Tulokset Earth Control Vejle Swim Cup 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Earth Control Swim Cup 2020 |
|
Udskriftsdato |
24 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Vejle |
|
Udskriftstidspunkt |
19:27 |
|
|
Arrangør |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 januar 2020 |
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 1921-2002 |
Sponsor: Earth Control |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
|
768 |
29.03 |
1:04.24 |
1:45.97 |
|
2:17.69 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Regitze Gaard |
2001 |
|
675 |
29.84 |
1:09.01 |
1:49.92 |
|
2:23.76 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofie Hansen |
2002 |
|
639 |
31.53 |
1:08.36 |
1:52.08 |
|
2:26.37 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Liva Schmid |
2000 |
|
608 |
30.24 |
1:10.07 |
1:54.34 |
|
2:28.86 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:21.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
|
581 |
29.31 |
1:07.50 |
1:54.68 |
|
2:31.06 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Astrid Nielsen |
2002 |
|
554 |
31.82 |
1:16.14 |
1:56.63 |
|
2:33.53 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
|
550 |
31.97 |
1:12.12 |
1:58.09 |
|
2:33.92 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:18.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Freya Ellehus |
2000 |
|
528 |
33.25 |
1:16.64 |
2:00.71 |
|
2:35.98 |
|
|
H2Odense |
2:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Maiken Hougaard |
2002 |
|
506 |
34.61 |
1:21.30 |
2:02.45 |
|
2:38.18 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Louise Hvarre |
2001 |
|
500 |
33.60 |
1:15.32 |
2:03.08 |
|
2:38.80 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Nanna Bøgild Lundahl |
2001 |
|
469 |
33.35 |
1:18.06 |
2:03.91 |
|
2:42.22 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Sofia Ingeberg |
2002 |
|
458 |
33.72 |
1:16.90 |
2:05.91 |
|
2:43.54 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Randi Jørgensen |
2002 |
|
413 |
34.80 |
1:17.38 |
2:10.98 |
|
2:49.25 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
2:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Maibritt Skjoldborg |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
H2Odense |
2:31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Afsl ryg på mav v100 |
|
Aalborg Svømmeklub |
2:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2005 |
Sponsor: Earth Control |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Fenja Romanski |
2005 |
|
668 |
32.43 |
1:09.79 |
1:52.66 |
|
2:24.22 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mia Borgensgaard |
2003 |
|
668 |
31.03 |
1:08.55 |
1:51.29 |
|
2:24.24 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:19.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
|
617 |
31.58 |
1:09.78 |
1:53.00 |
|
2:28.08 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
|
615 |
31.96 |
1:10.64 |
1:55.59 |
|
2:28.23 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Tine Petersen |
2003 |
|
603 |
32.92 |
1:11.40 |
1:55.89 |
|
2:29.24 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mia Rindshøj |
2003 |
|
600 |
32.04 |
1:10.69 |
1:54.60 |
|
2:29.46 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
|
597 |
31.25 |
1:09.79 |
1:55.04 |
|
2:29.75 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Emilie Meng |
2003 |
|
597 |
31.76 |
1:12.12 |
1:54.38 |
|
2:29.76 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ane Kirstine Granild |
2004 |
|
587 |
31.70 |
1:11.24 |
1:55.82 |
|
2:30.60 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Emilie Podiss Petersen |
2004 |
|
573 |
32.87 |
1:13.80 |
1:58.17 |
|
2:31.77 |
|
|
H2Odense |
2:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
|
551 |
32.17 |
1:12.85 |
1:58.78 |
|
2:33.81 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Nikoline Andersen |
2003 |
|
546 |
32.37 |
1:14.08 |
1:59.90 |
|
2:34.27 |
|
|
H2Odense |
2:29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
|
543 |
32.32 |
1:12.58 |
1:59.22 |
|
2:34.50 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Annika Hausgaard Godt |
2003 |
|
533 |
33.72 |
1:15.33 |
1:58.76 |
|
2:35.50 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Louise Sjørup Jensen |
2003 |
|
513 |
35.14 |
1:17.96 |
2:01.14 |
|
2:37.50 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Mia T. Klüver-Kristensen |
2004 |
|
508 |
33.97 |
1:16.37 |
2:01.74 |
|
2:37.98 |
|
|
H2Odense |
2:32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
|
508 |
35.36 |
1:19.75 |
2:02.52 |
|
2:38.00 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
2:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Emilie Egerup |
2003 |
|
507 |
32.92 |
1:18.65 |
2:00.65 |
|
2:38.15 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Elma Gabela |
2004 |
|
492 |
33.46 |
1:16.83 |
2:04.35 |
|
2:39.65 |
|
|
Kolding SK |
2:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
|
491 |
34.62 |
1:17.36 |
2:03.81 |
|
2:39.86 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
|
487 |
35.27 |
1:17.56 |
2:06.52 |
|
2:40.29 |
|
|
Kolding SK |
2:34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Katrine Kruse Rasmussen |
2004 |
|
483 |
34.71 |
1:16.92 |
2:04.38 |
|
2:40.65 |
|
|
Swim Team Neptun |
2:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Ester Ledager Lauritsen |
2005 |
|
471 |
34.24 |
1:17.22 |
2:04.83 |
|
2:42.09 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Mathilde Thy Asmussen |
2004 |
|
469 |
36.53 |
1:20.46 |
2:04.42 |
|
2:42.32 |
|
|
DeltaSwim |
2:37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Victoria Underbjerg |
2004 |
|
467 |
33.01 |
1:15.15 |
2:04.90 |
|
2:42.53 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
|
456 |
32.10 |
1:15.74 |
2:04.88 |
|
2:43.77 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Johanne Heilmann |
2005 |
|
451 |
35.84 |
1:17.40 |
2:06.35 |
|
2:44.34 |
|
|
Kolding SK |
2:36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Clara Carlquist |
2003 |
|
450 |
34.40 |
1:17.98 |
2:06.66 |
|
2:44.49 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Marie Zou Jensen |
2005 |
|
448 |
34.36 |
1:20.14 |
2:04.70 |
|
2:44.72 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Emilie Bie Bock |
2005 |
|
447 |
32.48 |
1:17.92 |
2:05.36 |
|
2:44.87 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
|
438 |
35.84 |
1:22.24 |
2:07.45 |
|
2:45.96 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
2:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Katrine Bech Poulsen |
2004 |
|
427 |
34.67 |
1:18.55 |
2:08.25 |
|
2:47.43 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Jazmin Jensen |
2005 |
|
425 |
36.75 |
1:21.49 |
2:07.41 |
|
2:47.73 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Anna Victoria Plassen |
2005 |
|
412 |
35.58 |
1:20.44 |
2:13.39 |
|
2:49.41 |
|
|
Vestkantsvømmerne |
2:43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Line Knudsen |
2005 |
|
403 |
37.44 |
1:24.70 |
2:12.84 |
|
2:50.69 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:46.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Karla Kristensen |
2005 |
|
393 |
35.28 |
1:19.85 |
2:11.14 |
|
2:52.09 |
|
|
Kolding SK |
2:41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
|
381 |
34.27 |
1:19.04 |
2:07.66 |
|
2:53.86 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Sarah Hansen |
2005 |
|
335 |
37.99 |
1:23.61 |
2:20.39 |
|
3:01.55 |
|
|
Kolding SK |
2:58.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Laura Rasmussen |
2005 |
|
220 |
49.42 |
1:42.85 |
2:38.16 |
|
3:28.64 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
3:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ellen Jensen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Afsl.ryg på mav v100 |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2007 |
Sponsor: Earth Control |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leah Emilie Stensaker Nilsen |
2006 |
|
535 |
33.84 |
1:13.52 |
2:00.73 |
|
2:35.27 |
|
|
Vestkantsvømmerne |
2:30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Karoline Hellesøe |
2006 |
|
383 |
35.01 |
1:20.03 |
2:13.73 |
|
2:53.65 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anna Mai Andersen |
2006 |
|
375 |
37.86 |
1:24.70 |
2:17.14 |
|
2:54.89 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sofie Karlov Nielsen |
2007 |
|
368 |
40.09 |
1:25.69 |
2:18.80 |
|
2:55.95 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:51.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Mille Holmberg |
2006 |
|
363 |
42.13 |
1:28.64 |
2:17.50 |
|
2:56.66 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nora Gombos |
2006 |
|
342 |
37.54 |
1:22.59 |
2:16.93 |
|
3:00.33 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:55.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ane Walmar |
2007 |
|
328 |
37.71 |
1:27.69 |
2:20.39 |
|
3:02.71 |
|
|
Swim Team Neptun |
2:56.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Laura Worm Glæsner |
2006 |
|
310 |
40.14 |
1:28.47 |
2:22.82 |
|
3:06.26 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:56.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Kira Wolter |
2007 |
|
293 |
43.22 |
1:37.01 |
2:27.40 |
|
3:09.85 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
3:08.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Line Bach-Henriksen |
2007 |
|
273 |
49.29 |
1:37.66 |
2:33.02 |
|
3:14.25 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
3:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Sarah Qvist |
2007 |
|
270 |
47.95 |
1:40.13 |
2:31.64 |
|
3:14.96 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
3:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Gabrielle Haahr Uhd |
2007 |
|
266 |
47.36 |
1:36.62 |
2:34.65 |
|
3:16.03 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
3:17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Freja Trasbo Vestergaard |
2006 |
|
261 |
46.61 |
1:37.39 |
2:37.89 |
|
3:17.23 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
3:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Eszter Vad |
2007 |
|
255 |
43.37 |
1:32.48 |
2:34.05 |
|
3:18.83 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
3:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Augusta Dalsgaard |
2007 |
|
242 |
46.87 |
1:37.14 |
2:35.34 |
|
3:22.27 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
3:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Sofie Damm Johansen |
2006 |
|
241 |
47.36 |
1:42.83 |
2:40.02 |
|
3:22.64 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lærke Jervelund |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Vejle Svømmeklub |
3:03.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sophia Jochumsen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Afsl.ryg på mav v100 |
|
Nyborg Svømmeklub |
3:11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2008-2019 |
Sponsor: Earth Control |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Rosa Ella Kjems |
2008 |
|
288 |
43.89 |
1:35.67 |
2:28.45 |
|
3:10.90 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
3:12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Frida Steen Mühring |
2009 |
|
213 |
44.19 |
1:36.79 |
2:43.01 |
|
3:30.94 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
3:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lea Timmermand |
2008 |
|
202 |
47.04 |
1:43.33 |
2:51.94 |
|
3:34.89 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
3:47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Katrine Vølund |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Brystben v25 |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nanna Steen Mühring |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Ej udadv fødder i br |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
24 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
19:27 |
|