Tulokset Polisen HEAD to Head 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatresultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen HEAD to Head 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Bröstsim Herrar ABC - Final 16 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Alexander Fardal |
1997 |
Egersund Svømmeklubb |
|
|
27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Kähr |
1995 |
Simklubben Neptun |
|
|
28.24 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tiit Matvejev |
1999 |
Kalevi Ujumiskool |
|
|
28.66 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Patric Ridell |
1993 |
Simklubben Neptun |
|
|
28.79 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Andreas Fürst |
1990 |
Väsby Simsällskap |
|
|
29.28 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
William Lernå |
2002 |
Väsby Simsällskap |
|
|
30.53 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vetle Sørdal |
2001 |
Egersund Svømmeklubb |
|
|
30.65 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marcus Johnsson |
2002 |
Väsby Simsällskap |
|
|
31.07 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Algot Lindwall |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
31.15 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Esbjörn Ohlsson |
1996 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
31.46 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-20 16:43:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Bröstsim Herrar ABC - Final 14-15 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marcus Nykvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malte Söderberg |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
|
|
31.63 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ragnar Simonsson |
2004 |
Väsby Simsällskap |
|
|
32.14 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
33.27 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.31 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Max Claesson |
2004 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
34.35 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alvin Johansson |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
35.85 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.14 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
36.60 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
John Zetterqvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
37.28 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-20 16:43:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Bröstsim Herrar ABC - Final 12-13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Swanson |
2006 |
Gävle Simsällskap |
|
|
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elton Söderberg |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
|
|
33.02 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Casper Rengart |
2006 |
Väsby Simsällskap |
|
|
34.83 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eddie Peng |
2007 |
Väsby Simsällskap |
|
|
35.72 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Junes Khattab |
2006 |
Väsby Simsällskap |
|
|
38.37 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oscar Andersson |
2007 |
Lidingö Simklubb |
|
|
38.68 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
39.06 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zacharias Sandström |
2007 |
Simklubben Neptun |
|
|
39.84 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gabriel Romero |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
40.62 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Henrik Fjellström |
2006 |
Väsby Simsällskap |
|
|
41.26 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-20 16:43:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-20 16:43:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|