Resultat för IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Sunnuntai-ilta
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
17:34 |
|
|
Järjestäjä |
HaHe, KemPy, OU ja OuLo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 38, P12,13,14,15,16 100m SU, Loppukilpailut 12 v |
|
Laji 38, P12,13,14,15,16 100m SU, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Erblin Latifi |
2005 |
|
282 |
36.99 |
|
|
|
1:14.53 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Siurua |
2005 |
|
267 |
37.27 |
|
|
|
1:15.89 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tuomas Romsi |
2005 |
|
237 |
37.94 |
|
|
|
1:18.95 |
|
|
Kemin Uimaseura |
1:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Elias Mikkonen |
2005 |
|
224 |
39.66 |
|
|
|
1:20.44 |
|
|
Oulun Lohet |
1:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Artturi Väänänen |
2005 |
|
185 |
41.39 |
|
|
|
1:25.81 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Antti Ylönen |
2005 |
|
165 |
42.04 |
|
|
|
1:29.09 |
|
|
Kajaanin Uimaseura |
1:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ilari Raesalmi |
2005 |
|
127 |
48.47 |
|
|
|
1:37.24 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Joel Hassinen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Roni Heikkinen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 38, P12,13,14,15,16 100m SU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Cedric Decena |
2004 |
|
402 |
32.00 |
|
|
|
1:06.26 |
|
|
Oulun Lohet |
1:10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Arttu Haipus |
2004 |
|
382 |
33.27 |
|
|
|
1:07.39 |
|
|
Oulun Lohet |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vili Rantasuo |
2004 |
|
339 |
34.06 |
|
|
|
1:10.10 |
|
|
Oulun Lohet |
1:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nikolai Em |
2004 |
|
257 |
37.23 |
|
|
|
1:16.89 |
|
|
Oulun Lohet |
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aapo Karjalainen |
2004 |
|
226 |
38.76 |
|
|
|
1:20.31 |
|
|
Kajaanin Uimaseura |
1:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Elmeri Kauppila |
2004 |
|
216 |
39.81 |
|
|
|
1:21.47 |
|
|
Oulun Lohet |
1:23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 38, P12,13,14,15,16 100m SU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
|
434 |
31.22 |
|
|
|
1:04.60 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kasper Lytz |
2003 |
|
327 |
33.48 |
|
|
|
1:10.95 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tudor Ratiu |
2003 |
|
306 |
35.35 |
|
|
|
1:12.53 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 38, P12,13,14,15,16 100m SU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
|
546 |
28.66 |
|
|
|
59.84 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
56.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
|
466 |
30.55 |
|
|
|
1:03.08 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:00.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joakim Harjaks |
2002 |
|
448 |
30.58 |
|
|
|
1:03.93 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Oliver Kela |
2002 |
|
446 |
30.94 |
|
|
|
1:03.99 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
|
410 |
31.96 |
|
|
|
1:05.85 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
1:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
|
395 |
31.76 |
|
|
|
1:06.65 |
|
|
Oulun Lohet |
1:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Juho Keränen |
2002 |
|
339 |
34.68 |
|
|
|
1:10.12 |
|
|
Oulun Lohet |
1:11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
17:34 |
|