Results for Arena Helsinki Swim Meet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Mäkelänrinne |
Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 1, 2019 to Apr 2, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 100m Butterfly Men - A Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Riku Pöytäkivi |
1993 |
Finland |
+0.66 |
798 |
53.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niko Mäkelä |
1998 |
Finland |
+0.62 |
780 |
54.11 |
+0.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alex Ahtiainen |
2001 |
Ujumise Spordiklubi |
+0.65 |
774 |
54.24 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Louis Croenen |
1994 |
Flanders |
+0.72 |
764 |
54.49 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sergey Kuznetsov |
2000 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
749 |
54.85 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cevin Anders Siim |
1997 |
Audentese Spordiklubi |
+0.60 |
741 |
55.05 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oskar Hoff |
1998 |
Landskrona Simsällskap |
+0.69 |
738 |
55.11 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Daniel Räisänen |
1999 |
Täby Sim |
+0.63 |
674 |
56.81 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2019-04-02 19:03:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 100m Butterfly Men - B Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marcus Forsel |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.67 |
635 |
57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.67 |
622 |
58.35 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nikita Karatsevski |
2003 |
Orca Swim Club |
+0.67 |
609 |
58.76 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
+0.63 |
594 |
59.25 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristjan Adamson |
2000 |
Kalevi Ujumiskool |
+0.65 |
592 |
59.32 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Artur Tobler |
2004 |
ESTONIA |
|
584 |
59.57 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Wäinö Koskinen |
2002 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
583 |
59.63 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexander Kislitsyn |
2001 |
Swimming Jyväskylä |
+0.63 |
562 |
1:00.34 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2019-04-02 19:03:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-02 19:03:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|