2020-10-28   12:41:10
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Julestævne 2018

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Søndag

Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Julestævne 2018    Udskriftsdato  02 december 2018   
  Stævne by  Slagelse    Udskriftstidspunkt  12:43   
  Arrangør  Slagelse Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  02 december 2018         
 
 
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Regitze Gotthard  2002  Slagelse Svømmeklub    35.14        1:12.66   
                     
 
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Marie Louise B Andersen  2005  Slagelse Svømmeklub    34.60        1:12.29   
Sille Bachmann  2004  Dragsholm Svømmeklub    34.65        1:12.44   
Agnes Barner Hansen  2005  Næstved IF    35.90        1:14.99   
Fanta O. Petersen  2005  Herlufsholm Svømmeklub    37.92        1:18.92   
Anna Marott Hansen  2004  Kalundborg SK    40.14        1:22.24   
Isabella Holme Bjerborg  2005  Kalundborg SK    42.64        1:25.48   
Merle Holmgaard  2005  Næstved IF    49.09        1:39.91   
                     
 
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Beatrice Buhr Müller  2006  Kalundborg SK    38.13        1:16.82   
Iben Lund Nielsen  2006  Næstved IF    37.59        1:17.74   
Liva Mayland  2006  Næstved IF    40.13        1:21.48   
Kamille Bentsen  2006  Herlufsholm Svømmeklub    40.64        1:21.98   
Victoria Paulsen  2006  Herlufsholm Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2009 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Caroline Fobian Hvidberg  2008  Kalundborg SK            1:39.18   
Thilde Thomsen  2008  Kalundborg SK            1:39.63   
Julie Holm Sørensen  2008  Herlufsholm Svømmeklub    59.61        2:05.53   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  02 december 2018 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  12:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark