
|
39.08 |
1:21.25 |
|
|
1:21.25 |
|
|
Maxim Avramenko |
2002 |
|
|
38.78 |
1:22.69 |
|
|
2:43.94 |
|
|
Nikita Chirkunov |
2003 |
|
|
30.74 |
1:06.75 |
|
|
3:50.69 |
|
|
Kirill Volisov |
2001 |
|
|
31.01 |
1:04.23 |
|
|
4:54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
12 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:52 |
|