Resultat för IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
17:15 |
|
|
Järjestäjä |
HaHe, KemPy, OU ja OuLo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aada Hirvasoja |
2005 |
|
477 |
1:18.39 |
2:44.17 |
4:18.14 |
|
5:31.86 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
5:43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alexia Tahkola |
2005 |
|
441 |
1:18.86 |
2:46.12 |
4:23.77 |
|
5:40.71 |
|
|
Oulun Lohet |
5:43.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elina Turunen |
2005 |
|
394 |
1:23.66 |
2:49.24 |
4:31.35 |
|
5:53.67 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
5:58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sofia Kivelä |
2005 |
|
282 |
1:37.83 |
3:22.20 |
5:07.83 |
|
6:35.47 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
6:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sofia Kilpeläinen |
2005 |
|
240 |
1:31.30 |
3:25.92 |
5:24.99 |
|
6:57.04 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
6:49.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Petra Ansaranta |
2004 |
|
669 |
1:09.71 |
2:26.55 |
3:49.43 |
|
4:56.63 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
4:59.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
|
603 |
1:12.20 |
2:33.50 |
3:58.30 |
|
5:07.00 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
5:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Pinja Taskila |
2004 |
|
554 |
1:17.90 |
2:38.08 |
4:03.31 |
|
5:15.85 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
5:12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Inka Elamaa |
2004 |
|
522 |
1:17.63 |
2:37.14 |
4:09.68 |
|
5:22.09 |
|
|
Oulun Lohet |
5:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Vilma Niskanen |
2004 |
|
354 |
1:27.65 |
3:02.31 |
4:41.38 |
|
6:06.57 |
|
|
Oulun Lohet |
6:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
|
635 |
1:09.81 |
2:26.64 |
3:52.87 |
|
5:01.83 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
4:59.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Minja Lukkari |
2003 |
|
616 |
1:10.85 |
2:30.56 |
3:55.55 |
|
5:04.84 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
5:04.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
|
590 |
1:10.20 |
2:31.11 |
4:00.23 |
|
5:09.24 |
|
|
Oulun Lohet |
5:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Henna Hökkä |
2003 |
|
454 |
1:17.30 |
2:43.73 |
4:24.58 |
|
5:37.39 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
5:30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
17:15 |
|