Results for Prisma-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
Kilpailu | Prisma-uinnit 2019 | Tulostuspivmr | 26 tammikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kirkkonummi | Tulostusaika | 17:00 | |||
Jrjestj | Gladius Kirkkonummi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 26 tammikuu 2019 |
Laji 5, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: Helsingin makkaratehdas |
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 |
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Nikita Dzura | 2010 | Uimaseura Helsinki | 44.82 | 1:36.51 | |||||
2 | Vadim Nikolashin | 2010 | Uimaseura Helsinki | 46.48 | 1:41.26 | |||||
3 | Nooa Koskela | 2009 | Cetus Espoo | 1:03.72 | 2:02.84 | |||||
Laji 5, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
Sponsori: Helsingin makkaratehdas |
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 |
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Samu Uljas | 2007 | Cetus Espoo | 51.57 | 1:41.67 | |||||
2 | Eino Lantto | 2008 | Cetus Espoo | 52.21 | 1:48.68 | |||||
3 | Kaspar Ragnar Markus Varik | 2007 | Gladius Kirkkonummi | 52.09 | 1:49.84 | |||||
4 | Atte Malinen | 2008 | Cetus Espoo | 53.89 | 1:54.26 | |||||
5 | Onni Harja | 2008 | Cetus Espoo | 58.04 | 2:00.88 | |||||
- | Mario Valero de la Iglesia | 2008 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Mikael Kulay | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 9.4 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
- | Voitto Vuorenjuuri | 2007 | Gladius Kirkkonummi | DSQ | ||||||
SW 7.5 Jalkater sisnpin potkussa | ||||||||||
Laji 5, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Sponsori: Helsingin makkaratehdas |
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 |
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Risto Kallstrm | 2006 | Cetus Espoo | 33.20 | 1:12.94 | |||||
2 | Evan Mustonen | 2005 | Cetus Espoo | 39.28 | 1:24.63 | |||||
3 | Aarne Nuutinen | 2006 | Cetus Espoo | 43.36 | 1:27.83 | |||||
4 | Artem Haikara | 2005 | Cetus Espoo | 42.60 | 1:35.57 | |||||
5 | Aki Eveli | 2006 | Cetus Espoo | 45.16 | 1:39.57 | |||||
6 | Matti Vahtola | 2006 | Cetus Espoo | 46.38 | 1:41.18 | |||||
7 | Niilo Harja | 2006 | Cetus Espoo | 50.66 | 1:43.88 | |||||
8 | Niilo Helkearo | 2006 | Cetus Espoo | 51.92 | 1:52.26 | |||||
Laji 5, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
Sponsori: Helsingin makkaratehdas |
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 |
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Mikael Laakso | 1997 | Hyvinkn Uimaseura | 25.68 | 56.72 | |||||
2 | Henri Koski | 2000 | Gladius Kirkkonummi | 29.62 | 1:04.19 | |||||
3 | Eetu Nrhi | 1998 | Octopus Lohja | 30.37 | 1:05.29 | |||||
4 | Heikki Vkevinen | 2002 | Gladius Kirkkonummi | 32.78 | 1:10.46 | |||||
5 | Kaius Kulmala | 2004 | Simmis Grani | 35.13 | 1:14.35 | |||||
6 | Yufei Meng | 2004 | Simmis Grani | 33.20 | 1:14.69 | |||||
7 | Karri Suuronen | 2003 | Cetus Espoo | 35.01 | 1:15.75 | |||||
8 | Joonas Patrik Pylvninen | 2004 | Cetus Espoo | 35.86 | 1:18.28 | |||||
- | Mikael Koponen | 1986 | Helsingin Uimarit | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 26 tammikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Gladius Kirkkonummi | Tulostusaika | 17:00 |