Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
18:36 |
|
|
Järjestäjä |
HaHe, KemPy, OU ja OuLo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Haipus |
2004 |
|
420 |
31.20 |
1:08.10 |
1:46.64 |
|
2:24.88 |
|
|
Oulun Lohet |
2:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Arttu Haipus |
2004 |
|
415 |
32.74 |
1:09.18 |
1:47.67 |
|
2:25.50 |
|
|
Oulun Lohet |
2:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jere Hannuksela |
2004 |
|
343 |
33.71 |
1:12.61 |
1:55.23 |
|
2:35.06 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
2:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Cedric Decena |
2004 |
|
311 |
32.12 |
1:10.45 |
1:55.71 |
|
2:40.12 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jami Kenttälä |
2004 |
|
221 |
39.96 |
1:28.53 |
2:15.73 |
|
2:59.38 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
|
366 |
31.77 |
1:10.07 |
1:50.21 |
|
2:31.71 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
|
525 |
31.19 |
1:06.45 |
1:40.60 |
|
2:14.51 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elias Juntunen |
2002 |
|
465 |
31.46 |
1:07.15 |
1:43.59 |
|
2:20.10 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ville Korpilähde |
2002 |
|
438 |
29.45 |
1:05.40 |
1:44.50 |
|
2:22.87 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
2:29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Oliver Kela |
2002 |
|
327 |
31.64 |
1:11.99 |
1:54.56 |
|
2:37.46 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
2:39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
18:36 |
|