Results for Student SM
Below are all results from the competition shown by session.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 4x100m IM Medley Mixed - Final |
|
|
Sponsor: |
Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
TIF 1 |
27 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
|
|
|
4:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Kertesz |
1996 |
|
-.-- |
28.10 |
1:02.21 |
|
|
|
1:02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Holmström |
1992 |
AH1392 |
+0.13 |
25.84 |
56.79 |
|
|
|
1:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
+0.33 |
31.44 |
1:09.44 |
|
|
|
3:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
+0.28 |
30.12 |
1:07.72 |
|
|
|
4:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linköping 1 |
26 |
Linköpings Universitets AIF SS |
|
|
|
|
|
4:18.27 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
Johannes Ålander |
1995 |
AC7995 |
-.-- |
29.21 |
1:03.28 |
|
|
|
1:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Andersson |
1993 |
AC1593 |
+0.10 |
25.78 |
57.24 |
|
|
|
2:00.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
+0.31 |
31.49 |
1:07.71 |
|
|
|
3:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
+0.22 |
32.97 |
1:10.04 |
|
|
|
4:18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Uttrarna lag 1 |
26 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
|
|
|
4:23.71 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
-.-- |
29.89 |
1:05.42 |
|
|
|
1:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Sjöberg |
1994 |
BV0494 |
+1.77 |
34.61 |
1:14.13 |
|
|
|
2:19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Thomée |
1993 |
AE3193 |
+0.47 |
26.81 |
1:01.66 |
|
|
|
3:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Andersson |
1995 |
AB9595 |
+0.29 |
27.98 |
1:02.50 |
|
|
|
4:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Uttrarna lag 2 |
25 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
|
|
|
4:41.96 |
+25.80 |
|
|
|
|
|
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
-.-- |
31.08 |
1:11.10 |
|
|
|
1:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
-.-- |
32.04 |
1:12.13 |
|
|
|
2:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saurabh Santosh Vernekar |
1994 |
|
-.-- |
28.67 |
1:06.73 |
|
|
|
3:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tobias Krüger |
1998 |
|
-.-- |
31.26 |
1:12.00 |
|
|
|
4:41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
TIF 2 |
27 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Philip Björklund |
1992 |
AG2192 |
-.-- |
30.28 |
1:05.13 |
|
|
|
1:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
+0.23 |
31.21 |
1:10.27 |
|
|
|
2:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
+0.17 |
30.72 |
1:10.10 |
|
|
|
3:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Svensson |
1992 |
AT9992 |
-0.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-16 20:47:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar - Final |
|
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mika Persson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.68 |
670 |
24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emil Möller |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.69 |
635 |
25.35 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Fabian Steen |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.69 |
623 |
25.52 |
+0.61 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
John Olsson |
1995 |
Halmstads SIF |
+0.78 |
|
25.73 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eric Witt |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
599 |
25.86 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Efrem Ghirmai |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.66 |
591 |
25.97 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Robin Sandgren |
1997 |
Halmstads SIF |
+0.64 |
583 |
26.09 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hugo Ingelhammar |
1991 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.72 |
561 |
26.42 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lucas Thomée |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
557 |
26.48 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Pontus Jörgensen |
1994 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.71 |
495 |
27.55 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Petter Lindahl |
1990 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.68 |
481 |
27.82 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Timmie Rydberg |
1996 |
Halmstads SIF |
+0.69 |
479 |
27.86 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alfred Lindén |
1997 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.74 |
470 |
28.02 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Niklas Inde |
1993 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.73 |
468 |
28.07 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johannes Lampela |
1992 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.77 |
467 |
28.08 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Johan Staflund |
1997 |
KTH SIM |
-.-- |
458 |
28.27 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Max Johansson |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.71 |
418 |
29.14 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jakob Helman |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.74 |
399 |
29.61 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
David Larsson |
1996 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.80 |
397 |
29.65 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Saurabh Santosh Vernekar |
1994 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.79 |
396 |
29.68 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Réan Kremer |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.79 |
360 |
30.63 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Carl Schiller |
1997 |
KTH SIM |
-.-- |
336 |
31.33 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Gabriel Rydén |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.79 |
|
31.51 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lorenzo Servedio |
1994 |
KTH SIM |
+0.88 |
313 |
32.10 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jayesh Khatri |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.84 |
182 |
38.44 |
+13.53 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan Florguin |
1987 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.77 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 10:23:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-15 19:13:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alba Forés |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.66 |
588 |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nike Kruners |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.73 |
542 |
29.90 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.69 |
532 |
30.08 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karolina Näsén |
1996 |
KTH SIM |
+0.67 |
527 |
30.17 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Annie Myrlander |
1995 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.76 |
519 |
30.33 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cassandra Tran |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.67 |
519 |
30.33 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kajsa Krämer |
1993 |
Linköpings Universitets AIF SS |
-.-- |
510 |
30.51 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lisa Rigby |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.78 |
508 |
30.54 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Christina Ekstedt |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.82 |
465 |
31.45 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Marie Hanson |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.64 |
|
31.56 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elin Berggren |
1996 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.73 |
459 |
31.59 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Felicia Nilsson |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.73 |
433 |
32.21 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Johanna Andersson |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
430 |
32.29 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Thelma Jöhncke |
1999 |
KTH SIM |
+0.77 |
378 |
33.69 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Isabell Norstedt |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
373 |
33.86 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nathalie Lindh |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.76 |
282 |
37.14 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 10:28:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 10:54:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Frisim Herrar - Final |
|
|
Sponsor: |
Malmsten, Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Holmström |
1992 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.66 |
710 |
22.71 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Fabian Steen |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.68 |
617 |
23.79 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mika Persson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.70 |
603 |
23.97 |
+1.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pontus Palmqvist |
1991 |
Halmstads SIF |
-.-- |
596 |
24.07 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hugo Cedervall |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.67 |
592 |
24.12 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Efrem Ghirmai |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.63 |
577 |
24.33 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Viktor Kertesz |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.69 |
557 |
24.62 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eric Witt |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.68 |
553 |
24.67 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
David Schön Svensson |
1993 |
Halmstads SIF |
+0.68 |
548 |
24.75 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
David Lind |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.68 |
547 |
24.76 |
+2.05 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Robin Sandgren |
1997 |
Halmstads SIF |
-.-- |
545 |
24.80 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mikael Blum |
1995 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.68 |
540 |
24.87 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gustav Thorstrand |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.79 |
526 |
25.09 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Johannes Ålander |
1995 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.73 |
520 |
25.18 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rasmus Nieminen |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.71 |
514 |
25.29 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Sundén |
1995 |
Halmstads SIF |
+0.68 |
512 |
25.32 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sten Ludvigsson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.78 |
488 |
25.72 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Johannes Lampela |
1992 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.78 |
485 |
25.77 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alfred Lindén |
1997 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
479 |
25.89 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jens Jacob Aabel Nordkvist |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.74 |
476 |
25.93 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mårten Petersson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.78 |
467 |
26.11 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Markus Wellmann |
1996 |
KTH SIM |
+0.72 |
466 |
26.13 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Max Johansson |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.70 |
451 |
26.41 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Erik Öjstedt |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.66 |
449 |
26.45 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Petter Lindahl |
1990 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.67 |
437 |
26.68 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Måns Tangvald |
1995 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.69 |
|
26.79 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jakob Svensson |
1992 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.83 |
427 |
26.89 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Christian Stigsson |
1992 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.76 |
410 |
27.27 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tobias Krüger |
1998 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
409 |
27.29 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Filipp Lernbo |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.75 |
391 |
27.69 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Erik Rådman |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.83 |
|
27.74 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Marco Ramos |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
371 |
28.18 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Carl Schiller |
1997 |
KTH SIM |
+0.69 |
356 |
28.57 |
+5.86 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Milan Sava |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.78 |
355 |
28.61 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Max Tangvald |
1993 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
350 |
28.74 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lorenzo Servedio |
1994 |
KTH SIM |
+0.86 |
347 |
28.82 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Réan Kremer |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.79 |
328 |
29.37 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
David Fransson |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.72 |
321 |
29.57 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Arvid Björemark |
1995 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.76 |
267 |
31.44 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Jonathan Florguin |
1987 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.80 |
262 |
31.66 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Karl Karlsson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
223 |
33.37 |
+10.66 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Akiho Tamura |
1989 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.83 |
222 |
33.44 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Jayesh Khatri |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
+1.72 |
|
36.19 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Oskar Friedrichsen |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
171 |
36.44 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
David Erlandsson |
1993 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.82 |
|
38.45 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Johan Staflund |
1997 |
KTH SIM |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 10:40:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 11:26:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Frisim Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
Malmsten, Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.71 |
580 |
27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frida Börnfors |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.76 |
578 |
27.52 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alba Forés |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
575 |
27.57 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linnea Almqvist |
1991 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.68 |
566 |
27.71 |
+0.22 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nike Kruners |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.72 |
553 |
27.93 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Louise Hjalmarsson |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.76 |
|
28.12 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofie Sjöberg |
1994 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
518 |
28.55 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elsa Ericsson |
1995 |
KTH SIM |
+0.70 |
511 |
28.68 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lisa Rigby |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.79 |
501 |
28.87 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Linnea Magnusson |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.74 |
499 |
28.90 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Marie Hanson |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.71 |
484 |
29.19 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Karolina Näsén |
1996 |
KTH SIM |
+0.71 |
|
29.31 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linnea Wranå |
1998 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.69 |
477 |
29.33 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lina Berggren |
1998 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.70 |
477 |
29.34 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elin Berggren |
1996 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.74 |
473 |
29.41 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Christina Ekstedt |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
449 |
29.93 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alma Dahlberg |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.76 |
446 |
29.99 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Johanna Andersson |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.75 |
|
30.21 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Thelma Jöhncke |
1999 |
KTH SIM |
+0.76 |
423 |
30.54 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maria Beck-Friis Lundholm |
1994 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.75 |
421 |
30.58 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Hanna Liljegren |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.78 |
397 |
31.18 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Isabell Norstedt |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.72 |
394 |
31.27 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Elin Önnestam |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
302 |
34.15 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Johanna Hjalte |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.58 |
|
34.26 |
+6.77 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Anna Sundelin |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.74 |
221 |
37.87 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Amalia Larsson Hurtig |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+1.00 |
169 |
41.43 |
+13.94 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nathalie Lindh |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 10:48:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-16 20:47:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Medley Herrar - Final |
|
|
Sponsor: |
Freker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Andersson |
1993 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.71 |
665 |
57.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustaf Mild |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.70 |
548 |
1:01.43 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johan Andersson |
1995 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.68 |
512 |
1:02.87 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gustav Thorstrand |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.74 |
493 |
1:03.63 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pontus Jörgensen |
1994 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.71 |
476 |
1:04.38 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Dominic Rivest |
2000 |
KTH SIM |
+0.71 |
|
1:07.76 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Niklas Inde |
1993 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.71 |
390 |
1:08.84 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Carl Schiller |
1997 |
KTH SIM |
+0.73 |
329 |
1:12.86 |
+15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tobias Krüger |
1998 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.79 |
309 |
1:14.39 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Karl Karlsson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.96 |
174 |
1:30.01 |
+32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saurabh Santosh Vernekar |
1994 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gabriel Rydén |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 11:03:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-16 20:47:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Medley Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
Freker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.74 |
628 |
1:05.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.69 |
570 |
1:08.15 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lina Rosvall |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.70 |
555 |
1:08.76 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Thelma Jöhncke |
1999 |
KTH SIM |
+0.79 |
373 |
1:18.49 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofia Johannesson |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 11:06:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 11:06:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 4x50m Medley Herrar - Final |
|
|
Sponsor: |
Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Halmstad 1 |
28 |
Halmstads SIF |
|
|
638 |
|
|
1:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Pontus Palmqvist |
1991 |
AV7391 |
+0.71 |
26.60 |
|
|
|
|
26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Ackermann |
1995 |
AN8195 |
+0.13 |
29.10 |
|
|
|
|
55.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
John Olsson |
1995 |
AG0795 |
+0.26 |
25.10 |
|
|
|
|
1:20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Schön Svensson |
1993 |
AD8993 |
+0.12 |
24.21 |
|
|
|
|
1:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
TIF 1 |
27 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
632 |
|
|
1:45.35 |
+0.34 |
|
|
|
|
|
Emil Möller |
1994 |
AJ5994 |
+0.69 |
27.64 |
|
|
|
|
27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Kertesz |
1996 |
|
+0.22 |
30.39 |
|
|
|
|
58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mika Persson |
1998 |
AM7798 |
+0.44 |
25.15 |
|
|
|
|
1:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Holmström |
1992 |
AH1392 |
+0.05 |
22.17 |
|
|
|
|
1:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linköping 1 |
28 |
Linköpings Universitets AIF SS |
|
|
564 |
|
|
1:49.46 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
Anton Andersson |
1993 |
AC1593 |
+0.66 |
27.83 |
|
|
|
|
27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johannes Ålander |
1995 |
AC7995 |
+0.23 |
32.02 |
|
|
|
|
59.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Ingelhammar |
1991 |
AN3791 |
+0.14 |
25.52 |
|
|
|
|
1:25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Cedervall |
1997 |
AA0197 |
+0.27 |
24.09 |
|
|
|
|
1:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Uttrarna lag 1 |
26 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
558 |
|
|
1:49.83 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
Lucas Thomée |
1993 |
AE3193 |
+0.67 |
27.80 |
|
|
|
|
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Andersson |
1995 |
AB9595 |
+0.28 |
31.70 |
|
|
|
|
59.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Efrem Ghirmai |
1996 |
AC1396 |
+0.25 |
25.80 |
|
|
|
|
1:25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikael Blum |
1995 |
AC0595 |
+0.07 |
24.53 |
|
|
|
|
1:49.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
TIF 2 |
25 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
522 |
|
|
1:52.27 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
+0.65 |
28.96 |
|
|
|
|
28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Mild |
1997 |
AE6397 |
+0.44 |
31.05 |
|
|
|
|
1:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Thorstrand |
1994 |
AL2994 |
-0.04 |
27.14 |
|
|
|
|
1:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Lind |
1994 |
AK6994 |
+0.30 |
25.12 |
|
|
|
|
1:52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Uttrarna lag 2 |
25 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
490 |
|
|
1:54.70 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
Saurabh Santosh Vernekar |
1994 |
|
+0.71 |
30.17 |
|
|
|
|
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pontus Jörgensen |
1994 |
AB9794 |
+0.14 |
32.28 |
|
|
|
|
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fabian Steen |
1996 |
AH9596 |
+0.44 |
26.69 |
|
|
|
|
1:29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alfred Lindén |
1997 |
AN6797 |
+0.52 |
25.56 |
|
|
|
|
1:54.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TIF 3 |
29 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
449 |
|
|
1:58.08 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
Mårten Petersson |
1998 |
AK8998 |
+0.82 |
31.39 |
|
|
|
|
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Helman |
1996 |
AU1396 |
+0.64 |
34.57 |
|
|
|
|
1:05.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petter Lindahl |
1990 |
AB4990 |
+0.20 |
27.36 |
|
|
|
|
1:33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Lind |
1994 |
AK6994 |
+0.18 |
24.76 |
|
|
|
|
1:58.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
KTH 1 |
23 |
KTH SIM |
|
|
403 |
|
|
2:02.42 |
+17.41 |
|
|
|
|
|
Markus Wellmann |
1996 |
|
+0.70 |
30.87 |
|
|
|
|
30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dominic Rivest |
2000 |
|
+0.14 |
34.16 |
|
|
|
|
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Staflund |
1997 |
AE7197 |
+0.69 |
28.45 |
|
|
|
|
1:33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Schiller |
1997 |
AE1197 |
+0.47 |
28.94 |
|
|
|
|
2:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Uttrarna lag 3 |
26 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
292 |
|
|
2:16.23 |
+31.22 |
|
|
|
|
|
Tobias Krüger |
1998 |
|
+0.76 |
34.52 |
|
|
|
|
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jayesh Khatri |
1993 |
|
+0.27 |
42.40 |
|
|
|
|
1:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Måns Tangvald |
1995 |
AN3595 |
+0.19 |
30.05 |
|
|
|
|
1:46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Réan Kremer |
1996 |
|
+0.62 |
29.26 |
|
|
|
|
2:16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Electro Seamen Strikes Back |
27 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
238 |
|
|
2:25.92 |
+40.91 |
|
|
|
|
|
Oskar Friedrichsen |
1996 |
|
+0.82 |
51.52 |
|
|
|
|
51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marco Ramos |
1993 |
AD7193 |
|
35.06 |
|
|
|
|
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johannes Lampela |
1992 |
AN4392 |
+0.12 |
28.02 |
|
|
|
|
1:54.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Björemark |
1995 |
|
+0.43 |
31.32 |
|
|
|
|
2:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 11:16:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 4x50m Medley Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
TIF 1 |
25 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
594 |
|
|
2:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
+0.71 |
31.62 |
|
|
|
|
31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
+0.23 |
35.57 |
|
|
|
|
1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
+0.34 |
28.73 |
|
|
|
|
1:35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Börnfors |
1994 |
AP9494 |
+0.19 |
26.88 |
|
|
|
|
2:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linköping 1 |
26 |
Linköpings Universitets AIF SS |
|
|
576 |
|
|
2:04.08 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
Kajsa Krämer |
1993 |
AH6693 |
+0.72 |
33.14 |
|
|
|
|
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
+0.21 |
33.65 |
|
|
|
|
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Annie Myrlander |
1995 |
AB5295 |
+0.18 |
29.68 |
|
|
|
|
1:36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
+0.40 |
27.61 |
|
|
|
|
2:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Uttrarna lag 1 |
25 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
524 |
|
|
2:08.07 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
+0.64 |
31.08 |
|
|
|
|
31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
+0.25 |
37.26 |
|
|
|
|
1:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
+0.34 |
31.59 |
|
|
|
|
1:39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Sjöberg |
1994 |
BV0494 |
+0.16 |
28.14 |
|
|
|
|
2:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linköping 2 |
25 |
Linköpings Universitets AIF SS |
|
|
498 |
|
|
2:10.28 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
+0.72 |
34.63 |
|
|
|
|
34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
+0.03 |
33.82 |
|
|
|
|
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
+0.17 |
31.67 |
|
|
|
|
1:40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Beck-Friis Lundholm |
1994 |
AE2694 |
+0.33 |
30.16 |
|
|
|
|
2:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
TIF 2 |
28 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
475 |
|
|
2:12.28 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
+0.76 |
33.19 |
|
|
|
|
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Andersson |
1997 |
AC8497 |
+0.47 |
38.94 |
|
|
|
|
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Almqvist |
1991 |
BS1891 |
+0.24 |
31.53 |
|
|
|
|
1:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Magnusson |
1996 |
AG6296 |
+0.13 |
28.62 |
|
|
|
|
2:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
TIF 3 |
24 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
351 |
|
|
2:26.35 |
+23.55 |
|
|
|
|
|
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
+0.69 |
38.52 |
|
|
|
|
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Sundelin |
1997 |
AV8897 |
+0.29 |
45.49 |
|
|
|
|
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Nilsson |
1995 |
BK3295 |
+0.40 |
31.86 |
|
|
|
|
1:55.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
+0.23 |
30.48 |
|
|
|
|
2:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 11:20:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar - Final |
|
|
Sponsor: |
Malmsten, Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Max Ackermann |
1995 |
Halmstads SIF |
+0.65 |
638 |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mika Persson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.71 |
620 |
29.61 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Möller |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.73 |
537 |
31.05 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tobias Henriksson |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.67 |
532 |
31.16 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gustaf Mild |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.63 |
524 |
31.31 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johan Andersson |
1995 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.66 |
505 |
31.69 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Pontus Jörgensen |
1994 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.72 |
|
32.24 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jens Jacob Aabel Nordkvist |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.74 |
468 |
32.50 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jakob Sundén |
1995 |
Halmstads SIF |
+0.70 |
466 |
32.55 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Erik Öjstedt |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.67 |
454 |
32.84 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johannes Lampela |
1992 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.79 |
442 |
33.14 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Max Johansson |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.73 |
|
33.29 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dominic Rivest |
2000 |
KTH SIM |
+0.68 |
434 |
33.34 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lucas Thomée |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.69 |
421 |
33.67 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johan Staflund |
1997 |
KTH SIM |
+0.75 |
398 |
34.31 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Helman |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.73 |
394 |
34.44 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tobias Krüger |
1998 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.81 |
|
34.74 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
David Fransson |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.71 |
368 |
35.21 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Marco Ramos |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.77 |
361 |
35.43 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Max Tangvald |
1993 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.77 |
351 |
35.77 |
+6.45 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
David Larsson |
1996 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.88 |
346 |
35.96 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Milan Sava |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.77 |
323 |
36.77 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Karl Karlsson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.86 |
188 |
44.04 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alfred Lindén |
1997 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 11:50:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-15 19:16:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
Malmsten, Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.70 |
628 |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.70 |
577 |
34.39 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lina Berggren |
1998 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.71 |
574 |
34.45 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frida Börnfors |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.76 |
569 |
34.55 |
+1.11 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lina Rosvall |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.70 |
549 |
34.97 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maria Beck-Friis Lundholm |
1994 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.71 |
399 |
38.88 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Johanna Andersson |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.83 |
390 |
39.18 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lisa Grönlund |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.71 |
349 |
40.67 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna Sundelin |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.75 |
253 |
45.24 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karolina Näsén |
1996 |
KTH SIM |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 11:53:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 12:17:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Frisim Herrar - Final |
|
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Holmström |
1992 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.71 |
751 |
49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hugo Cedervall |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.63 |
619 |
52.71 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Andersson |
1993 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.69 |
618 |
52.75 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Robin Sandgren |
1997 |
Halmstads SIF |
+0.64 |
564 |
54.37 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Philip Björklund |
1992 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.70 |
536 |
55.29 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustav Thorstrand |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.72 |
534 |
55.36 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rasmus Nieminen |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.75 |
523 |
55.77 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eric Witt |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.71 |
521 |
55.82 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hugo Ingelhammar |
1991 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.77 |
520 |
55.86 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gustaf Mild |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.70 |
505 |
56.43 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Erik Öjstedt |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.68 |
460 |
58.19 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Petter Lindahl |
1990 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.75 |
444 |
58.87 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Erik Rådman |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.87 |
392 |
1:01.40 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Carl Schiller |
1997 |
KTH SIM |
+0.71 |
344 |
1:04.10 |
+14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Max Tangvald |
1993 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.75 |
289 |
1:07.94 |
+18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
David Lind |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viktor Kertesz |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tobias Krüger |
1998 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Måns Tangvald |
1995 |
Chalmers Studentkår IS |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 12:02:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 12:19:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.74 |
607 |
59.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Louise Hjalmarsson |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.74 |
547 |
1:01.41 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Almqvist |
1991 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.69 |
529 |
1:02.10 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Sjöberg |
1994 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.71 |
520 |
1:02.48 |
+3.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Ericsson |
1995 |
KTH SIM |
+0.73 |
519 |
1:02.49 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Thelma Jöhncke |
1999 |
KTH SIM |
+0.77 |
420 |
1:07.06 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maria Beck-Friis Lundholm |
1994 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.75 |
361 |
1:10.57 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 12:07:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 12:20:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar - Final |
|
|
Sponsor: |
Freker, Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pontus Palmqvist |
1991 |
Halmstads SIF |
+0.72 |
582 |
26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Efrem Ghirmai |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.64 |
555 |
27.03 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
John Olsson |
1995 |
Halmstads SIF |
+0.71 |
541 |
27.26 |
+0.66 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lucas Thomée |
1993 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.66 |
489 |
28.20 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sten Ludvigsson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.65 |
467 |
28.63 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saurabh Santosh Vernekar |
1994 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.56 |
451 |
28.96 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rasmus Nieminen |
1997 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.68 |
405 |
30.01 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
David Lind |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.73 |
403 |
30.06 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Markus Wellmann |
1996 |
KTH SIM |
+0.72 |
368 |
31.00 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Svensson |
1992 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.70 |
367 |
31.03 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Filipp Lernbo |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.74 |
326 |
32.27 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
David Larsson |
1996 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.81 |
301 |
33.15 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Carl Schiller |
1997 |
KTH SIM |
+0.71 |
285 |
33.73 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lorenzo Servedio |
1994 |
KTH SIM |
+0.72 |
244 |
35.54 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gabriel Rydén |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.79 |
224 |
36.54 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Karl Karlsson |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.92 |
144 |
42.36 |
+15.76 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emil Möller |
1994 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 12:24:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 12:25:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Ryggsim Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
Freker, Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.70 |
589 |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nike Kruners |
1996 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.74 |
530 |
31.71 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Wranå |
1998 |
Chalmers Studentkår IS |
+0.66 |
508 |
32.16 |
+1.55 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elsa Ericsson |
1995 |
KTH SIM |
+0.73 |
472 |
32.96 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kajsa Krämer |
1993 |
Linköpings Universitets AIF SS |
+0.69 |
466 |
33.10 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cassandra Tran |
1997 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.65 |
|
34.10 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alma Dahlberg |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.74 |
361 |
36.02 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hanna Liljegren |
1998 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.72 |
354 |
36.28 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elin Önnestam |
1996 |
Teknologkårens IF LTH |
+0.71 |
285 |
38.97 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Felicia Nilsson |
1995 |
Teknologkårens IF LTH |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-04-13 12:28:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-16 20:47:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 6x50m Frisim Mixed - Final |
|
|
Sponsor: |
Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Linköping 1 |
26 |
Linköpings Universitets AIF SS |
|
|
|
|
|
2:34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
Anton Andersson |
1993 |
AC1593 |
+0.69 |
24.36 |
|
|
|
|
24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Cedervall |
1997 |
AA0197 |
+0.25 |
23.82 |
|
|
|
|
48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johannes Ålander |
1995 |
AC7995 |
+0.22 |
24.61 |
|
|
|
|
1:12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annie Myrlander |
1995 |
AB5295 |
+0.12 |
27.48 |
|
|
|
|
1:40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
+0.16 |
27.22 |
|
|
|
|
2:07.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
+0.35 |
27.47 |
|
|
|
|
2:34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Uttrarna lag 1 |
25 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
|
|
|
2:35.74 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
Efrem Ghirmai |
1996 |
AC1396 |
+0.67 |
24.35 |
|
|
|
|
24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Sjöberg |
1994 |
BV0494 |
+0.25 |
28.15 |
|
|
|
|
52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
+0.33 |
27.67 |
|
|
|
|
1:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
+0.39 |
27.66 |
|
|
|
|
1:47.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fabian Steen |
1996 |
AH9596 |
+0.45 |
23.75 |
|
|
|
|
2:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikael Blum |
1995 |
AC0595 |
+0.21 |
24.16 |
|
|
|
|
2:35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
TIF 2 |
27 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
|
|
|
2:37.79 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
Viktor Kertesz |
1996 |
|
+0.70 |
24.79 |
|
|
|
|
24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
David Lind |
1994 |
AK6994 |
+0.18 |
24.28 |
|
|
|
|
49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Magnusson |
1996 |
AG6296 |
+0.35 |
28.42 |
|
|
|
|
1:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
+0.22 |
27.46 |
|
|
|
|
1:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
+0.18 |
28.14 |
|
|
|
|
2:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Philip Björklund |
1992 |
AG2192 |
+0.27 |
24.70 |
|
|
|
|
2:37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linköping 2 |
28 |
Linköpings Universitets AIF SS |
|
|
|
|
|
2:43.75 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
Hugo Ingelhammar |
1991 |
AN3791 |
+0.73 |
24.92 |
|
|
|
|
24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Nieminen |
1997 |
AC5597 |
+0.19 |
25.36 |
|
|
|
|
50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Larsson |
1996 |
AH7196 |
+0.32 |
27.54 |
|
|
|
|
1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
+0.17 |
29.00 |
|
|
|
|
1:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajsa Krämer |
1993 |
AH6693 |
+0.28 |
28.30 |
|
|
|
|
2:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
+0.34 |
28.63 |
|
|
|
|
2:43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
TIF 3 |
25 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
|
|
|
2:46.29 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
Gustav Thorstrand |
1994 |
AL2994 |
+0.75 |
25.09 |
|
|
|
|
25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
+0.38 |
25.56 |
|
|
|
|
50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Dahlberg |
1996 |
AI0896 |
+0.54 |
30.93 |
|
|
|
|
1:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
+0.23 |
29.13 |
|
|
|
|
1:50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Nilsson |
1995 |
BK3295 |
+0.56 |
30.27 |
|
|
|
|
2:20.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Mild |
1997 |
AE6397 |
+0.19 |
25.31 |
|
|
|
|
2:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Uttrarna lag 2 |
26 |
Chalmers Studentkår IS |
|
|
|
|
|
2:47.65 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
Pontus Jörgensen |
1994 |
AB9794 |
+0.71 |
26.11 |
|
|
|
|
26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
+0.38 |
29.80 |
|
|
|
|
55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
+0.28 |
29.45 |
|
|
|
|
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
+0.01 |
28.38 |
|
|
|
|
1:53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Rådman |
1993 |
AW1593 |
+0.30 |
27.65 |
|
|
|
|
2:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Måns Tangvald |
1995 |
AN3595 |
+0.25 |
26.26 |
|
|
|
|
2:47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
KTH 1 |
25 |
KTH SIM |
|
|
|
|
|
2:49.26 |
+14.30 |
|
|
|
|
|
Markus Wellmann |
1996 |
|
+0.73 |
26.22 |
|
|
|
|
26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Staflund |
1997 |
AE7197 |
+0.50 |
27.28 |
|
|
|
|
53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lorenzo Servedio |
1994 |
|
+1.30 |
28.34 |
|
|
|
|
1:21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
+0.42 |
28.51 |
|
|
|
|
1:50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thelma Jöhncke |
1999 |
AN5699 |
+1.29 |
30.10 |
|
|
|
|
2:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
+0.28 |
28.81 |
|
|
|
|
2:49.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
TIF 4 |
29 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
|
|
|
2:57.30 |
+22.34 |
|
|
|
|
|
Petter Lindahl |
1990 |
AB4990 |
+0.72 |
26.98 |
|
|
|
|
26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Svensson |
1992 |
AT9992 |
-0.01 |
26.35 |
|
|
|
|
53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
+0.29 |
31.38 |
|
|
|
|
1:24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Johannesson |
1996 |
BL4296 |
+0.44 |
32.88 |
|
|
|
|
1:57.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nathalie Lindh |
1998 |
BF5498 |
+0.37 |
33.93 |
|
|
|
|
2:31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Öjstedt |
1995 |
AO6995 |
+0.27 |
25.78 |
|
|
|
|
2:57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
TIF 5 |
25 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
|
|
|
3:10.76 |
+35.80 |
|
|
|
|
|
Gabriel Rydén |
1995 |
AF5795 |
+0.78 |
29.24 |
|
|
|
|
29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mårten Petersson |
1998 |
AK8998 |
+0.24 |
25.46 |
|
|
|
|
54.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Grönlund |
1994 |
AE8694 |
+0.20 |
34.06 |
|
|
|
|
1:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
+0.42 |
35.84 |
|
|
|
|
2:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Sundelin |
1997 |
AV8897 |
+0.22 |
37.43 |
|
|
|
|
2:42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Fransson |
1997 |
AB8197 |
+0.26 |
28.73 |
|
|
|
|
3:10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
TIF 6 |
32 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
|
|
|
3:31.55 |
+56.59 |
|
|
|
|
|
Christian Stigsson |
1992 |
AZ1392 |
+0.76 |
27.27 |
|
|
|
|
27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan Florguin |
1987 |
|
+0.59 |
32.01 |
|
|
|
|
59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaja Horvat |
1993 |
|
+0.19 |
37.01 |
|
|
|
|
1:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amalia Larsson Hurtig |
1995 |
|
+0.49 |
42.29 |
|
|
|
|
2:18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Hjalte |
1994 |
BY6494 |
+0.32 |
34.62 |
|
|
|
|
2:53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
David Erlandsson |
1993 |
|
+0.08 |
38.35 |
|
|
|
|
3:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
TIF 1 |
28 |
Teknologkårens IF LTH |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Mika Persson |
1998 |
AM7798 |
+0.70 |
23.87 |
|
|
|
|
23.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Möller |
1994 |
AJ5994 |
-0.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Almqvist |
1991 |
BS1891 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Börnfors |
1994 |
AP9494 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
+0.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Holmström |
1992 |
AH1392 |
+0.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 13:02:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|