Results for Fyn Rundt 4
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 18 (Finaler) - Officiel |
Stvne navn | FynRundt 4 | Udskriftsdato | 27 april 2019 | |||
Stvne by | Vollsmose | Udskriftstidspunkt | 14:06 | |||
Arrangr | Nyborg / Frem Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 27 april 2019 |
Lb 18, 50m Frisvmning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Emil Brandt Bertelsen | 2004 | Svendborg Svmme Klub | 27.19 | ||||||
2 | Luca Hertzog | 2005 | Ringe Svmme Klub | 28.00 | ||||||
3 | William Romer Jrgensen | 2005 | Svendborg Svmme Klub | 28.79 | ||||||
4 | Mikkel Mller Nielsen | 2006 | Ringe Svmme Klub | 28.84 | ||||||
5 | Peter Borg Kristensen | 2007 | Ringe Svmme Klub | 30.82 | ||||||
6 | Tobias Damsgaard | 2006 | Ringe Svmme Klub | 31.34 | ||||||
7 | Julius Schier | 2006 | Ringe Svmme Klub | 31.53 | ||||||
8 | Kasper Cludts | 2006 | Ringe Svmme Klub | 33.06 | ||||||
9 | Sebastian Rahr | 2006 | Nyborg Svmmeklub | 34.88 | ||||||
10 | Adrian Vaarning | 2007 | Nyborg Svmmeklub | 35.96 | ||||||
11 | Marcus Berg | 2007 | Svendborg Svmme Klub | 36.13 | ||||||
12 | Sylvester Neto | 2007 | Frem Odense | 37.76 | ||||||
13 | Benjamin Grann Madsen | 2008 | Ringe Svmme Klub | 38.86 | ||||||
14 | Louis Sthr Bentsen | 2010 | H2Odense | 39.25 | ||||||
15 | Kristoffer S. Haue | 2006 | Frem Odense | 39.31 | ||||||
16 | William Pors | 2006 | Ringe Svmme Klub | 39.55 | ||||||
17 | Alexander Kirk | 2008 | Nyborg Svmmeklub | 40.47 | ||||||
18 | Emil A. Larsen | 2007 | Frem Odense | 41.16 | ||||||
19 | Lauritz Hybye Olesen | 2009 | Nyborg Svmmeklub | 41.83 | ||||||
20 | Villads Birk | 2009 | H2Odense | 43.60 | ||||||
21 | Villads Andersen | 2009 | H2Odense | 43.85 | ||||||
22 | Vitus Sthr Bentsen | 2012 | H2Odense | 44.84 | ||||||
23 | Bille Stokbk | 2009 | H2Odense | 45.14 | ||||||
24 | Silas Elving Kristiansen | 2008 | H2Odense | 45.95 | ||||||
25 | Hjalte Vinther-Okholm | 2008 | H2Odense | 46.44 | ||||||
26 | Martin Stokholm | 2007 | Nyborg Svmmeklub | 47.35 | ||||||
27 | Emil Almind | 2008 | H2Odense | 47.71 | ||||||
28 | Filip Stadnicki | 2009 | Nyborg Svmmeklub | 48.60 | ||||||
29 | Jonathan R. S. Pedersen | 2011 | H2Odense | 48.66 | ||||||
30 | Andreas Krog Jrgensen | 2008 | Nyborg Svmmeklub | 48.93 | ||||||
31 | Hjalte Monberg Witzel | 2010 | Nyborg Svmmeklub | 49.89 | ||||||
32 | Phillip Gram | 2006 | H2Odense | 50.94 | ||||||
33 | Sebastian Hgh | 2007 | H2Odense | 54.35 | ||||||
34 | Marcus Korsholm Gaster | 2010 | Nyborg Svmmeklub | 56.26 | ||||||
35 | Magnus Krog Jrgensen | 2008 | Nyborg Svmmeklub | 1:07.93 | ||||||
36 | Otto Thuelund | 2010 | Nyborg Svmmeklub | 1:17.36 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 april 2019 |
Licens til Nyborg Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |