Resultater for DM Ã…rgang Kortbane
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
DM-K Årgang |
|
Udskriftsdato |
01 februar 2019 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
18:04 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 februar 2019 |
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Falka Tind |
2006 |
|
698 |
34.33 |
1:11.39 |
1:49.40 |
|
2:25.59 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
|
640 |
34.89 |
1:12.87 |
1:51.22 |
|
2:29.82 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Naja Færgemann |
2006 |
|
638 |
35.94 |
1:13.96 |
1:52.44 |
|
2:30.02 |
|
|
H2Odense |
2:38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Clara Kapke |
2006 |
|
634 |
34.34 |
1:12.13 |
1:51.30 |
|
2:30.33 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alba Mantoni |
2006 |
|
628 |
35.59 |
1:13.75 |
1:53.25 |
|
2:30.77 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mille Frydendahl |
2006 |
|
628 |
34.92 |
1:12.64 |
1:52.03 |
|
2:30.80 |
|
|
Slangerup Svømmeklub |
2:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
|
616 |
35.49 |
1:13.28 |
1:52.99 |
|
2:31.71 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
|
612 |
34.31 |
1:12.66 |
1:53.16 |
|
2:32.08 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Caroline Lærke Hyltoft |
2006 |
|
600 |
35.73 |
1:14.48 |
1:53.80 |
|
2:33.12 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Agnete Boelt |
2006 |
|
594 |
34.64 |
1:13.72 |
1:53.81 |
|
2:33.56 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Astrid Mulipola |
2006 |
|
593 |
35.10 |
1:13.92 |
1:54.55 |
|
2:33.68 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Julie Brix Østergaard |
2006 |
|
585 |
35.80 |
1:14.83 |
1:56.04 |
|
2:34.37 |
|
|
Køge Svømmeklub |
2:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Silje Mathiasen |
2006 |
|
583 |
36.49 |
1:15.90 |
1:55.32 |
|
2:34.57 |
|
|
SVØM Korsør |
2:38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lara Smerdal |
2006 |
|
572 |
36.95 |
1:17.12 |
1:57.94 |
|
2:35.50 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Karoline Kjelstrup |
2006 |
|
558 |
36.09 |
1:16.78 |
1:57.47 |
|
2:36.87 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
|
551 |
36.27 |
1:16.37 |
1:57.55 |
|
2:37.49 |
|
|
Greve Svømmeklub |
2:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Siv Reimer |
2006 |
|
547 |
35.92 |
1:14.84 |
1:56.28 |
|
2:37.84 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
|
546 |
35.12 |
1:15.45 |
1:57.68 |
|
2:38.01 |
|
|
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
2:47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
|
545 |
37.14 |
1:17.05 |
1:57.79 |
|
2:38.04 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
|
534 |
38.11 |
1:18.58 |
1:59.93 |
|
2:39.15 |
|
|
Solrød Svømmeklub |
2:39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Anna Bach |
2006 |
|
523 |
38.09 |
1:19.05 |
2:00.14 |
|
2:40.24 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
|
515 |
37.23 |
1:17.07 |
1:59.00 |
|
2:41.02 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
|
510 |
36.58 |
1:17.57 |
2:00.14 |
|
2:41.56 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Alma Lind Babin |
2006 |
|
508 |
39.02 |
1:20.37 |
2:01.47 |
|
2:41.82 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
|
498 |
37.96 |
1:19.91 |
2:01.97 |
|
2:42.89 |
|
|
Tune I.F. Svømmeafdeling |
2:42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
|
492 |
37.80 |
1:19.38 |
2:02.28 |
|
2:43.51 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:47.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Aia Caroline Abel |
2006 |
|
489 |
38.75 |
1:20.26 |
2:02.35 |
|
2:43.90 |
|
|
Svømmeklubben Nord |
2:47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Clara Hejndorff Bøgsted |
2006 |
|
487 |
37.29 |
1:18.26 |
2:01.51 |
|
2:44.09 |
|
|
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
2:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
|
481 |
39.96 |
1:21.85 |
2:03.78 |
|
2:44.76 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
|
479 |
39.28 |
1:20.97 |
2:03.44 |
|
2:45.04 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:46.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Iben Lund Nielsen |
2006 |
|
475 |
37.46 |
1:17.30 |
2:02.17 |
|
2:45.49 |
|
|
Næstved IF |
2:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Jaqueline Haack |
2006 |
|
471 |
38.18 |
1:20.55 |
2:04.13 |
|
2:45.91 |
|
|
Solrød Svømmeklub |
2:43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Maica Jensen |
2006 |
|
461 |
38.74 |
1:21.68 |
2:04.79 |
|
2:47.14 |
|
|
Hvidovre Svømmeklub |
2:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
|
433 |
40.33 |
1:23.65 |
2:07.56 |
|
2:50.67 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
2:40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Fenja Romanski |
2005 |
|
777 |
33.31 |
1:08.86 |
1:45.51 |
|
2:20.45 |
|
|
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
2:24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
|
777 |
33.01 |
1:08.67 |
1:45.20 |
|
2:20.45 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Malou Sejr |
2005 |
|
750 |
33.23 |
1:09.21 |
1:45.84 |
|
2:22.14 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Annabella Marie Lauritzen |
2005 |
|
716 |
33.57 |
1:10.09 |
1:47.45 |
|
2:24.33 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
|
669 |
34.15 |
1:10.96 |
1:49.41 |
|
2:27.62 |
|
|
Hvidovre Svømmeklub |
2:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
|
663 |
34.61 |
1:12.14 |
1:50.68 |
|
2:28.10 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Signe Vestergaard Jensen |
2005 |
|
659 |
35.32 |
1:13.48 |
1:51.64 |
|
2:28.37 |
|
|
Ikast Svømmeklub |
2:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sandy Ngoc Hoang Tran |
2005 |
|
659 |
34.13 |
1:11.87 |
1:50.53 |
|
2:28.41 |
|
|
H2Odense |
2:36.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ida Jacobsen |
2005 |
|
656 |
33.57 |
1:10.94 |
1:49.71 |
|
2:28.59 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Amalie Tolderlund |
2005 |
|
652 |
34.72 |
1:12.73 |
1:51.41 |
|
2:28.87 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Rebecca Petersen |
2005 |
|
645 |
34.67 |
1:13.07 |
1:51.41 |
|
2:29.41 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Josephine Thomsen |
2005 |
|
645 |
34.74 |
1:11.95 |
1:50.90 |
|
2:29.47 |
|
|
Herlev Svømning |
2:28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
|
631 |
34.21 |
1:12.65 |
1:52.15 |
|
2:30.56 |
|
|
Roskilde Svømning |
2:34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
|
630 |
34.79 |
1:12.86 |
1:51.95 |
|
2:30.59 |
|
|
Tune I.F. Svømmeafdeling |
2:30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Alma Olivarius |
2005 |
|
623 |
36.25 |
1:15.34 |
1:54.15 |
|
2:31.20 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Lise Refsgaard |
2005 |
|
620 |
35.21 |
1:13.52 |
1:52.34 |
|
2:31.44 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Catrine Porsdal |
2005 |
|
619 |
35.67 |
1:14.18 |
1:53.88 |
|
2:31.53 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Stine Mejdahl |
2005 |
|
615 |
35.67 |
1:13.94 |
1:53.30 |
|
2:31.86 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
|
606 |
35.06 |
1:13.44 |
1:53.81 |
|
2:32.59 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Ester Lauritsen |
2005 |
|
605 |
36.36 |
1:15.36 |
1:54.67 |
|
2:32.68 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Anna Varming |
2005 |
|
599 |
35.78 |
1:14.57 |
1:54.40 |
|
2:33.20 |
|
|
Viborg Svømme Klub |
2:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
|
593 |
35.86 |
1:14.59 |
1:54.39 |
|
2:33.71 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Josefine Nielsen |
2005 |
|
592 |
35.78 |
1:14.35 |
1:54.76 |
|
2:33.76 |
|
|
Frederiksværk Svømmeklub |
2:33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
|
589 |
35.44 |
1:14.34 |
1:54.42 |
|
2:34.07 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
2:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
|
583 |
35.48 |
1:14.51 |
1:54.96 |
|
2:34.56 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
|
579 |
36.31 |
1:15.99 |
1:56.47 |
|
2:34.92 |
|
|
Næstved IF |
2:37.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Cassandra Spring |
2005 |
|
576 |
37.03 |
1:16.44 |
1:56.82 |
|
2:35.18 |
|
|
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
2:35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
|
573 |
36.46 |
1:16.41 |
1:56.11 |
|
2:35.45 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
|
571 |
37.32 |
1:17.14 |
1:56.31 |
|
2:35.64 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
2:39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Karoline Iversen |
2005 |
|
571 |
36.92 |
1:16.80 |
1:57.40 |
|
2:35.67 |
|
|
Svømmeklubben Nord |
2:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Camilla Porsdal |
2005 |
|
566 |
37.03 |
1:16.27 |
1:56.28 |
|
2:36.09 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Amalie Nyvang Jensen |
2005 |
|
565 |
35.59 |
1:14.87 |
1:55.91 |
|
2:36.21 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Josefine Staudt |
2005 |
|
549 |
36.29 |
1:15.71 |
1:56.70 |
|
2:37.65 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
|
543 |
36.65 |
1:16.25 |
1:57.82 |
|
2:38.22 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
|
542 |
36.96 |
1:17.11 |
1:58.13 |
|
2:38.35 |
|
|
Kolding SK |
2:40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
|
540 |
36.95 |
1:16.96 |
1:58.34 |
|
2:38.53 |
|
|
Herlev Svømning |
2:40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
|
540 |
36.17 |
1:16.29 |
1:57.77 |
|
2:38.59 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Signe Holm Hansen |
2005 |
|
538 |
35.97 |
1:15.94 |
1:57.58 |
|
2:38.75 |
|
|
Værløse Svømmeklub |
2:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Jazmin Jensen |
2005 |
|
537 |
36.41 |
1:16.35 |
1:58.04 |
|
2:38.89 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Signe Eie |
2005 |
|
536 |
36.49 |
1:16.93 |
1:58.71 |
|
2:38.99 |
|
|
Herlev Svømning |
2:39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Emilie Moberg |
2005 |
|
533 |
36.85 |
1:17.58 |
1:58.85 |
|
2:39.22 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Johanne V. Futtrup |
2005 |
|
532 |
35.81 |
1:15.33 |
1:57.60 |
|
2:39.32 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Ophelia Kronborg Jensen |
2005 |
|
528 |
36.85 |
1:17.21 |
1:59.48 |
|
2:39.73 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
2:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Maja Fjordside Jensen |
2005 |
|
520 |
37.68 |
1:17.93 |
2:00.03 |
|
2:40.57 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Laura S. Olesen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW6.4ej fort bev175m |
|
Aalborg Svømmeklub |
2:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW6.2afsætmav eft25m |
|
Nyborg Svømmeklub |
2:33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW6.5ej ryglig i mål |
|
DeltaSwim |
2:42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
01 februar 2019 |
Licens til H2Odense |
Udskriftstidspunkt |
18:04 |
|